Flippery

powrót
MANCHESTER United
Polska Organizacja Turystyczna
Strona www, identyfikacja wizualna Flippery
Klient: Flippery Kategoria: Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo Dodano: 21.05.2014

Założenia projektu

Czy pamiętacie jeszcze czym są flippery? Dokładnie, to maszyny potocznie nazywane pinballami, które były nieodzowną częścią kultury lat 80 i 90. Wraz z postępem technologicznym wydawało się, że moda na nie bezpowrotnie przeminęła. Nic bardziej mylnego! Flippery powracają, a wraz z nimi całkiem odświeżone modele z nowymi funkcjalnościami.

Flippery.pl to oficjalny polski dystrybutor oryginalnych flipperów STERNA, które są sprowadzane aż ze Stanów Zjednoczonych. Klientowi zależało na profesjonalnym podejściu do sprawy, dlatego zlecił go własnie TECHNETIUM :). Nasi graficy poprzez identyfikację wizualną, zaprojektowanie layoutu oraz przygotowanie szeregu materiałów starali się nadać serwisowi wygląd, który z jednej strony zainteresuje flipperami młodzież, która nigdy nie miała sposobności zagrać na tego typu maszynie, a z drugiej przypomnieć starszym graczom jak świetną zabawą jest gra na prawdziwym flipperze. Można śmiało stwierdzić, że spisali się na medal. Warto dodać, że w serwisie został dodany ciekawy moduł z mapą Polski, na której znajdziemy miejsca, w których można zagrać na oryginalnych flipperach STERNA.

 

Zakres działań

cms host js ajax php seo logo lay
  • opracowanie nowoczesnej i dynamicznej szaty graficznej
  • identyfikacja wizualna
  • moduł mapy z możliwością zaznaczenia miejsca, w których znajdują się flippery
  • moduł produktów
  • moduł aktualności
  • integracja z potralem facebook

Referencje

Sebastian Sołtys

Gorąco polecamy firmę Technetium jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych.


Indywidualne podejście do tematu, fachowe doradztwo oraz terminowość świadczą o wyjątkowo wysokich standardach i profesjonaliźmie. Nasza dotychczasowa współpraca układa się wyjątkowo dobrze i z całą pewnością będziemy ją kontynuować.

Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

Flippery
Zapraszamy do kontaktu
Patrycja Bilska

Patrycja Bilska

Koordynator projektów

733 777 173

wyślij zapytanie