Identyfikacja wizualna

powrót
Folwark Center
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Budowa strony www dla restauracji, hotelu, oraz klubu fitness. Folwark Center to kompleks budynków handlowo-usługowych znajdujący się w centrum osiedla Słocina, które mieści się na obrzeżach Rzeszowa.
Folwark Center
Artelito
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Realizacja sklepu online dla klienta Eltap Meble. Sklep internetowy Artelito zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości tkanin, nóżek meblowych, akcesoriów tapicerskich, pasmanterii oraz elementów dodatkowych.
Stelmet
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Strona www dla zakładu ocynkowni Stelmet. Zakład produkcyjny Stelmet specjalizuje się w wykonywaniu słupów energetycznych oraz konstrukcji stalowych, jak również zajmuje się cynkowaniem ogniowym.
AVC
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
AVC jest ustabilizowaną na rynku firmą z branży nowoczesnych technik prezentacyjnych. Główny motyw strony nawiązuje do postępu technologicznego i innowacyjności, podkreśla wysoki poziom profesjonalizmu i kompetentności ekipy AVC.
Auxioner nowoczesna platforma aukcyjna
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Auxioner to platforma sprzedaży dzieł sztuki, która umożliwia licytowanie przedmiotów przez internet, z dowolnego miejsca na świecie. Zaawansowany serwis aukcyjny oferuje trzy rodzaje licytacji oraz liczne pomocne narzędzia.
Platforma aukcyjna
Renodom
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Renodom to firma z 18-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Firma tworzy unikatowe projekty na bazie najlepszej jakości materiałów. Stworzona dla niej strona www miała za zadanie przybliżać użytkownikom charakter działalności Renodomu.
Richd Anders Producent kantówki okiennej i drzwiowej
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Nasz kolejny klient to firma z historią. Richd ANDERS Polska jest przedstawicielem produkcyjno-handlowej branży drzewnej. W celu realizacji serwisu została przeprowadzona sesja zdjęciowa na hali produkcyjnej oraz nagrany film obrazujący produkcję.
Marysia Makeup Strona www wizażystki i stylistki
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Tym razem Technetium zrealizowało stronę internetową dla zagranicznej klientki z branży kosmetycznej. Pięknie wyglądać, czuć się pewnie i zdecydowanie, poznać swoją lepszą stronę i pokochać siebie – to wszystko zapewnia przy pomocy przepięknego makijażu Pani Marysia swoim klientkom.
Graficzni.pl
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Dla kolejnego naszego Klienta przygotowaliśmy projekt zaawansowanego sklepu internetowego Graficzni.pl. Według przekazanej koncepcji ma to być witryna, na której graficy będą zamieszczać swoje projekty, a użytkownicy strony dokonywać ich zakupu.
Szklane Tarasy strona rzeszowskiego dewelopera
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Szklane Tarasy to rzeszowski deweloper, który buduje nowoczesne osiedla w Rzeszowie w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie budynki mają niepowtarzalną architekturę i jak na Szklane Tarasy przystało olbrzymie tarasy z fantastycznymi widokami na Rzeszów.
Dedykowany system awizacyjny - Eltap Meble
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Serwis awizacyjny powstał z myślą o firmach transportowych prowadzących ciągły załadunek towarów. Jest to platforma znacznie ułatwiająca pracę, ponieważ pozwala na dokonywanie awizacji konkretnych pojazdów w zależności od rozpoznanego przez program czasu wolnego.
Catering Jarosław
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpracując z naszym wieloletnim klientem – Hotel Coloseum, zrealizowaliśmy kolejny satysfakcjonujący projekt.Funkcjonalny serwis internetowy, dzięki któremu szybko zamówisz ulubione dania – na święta i nie tylko!
Inceptum - art of marketing
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny, DTP
Dla naszego Klienta, działającego od 10 lat w pharma marketingu, opracowaliśmy nowoczesną i dynamiczną szatę graficzną witryny, dostosowaną do potrzeb firmy. Zaprojektowana przez nas strona, idealnie wpisuje się w światowe trendy marketingu, oddając formalny i nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa.
Restauracja Helianthus
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpraca z naszym Klientem rozpoczęła się od stworzenia identyfikacji wizualnej, której inspiracją był kwiat słonecznika. Kolejnym krokiem było stworzenie responsywnego serwisu z efektownie zaprezentowanym menu wyświetlanym za pomocą pop-up'ów.
Backup pacjentki Polski Bank Komórek Macierzystych
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Najnowsza realizacja Technetium to responsywny serwis dla kampanii „Backup pacjentki” skierowanej głównie do lekarzy ginekologów. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości na temat korzyści związanych z pobieraniem komórek macierzystych.
ALCON
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny, DTP
Firma Alcon to kolejny klient, który zaufał nam w realizacji materiałów identyfikacyjnych firmy. Projekt graficzny dostosowany do druku. Zaprojektowaliśmy nowoczesne i stylowe identyfikatory, ulotki oraz rollupy. Niezbędne informacje związane z firmą oraz konferencją są zawarte w materiałach.
Siedlisko Janczar Multimedialna prezentacja
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Siedlisko Janczar to nasz stały Klient, z którym współpracujemy przez długi czas. Tym razem wykonaliśmy dla niego profesjonalną prezentację multimedialną, która posłużyła jako materiał promocyjny podczas Kongresu w USA.
Festum
Identyfikacja wizualna, Logo
Festum to nowopowstała restauracja w Warszawie, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej. Nasi graficy mieli za zadanie stworzyć dla niej logo, które jednoznacznie będzie się kojarzyć z kuchnią polską, a nawet nawiązywać do kuchni tradycyjnej, staropolskiej.
CSGO Speedrun
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
System Voucherowy
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym założeniem projektu było stworzenie dla jednego z naszych stałych Klientów systemu umożliwiającego dowolne tworzenie Voucherów do wykorzystania w hotelach i restauracjach na Podkarpaciu. Ciemna szata graficzna oraz efekty parallax nadały serwisowi ciekawy styl oraz elegancję.
Artgeko koszulki z nadrukami
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Artgeko to responsywny sklep internetowy oferujący koszulki z nadrukiem przeznaczone dla ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Całość serwisu została zaprojektowana w taki sposób aby użytkownik miał możliwość w kilku prostych krokach odnaleźć interesujący go nadruk oraz typ koszulki.
Agencja nieruchomości Rent Like Home identyfikacja
Identyfikacja wizualna
Stworzenie nowoczesnego projektu logo, dla nowej Agencji na rynku nieruchomości.   Zakres działań opracowanie nowoczesnego i sugestywnego znaku graficznego, oddającego specyfikę działalności firmy. pr
Restauracja Helianthus identyfikacja
Identyfikacja wizualna, Logo, Projekt graficzny
Stworzenie atrakcyjnego logotypu dla Restauracji Helianthus z Warszawy.
Bio Energy Group producent pelletu drzewnego
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Firma Bio Energy Group, jeden z największych producentów pelletu drzewnego w Polsce, zleciła nam wykonanie kompleksowej usługi związanej z kreacją wizerunku. Począwszy od identyfikacji wizualnej poprzez stworzenie serwisu w wersji responsywnej, wykonanie sesji zdjęciowej, a skończywszy na przygotowaniu materiałów DTP i zaprojektowaniu opakowania na pellet.
Księga znaku Grand Victoria
Identyfikacja wizualna, Logo, Projekt graficzny
Szeroki zakres prac graficznych przy realizacji księgi znaku Grand Victoria.
GrandVictoria
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wizerunku dla prężnie rozwijającej się korporacji. Elegancki styl dla strony opartej na koncepcji OnePage. Dzięki wykorzystaniu stosunkowo nowego trendu można niewielką ilość informacji przekazać w bardzo atrakcyjny sposób.
Flippery
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Flippery.pl to oficjalny polski dystrybutor oryginalnych flipperów STERNA, które są sprowadzane aż ze Stanów Zjednoczonych. Klientowi zależało na profesjonalnym podejściu do sprawy, dlatego zlecił go własnie TECHNETIUM :).
Panoramica 3D Pracowania radiologiczna
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Założenia projektuDla tej nowo otwartej Kliniki miała powstać strona, która swoim wyglądem pasować będzie do sprzętów najnowszej generacji w jakie wyposażona jest Klinika. Wykonana identyfikacja wizualna nawiązuje do branży medycznej jednocześnie oddaje nowoczesny charakter tej placówki.
Teatr im. W. Siemaszkowej
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie przy udziale i pomocy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, stworzył ciekawy program pod nazwą Teatru E-misyjnego. Repertuar Teatru E-misyjnego, a zarazem stworzona przez nas strona internetowa skierowane są głównie do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli.
Barwy pogranicza
Strona www, Identyfikacja wizualna
Z propozycją współpracy zwrócił się do nas Urząd Miasta Rzeszowa, Wydział Kultury, Sportu i Turystyki. Naszym zadaniem było stworzenie logotypu oraz strony internetowej akcji kulturalnej “Barwy pogranicza”, wchodzącej w skład projektu unijnego “Wspólna sieć współpracy w sferze kultury i opieki społecznej na rzecz rozwoju miast polsko-ukraińskiego pogranicza”.
Resmedica sklep ze sprzętem medycznym
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna
Założeniem projektu było stworzenie intuicyjnego, funkcjonalnego sklepu ze sprzętem medycznym, rehabilitacyjnym i fitness. Dążyliśmy do tego, aby w maksymalnie przejrzysty sposób pokazać bogatą ofertę sklepu. Naszym zadaniem było również zaprojektowanie logo oraz innych materiałów promocyjnych.
FOPA HOPA wózki dziecięce
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
FOPAHOPA.pl to sklep z wyjątkowymi rzeczami przeznaczonymi dla dzieci. Nazwa sklepu zainspirowała nas do stworzenia kreacji logo przedstawiającego dwa ludziki - skaczące piłeczki: Fopkę i Hopka.
Foppapedretti Polska akcesoria dziecięce
Strona www, Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Wyjątkowy serwis dla wyjątkowej firmy. To pozornie proste założenie zrealizowaliśmy wykonując skromną, ale niebanalną grafikę oraz tworząc zaawansowany system opisywania produktów w celu łatwego i elastycznego zarządzania całym serwisem.
Delfina & Bartek zwycięzcy Mam Talent
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Wyjątkowy projekt dla wyjątkowych Klientów.
Your Pet Network serwis ogłoszeniowy
Portal, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym celem przyświecającym naszym działaniom było stworzenie zaawansowanego, wyjątkowego portalu społecznościowo-ogłoszeniowego o tematyce zwierzęcej dla naszego stałego Klienta z Australii.
LoveSove
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
LoveSove to wyjątkowy sklep z zabawkami dla dzieci, w którym rodzice mogą kupić produkty bez obawy o bezpieczeństwo swoich pociech. Grafika miała przenieść kupujących do bajkowego lasu, co staraliśmy się odzwierciedlić w projekcie. System filtrów, wygodne listowanie produktów, podręczne menu to podstawy, aby w komfortowy sposób Klienci poruszali się po sklepie.
ENEREGETYK identyfikacja
Identyfikacja wizualna, Logo
Kolejna indywidualna identyfikacja wizualna dla naszego klienta Energetyk.
Polski Stomatolog
Identyfikacja wizualna
Podczas współpracy z Polski Stomatolog opracowaliśmy nowe logo, które nawiązuje do działalności Klienta.
rzeszow4u.pl
Identyfikacja wizualna
Całkowite wsparcie identyfikacji wizualnej - zaprojektowanie DTP dla rzeszow4u.pl.

Identyfikacja wizualna firmy jest definiowana jako ogół używanych przez nią symboli w celu wyróżniania się na tle konkurencji. Symbole te mogą być zarówno widoczne w sieci, jak i pojawiać się na materiałach drukowanych. Wiele branż przesyconych jest biznesami, które walczą ze sobą o klientów. W tej walce właśnie elementy identyfikacji wizualnej mają bardzo duże znaczenie - zwracają uwagę na daną firmę oraz kształtują jej wizerunek. Poza tym wpływają na rozpoznawalność i zapamiętywalność. Ważne jest więc stworzenie takiej identyfikacji wizualnej, która będzie idealnym odniesieniem do działalności, produktów lub usług czy założeń konkretnej marki. Powinna ona posiadać nowoczesne logo oraz kolorystykę, z którymi będzie kojarzona. Nie bez znaczenia jest również wygląd jej strony www, zarówno w wersji standardowej, jak i mobilnej. Prawidłowo zaprojektowana identyfikacja wizualna ma ogromne znaczenie i nieraz decyduje o sukcesie firmy na rynku.

Budowanie wizerunku marki

Podstawowym działaniem z zakresu budowania wizerunku w internecie, jak i poza nim jest właśnie stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej. Najlepiej, by jej elementy pojawiały się wszędzie, gdzie mamy do czynienia z daną firmą. Jej logo powinno zostać umieszczone na stronie www, w mediach społecznościowych, a także materiałach promocyjnych. Poza internetem najlepiej żeby znajdowało się na ulotkach, plakatach, papierze firmowym, wizytówkach, teczkach i innych gadżetach, którymi firma dysponuje. Tak samo jest z kolorystyką. Należy dobrać takie kolory, z którymi firma będzie się bezsprzecznie identyfikować. Z biegiem czasu mogą zmieniać się ich odcienie lub zastosowanie, a także może zostać do nich dodany kolor dodatkowy, jednak nie należy drastycznie zmieniać kolorystyki, z którą marka będzie kojarzona. Tylko w ten sposób wizerunek marki będzie spójny i zawsze łatwo będzie można ją skojarzyć.

W Technetium projektujemy, jak i zmieniamy na lepsze elementy identyfikacji wizualnej. Wiemy jak ważny jest wizerunek w sieci, ale nie zapominamy również o wyróżnianiu firmy poza nią. Z tego względu tworzymy także koncepcje materiałów do druku - DTP. Nasze projekty są przejrzyste, nowoczesne, kreatywne. Bazujemy na najnowszych trendach, by zaoferować Klientom usługi w najwyższym standardzie.

Atrakcyjna grafika

Podczas budowania wizerunku marki to właśnie atrakcyjna grafika ma największe znaczenie. Ważne, aby wszelkie symbole, jakimi będzie się ona posługiwać były starannie zaprojektowane. Wyeliminuje to także problem ich umieszczania na materiałach drukowanych. Na identyfikację wizualną firmy składają się nie tylko logo i kolory, ale też ogólny wygląd jej strony www, a także wygląd serwisu w wersji mobilnej. Ukazanie atutów firmy na stronie internetowej jest bardzo ważne. Obecnie wiele osób zadnim zdecyduje się na skorzystanie z konkretnych usług, sprawdza firmę w sieci albo po prostu wyszukuje w Google frazy z nimi związane i na podstawie gotowego zestawu stron przegląda kolejne oferty. Nowoczesna witryna ma ogromny wpływ na decyzję użytkowników. Poza tym to właśnie z nią kojarzone są firmy. Tworzenie elementów identyfikacji wizualnej często rozpoczyna się więc od zaprojektowania nowoczesnego widoku strony www. Jest ona wizytówką każdej strony w internecie.

Dbamy o silny wizerunek naszych Klientów w sieci, jak i poza nią. Wykonujemy profesjonalne strony www, serwisy responsywne, projektujemy logo i materiały do druku. Stworzyliśmy elementy identyfikacji wizualnej dla wielu Klientów - zobacz nasze najnowsze realizacje.

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium