Strona www

powrót
Boost Genius
Strona www
Realizacja strony www dla Boost Genius stanowi przełom w świecie usług boostingowych dla graczy League of Legends. Stworzyliśmy platformę, która nie tylko łączy graczy z doświadczonymi boosterami, ale również oferuje...
Lwowski Baciar
Strona www, Sklep on-line
Realizacja strony internetowej z zintegrowanym sklepem dla Lwowskiego Baciara to projekt, który łączy w sobie pasję do miasta Lwów oraz profesjonalizm w prezentacji oferty turystycznej.
Dr Łukasz Paluch - Specjalistyczny Gabinet Flebologiczny
Strona www
Dla naszego klienta zrealizowaliśmy projekt strony internetowej, który jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Strona ta została zaprojektowana z myślą o dostarczeniu pacjentom wiarygodnych informacji...
Klinika chirurgii plastycznej Dr Szczyt
Strona www
Realizacja strony internetowej dla kliniki medycyny estetycznej Dr Szczyt przez Agencję Interaktywną Technetium stanowiła kompleksowy projekt, który obejmował zarówno projektowanie graficzne, jak i rozwój technologiczny...
Aftident
Strona www
Aftident.pl to strona produktowa żelu do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej Aftident®, którą opracowaliśmy dla rzeszowskiego producenta wyrobów stomatologicznych Chema-Elektromet. Naszym celem było stworzenie atrakcyjnej...
Whiteberg
Strona www
Realizacja Strona www dla kancelarii prawnej Firma - Whiteberg to rzeszowska kancelaria prawna specjalizująca się przede wszystkim w obsłudze prawnej i podatkowej biznesów.
Hensfort
Strona www, Portal, Konfiguratory
Realizacja strony www oraz konfigurator okien - Hensfort jest europejskim producentem okien, drzwi oraz fasad.
OIL Tarnów
Strona www
Strona www dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Tarnowie Zajęliśmy się zbudowaniem responsywnej i łatwej w obsłudze strony www dla Okręgowej Izby Lekarskiej w Tarnowie.
Onkomedica
Strona www
Strona medyczna - Onkomedica to warszawska klinika onkologiczna specjalizująca się w diagnozowaniu i konsultowaniu chorób nowotworowych. Dla naszego Klienta zbudowaliśmy stronę www w oparciu o nasz autorski system CMS
Folwark Center
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Budowa strony www dla restauracji, hotelu, oraz klubu fitness. Folwark Center to kompleks budynków handlowo-usługowych znajdujący się w centrum osiedla Słocina, które mieści się na obrzeżach Rzeszowa.
Folwark Center
Cogito Rzeszów
Strona www
Strona www dla Ośrodek Terapii Cogito w Rzeszowie specjalizuje się w terapiach osób znajdujących się w obrębie każdej grupy wiekowej. Ośrodek Cogito prowadzi również swą działalność w zakresie diagnozy oraz szkoleń.
Browar Janczar
Strona www, Logo, DTP
Strona www dla Browaru Janczar. Z Siedliskiem Janczar współpracujemy od ponad dziesięciu lat i realizujemy dla naszego klienta różne zlecenia. Prezentowany projekt zakładał wykonanie strony www dla browaru
Stelmet
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Strona www dla zakładu ocynkowni Stelmet. Zakład produkcyjny Stelmet specjalizuje się w wykonywaniu słupów energetycznych oraz konstrukcji stalowych, jak również zajmuje się cynkowaniem ogniowym.
Kenomi
Strona www, Projekt graficzny
Strona www dla Developera Kenomi. Firma Kenomi prowadzi działalność z zakresu realizacji projektów deweloperskich (osiedla "Dzika Róża", jak również dwóch następnych inwestycji w Kutnie będących dopiero w fazie projektowania).
Impresja
Strona www
Strona www dla Impresja Ślubna. Impresja jest salonem sukien ślubnych zlokalizowanym w Rzeszowie, który oferuje szeroki wybór modnych w różnych sezonach sukni ślubnych, garniturów oraz dodatków ślubnych...
Bendiks Rzeszów
Strona www
Strona www dla Firmy Bendiks Rzeszów - specjalizuje się w sprzedaży i profesjonalnym serwisie alternatorów, rozruszników, klimatyzacji oraz układów zapłonowych.
Siedlisko Janczar
Strona www
Strona www dla Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy leżący na terenie tzw. "Małych Bieszczad", który oferuje spokojną lub aktywną formę relaksu zażywanego na łonie natury.
Intranet Maxton Design Intranet Maxton Design
Strona www, Portal
Dla producenta części tuningu optycznego Maxton Design stworzyliśmy dedykowany system Intranetowy który zarządza procesem produkcji.
Intranet Maxton Design
ID Point
Strona www
Strona www dla ID Point - to doświadczony na rynku meblowym dystrybutor funkcjonalnych, ekskluzywnych i stylowych mebli włoskich.
Restauracja Folk
Strona www, Projekt graficzny
Restauracja FOLK należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na podkarpaciu Bristol. Lokal znajduje się w samym centrum miasta i jest słynny z wyśmienitej kuchni lokalnej, zwłaszcza świeżej dziczyzny.
Łomża
Strona www
Kolejna realizacja to serwis www dla naszego stałego klienta firmy Van Pur S.A. Stworzyliśmy serwis typu landing page, który ma na celu przybliżyć smakoszom piwa jedną z marek tego browaru. Piwo Łomża to nie tylko piwo, ale też własna historia i tradycja.
Landing Page Sharp
Strona www, Projekt graficzny
Kolejnym pozytywnym wyzwaniem dla Technetium było stworzenie landing-page promującego drukarki znanej korporacji Sharp. Powstała strona internetowa charakteryzuje się unikatową grafiką i całkowicie spersonalizowanym pod klienta sposobem prezentacji drukarek.
ORW-ELS
Strona www
Tym razem naszym Klientem została spółka ORW-ELS, która świadczy usługi w zakresie projektowania, wykonywania, produkowania i konserwacji systemów ochrony odgromowej.
Combu landing page
Strona www, Projekt graficzny
Kolejną z naszych realizacji jest landing page dla nowego produktu marki Oshee – serii energetyków Combu Energy Drink. Stworzyliśmy Landing Page (stronę produktową), która ma za zadanie w atrakcyjny sposób poinformować o wprowadzeniu nowego napoju energetycznego.
landing page
Serwis tkanin Rad-Pol
Strona www, Projekt graficzny
Rad-Pol to jeszcze jeden nasz stały klient, który jest wiadomym i docenianym przez innych sprzedawcą eleganckich mebli. Rad-Pol przede wszystkim kojarzy się z unikatowym designem i wyłącznie wysoka jakością oferowanych produktów.
AVC
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
AVC jest ustabilizowaną na rynku firmą z branży nowoczesnych technik prezentacyjnych. Główny motyw strony nawiązuje do postępu technologicznego i innowacyjności, podkreśla wysoki poziom profesjonalizmu i kompetentności ekipy AVC.
Auxioner nowoczesna platforma aukcyjna
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Auxioner to platforma sprzedaży dzieł sztuki, która umożliwia licytowanie przedmiotów przez internet, z dowolnego miejsca na świecie. Zaawansowany serwis aukcyjny oferuje trzy rodzaje licytacji oraz liczne pomocne narzędzia.
Platforma aukcyjna
Cortes
Strona www, Projekt graficzny
Kolejną z naszych realizacji jest landing page dla naszego stałego klienta – firmy Van Pur. To znany producent piwa oraz napojów na bazie słodu, któremu tym razem zależało na wyeksponowaniu marki własnej Cortes.
Landing Page
Q-Bev
Strona www
Grupa Kapitałowa Van Pur S.A. jest naszym stałym klientem, dla którego tym razem przygotowaliśmy stronę www promującą firmę Q-Bev. To producent napojów, który posiada własną rozlewnię w Stalowej Woli.
D. i I. Kołodziejczykowie
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Kolejna nasza realizacja to strona internetowa dla jednego z najstarszych gabinetów dentystycznych w Rzeszowie. Kołodziejczykowie to stomatolodzy z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Serwis Internetowy
Renodom
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Renodom to firma z 18-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Firma tworzy unikatowe projekty na bazie najlepszej jakości materiałów. Stworzona dla niej strona www miała za zadanie przybliżać użytkownikom charakter działalności Renodomu.
Iwostin Strona producenta dermokosmetyków
Strona www, Projekt graficzny
Nasze najnowsze dzieło wykonaliśmy dla Firmy Sanofi – właściciela marki Iwostin. Projektując nową szatę graficzną wzięliśmy pod uwagę wszystkie atuty marki i na ich bazie stworzyliśmy nowoczesny projekt serwisu.
DuoDent
Strona www
DuoDent Rzeszów to gabinet stomatologiczny z 15-letnim doświadczeniem. Gabinet charakteryzuje się fachową kadrą z minimum pięcioletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi o najwyższym standardzie.
Stary Browar Rzeszowski
Strona www, Sklep on-line, Projekt graficzny
To kultowe miejsce zna każdy kto mieszka lub choć raz był w Rzeszowie - Stary Browar Rzeszowski. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową miejsca, jak i samych potraw, uporządkowaliśmy strukturę serwisu przedstawiając dużą ilość informacji w wygodny sposób, a przede wszystkim zaprojektowaliśmy dedykowaną grafikę, która ma odzwierciedlić klimat tego miejsca.
serwis internetowy
Medycyna estetyczna
Strona www, Projekt graficzny
Z gabinetem Medycyny Estetycznej w Rzeszowie współpracujemy już wiele lat. Jeszcze większa oferta zabiegów skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także wpółpraca z nowymi markami wymagała odnowienia wyglądu strony internetowej.
Rehavitae Terapia Manualna i Ostoapatia
Strona www, Projekt graficzny
Firma Rehavitae  to innowacyjna placówka, której celem jest świadczenie wysokich jakości usług medycznych.Stworzyliśmy stronę, której głównym celem było zaprezentowanie kluczowych informacji dla Pacjentów.
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Strona www, Projekt graficzny
Strona Tworzywa Sztuczne PZL Mielec została odświeżona z myślą o nowoczesnym designie i pogoni za ciągle zmieniającymi się trendami. To kolejny przykład zadowolonego Klienta, który wraca do nas z następnymi realizacjami.
Iluzjonista Paweł Kluz
Strona www, Projekt graficzny
Pan Paweł Kluz jest doświadczonym i znanym iluzjonistą. To kolejny klient, który nam zaufał. Strona internetowa przez nas zaprojektowana pozwala na szybkie i przejrzyste przeglądanie informacji, opinii czy zdjęć.
ST24 Service
Strona www, Projekt graficzny
Tym razem naszym Klientem została szwedzka firma ST24 Service, która świadczy usługi sprzątające. Firma podejmuje się nie tylko prac typowych, ale też tych specjalnych, wykonywanych na życzenie klienta. Dla ST24 Service stworzyliśmy kompleksowy projekt strony internetowej typu one-page.
Bacówka Radawa & Spa
Strona www, Projekt graficzny, DTP
Hotel Bacówka Radawa & Spa to najbardziej luksusowa Bacówka w Europie, która zleciła nam wykonanie atrakcyjnej, nowatorskiej i funkcjonalnej strony www. Atrakcyjność wizualna to nasza specjalność, dlatego kolejny raz staneliśmy na wysokości zadania.
PFR
Strona www, Projekt graficzny
Instytucja jaką jest Podkarpacki Fundusz Rozwoju oferuje swoim klientom różne systemy finansowania. Nowa strona miała pop\kazywać bogaty portfel oferowanych usług, przedstawiać zrealizowane projekty i możliwości współpracy.
Richd Anders Producent kantówki okiennej i drzwiowej
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Nasz kolejny klient to firma z historią. Richd ANDERS Polska jest przedstawicielem produkcyjno-handlowej branży drzewnej. W celu realizacji serwisu została przeprowadzona sesja zdjęciowa na hali produkcyjnej oraz nagrany film obrazujący produkcję.

Profesjonalne strony www - budujemy najlepsze strony internetowe


Bez strony www nie jest możliwy rozwój w internecie. Obecnie z sieci korzysta coraz więcej osób i poszukują oni właśnie w Google odpowiedzi na swoje zapytania, wykonawców usług, firm oferujących konkretne produkty. Jeśli nie znajdą Cię w internecie, nie dowiedzą się, że istniejesz. W dodatku strona www promuje Twoją firmę w sieci, więc musi być funkcjonalna, nowoczesna, przyjazna dla użytkowników. Powinna cechować ją oryginalna szata graficzna, przejścia, animacje. Jej kolorystyka i symbole muszą nawiązywać do działalności firmy. A dodatkowo bardzo ważne jest jej właściwe działanie na urządzeniach mobilnych. Na szczęście dla nas to nie problem. 

Szata graficzna - perfekcyjny layout strony www

Wygląd strony www ma ogromne znaczenie. Kształtuje opinię o firmie i jej działalności. Estetyczna strona znacznie bardziej przyciąga uwagę, zatrzymuje użytkownika, zachęca do przejrzenia wszystkich zakładek, zapoznania się z treścią. Strona www musi być przejrzysta, czytelna, zawierać wyczerpujące informacje. Bardzo ważne jest stworzenie jej oryginalnego designu i układu. Wszystkie elementy serwisu muszą do siebie pasować, tworzyć spójny wygląd. Nasze strony użytkownicy odwiedzają z przyjemnością. Oferujemy ciekawe rozwiązania, kreatywny design, płynne przejścia między kolejnymi podstronami. Grafika stron www jest dla nas kluczowa. Wiemy, że w sieci trzeba się wyróżniać. Strona www jest wizytówką firmy w internecie i kształtuje opinie o niej. Standardowe, tanie rozwiązania w dzisiejszych czasach nie mają racji bytu. To dlatego naszym Klientom oferujemy znacznie więcej.


Funkcjonalność serwisów internetowych
Projektujemy strony www, które są w pełni funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu dzisiaj, za rok, pięć i dziesięć lat. Nasi Klienci rzadko decydują się na zmiany w serwisach, ponieważ spełniają one ich wymagania przez długi czas. Nowoczesny design naszych projektów często wyprzedza ogólne trendy, a użytkownicy mogą łatwo się po nich poruszać i szybko zapamiętują kolorystykę oraz elementy graficzne. Znajdują na stronie to, czego właśnie szukali. Łatwo poruszają się po zakładkach, odnajdują dane kontaktowe, zapoznają się z ofertą firmy. Mogą poznać jej specyfikę działania, odwiedzić kanały w mediach społecznościowych, przeczytać bloga. Wszystkie opcje strony są na wyciągnięcie ręki.

Responsywność - serwisy www dostosowane do urządzeń mobilnych
Odpowiednie wyświetlanie i działanie strony na komputerze czy laptopie to już standard. Responsywnę strony www - RWD pozwalają na znacznie więcej. Coraz więcej użytkowników sieci przegląda witryny na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach. Właśnie dlatego, podążając za trendami, tworzymy serwisy responsywne i adaptywne, które są w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Ich przeglądanie nie stanowi problemu, a treści są przejrzyście ukazane i czytelne. W ten sposób strona www staje się jeszcze popularniejsza, bo może zostać wyświetlona ekranie każdego urządzenia, jest dostępna zawsze i wszędzie, wystarczy dostęp do internetu. 

Szukasz strony www, która spełni wysokie wymagania? Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, w których nie brakuje innowacyjnych pomysłów.

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium