Sklep on-line

powrót
Lwowski Baciar
Strona www, Sklep on-line
Realizacja strony internetowej z zintegrowanym sklepem dla Lwowskiego Baciara to projekt, który łączy w sobie pasję do miasta Lwów oraz profesjonalizm w prezentacji oferty turystycznej.
Artelito
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Realizacja sklepu online dla klienta Eltap Meble. Sklep internetowy Artelito zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości tkanin, nóżek meblowych, akcesoriów tapicerskich, pasmanterii oraz elementów dodatkowych.
Mikron sklep online z częściami do elektronarzędzi
Sklep on-line
Budowa sklepu online z elektronarzędziami. Sklep internetowy Mikron specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi, oferując również profesjonalne serwisowanie maszyn.
Mikron sklep internetowy
Italia Style odświeżenie sklepu
Sklep on-line
Odświeżenie sklepu internetowego : Italia Style to internetowy sklep meblowy oferujący oryginalne i wysokiej jakości meble włoskie. Bogaty asortyment sklepu pozwala na wyposażenie domu, biura, restauracji...
Sklep Zagano
Sklep on-line
Zagano to sklep z wyjątkową odzieżą kąpielową wysokiej jakości. Obszar sprzedaży marki Zagano wychodzi z-poza granic rynku polskiego.
Stary Browar Rzeszowski
Strona www, Sklep on-line, Projekt graficzny
To kultowe miejsce zna każdy kto mieszka lub choć raz był w Rzeszowie - Stary Browar Rzeszowski. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową miejsca, jak i samych potraw, uporządkowaliśmy strukturę serwisu przedstawiając dużą ilość informacji w wygodny sposób, a przede wszystkim zaprojektowaliśmy dedykowaną grafikę, która ma odzwierciedlić klimat tego miejsca.
serwis internetowy
denimbase.pl jeansowe ubrania najlepszych marek
Sklep on-line, Projekt graficzny
Dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprojektowany przez nas sklep internetowy był pełen użytecznych rozwiązań, takich jak rozbudowany system zarządzania produktami i kategoriami, moduł porównywania produktów, zaawansowany newsletter targetowany do kobiet i mężczyzn, powiązywanie produktów z modułem producentów i wiele innych.
Sklep internetowy
Sklep Pro Familia
Sklep on-line, Projekt graficzny
Sklep Pro Familia to serwis stworzony z myślą o najmłodszych i oczywiście ich mamach. W serwisie każda z mam znajdzie produkty, które pomogą zarówno w pierwszych dniach życia dziecka, jak również ułatwią opiekę w późniejszych etapach rozwoju.
Graficzni.pl
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Dla kolejnego naszego Klienta przygotowaliśmy projekt zaawansowanego sklepu internetowego Graficzni.pl. Według przekazanej koncepcji ma to być witryna, na której graficy będą zamieszczać swoje projekty, a użytkownicy strony dokonywać ich zakupu.
Catering Jarosław
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpracując z naszym wieloletnim klientem – Hotel Coloseum, zrealizowaliśmy kolejny satysfakcjonujący projekt.Funkcjonalny serwis internetowy, dzięki któremu szybko zamówisz ulubione dania – na święta i nie tylko!
CSGO Speedrun
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
Italiastyle - sklep meblowy
Strona www, Sklep on-line, Projekt graficzny
Nowa odsłona sklepu Italiastyle, na którym znaleźć można ekskluzywne meble włoskie. Do odświeżonej szaty graficznej dodaliśmy również kilka usprawnień i modyfikacji, które ułatwią użytkownikom dokonywanie zakupu często złożonych produktów. Całość oczywiście została zaprojektowana z myślą o użytkownikach korzystających z urządzeń mobilnych dokonując zakupów.
Artgeko koszulki z nadrukami
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Artgeko to responsywny sklep internetowy oferujący koszulki z nadrukiem przeznaczone dla ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Całość serwisu została zaprojektowana w taki sposób aby użytkownik miał możliwość w kilku prostych krokach odnaleźć interesujący go nadruk oraz typ koszulki.
Like my smile sklep z art. do higienizacji jamy ustnej
Sklep on-line, Projekt graficzny
Firma Panoramica specjalizująca się w branży ortodontycznej oraz zajmująca się sprzedażą produktów stomatologicznych zleciła nam wykonanie platformy sprzedażowej dla swoich produktów.
Ars Veritas Verbi sklep wydawnictwa
Sklep on-line, Logo, Projekt graficzny
Kolejnym krokiem w rozwoju wydawnictwa Ars Veritas Verbi było wykonanie sklepu, który umożliwi im propagowanie własnej twórczości również za pomocą internetu. Niesztampowa grafika nawiązująca do strony firmowej oraz ręcznie szkicowane ornamenty świetnie sprawdzają się przy prezentacji nietypowej oferty.
Italia Style sklep z meblami włoskimi
Sklep on-line, Logo, Projekt graficzny
Założenia projektu Firma Idpoint zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych włoskich mebli wykonaliśmy sklep, który dzięki swojej przejrzystej szacie graficznej ma trafić w gust koneserów nietypowego wyposażenia wnętrz.
KERNAU producent AGD
Strona www, Sklep on-line
Założenia projektu Kontyując owocną współpracę z firmą Kernau tym razem wykonaliśmy wielojęzykowy sklep responsywny. Całość została oparta o niesztampową grafikę zaprojektowaną przez agencję InVitro.
Sklep Chema-Elektromet producent wyrobów medycznych
Sklep on-line, Projekt graficzny
Założenia projektu Producent stomatologicznych wyrobów medycznych Chema-Elektromet zlecił nam wykonanie narzędzia, za pomocą którego lekarze, hurtownie farmaceutyczne oraz sklepy medyczne będą miały możliwość zaopatrzenia się w ich produkty.
Sklep Greinplast
Sklep on-line, Projekt graficzny
Założenia projektu Dla jednego z największych producentów asortymentu z branży chemii budowlanej jakim jest Greinplast stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Dzięki niemu specjaliści do spraw sprzedaży będą mogli pomóc swoim Klientom sprawnie nabyć niezbędne artykuły potrzebne przy mniejszych i większych remontach.
Meble Ada
Sklep on-line, Projekt graficzny
Założenia projektu Kolejny producent z branży meblowej postanowił poszerzyć zakres działalności handlowej i umożliwić dotarcie do swoich produktów Klientom z całej Polski. Wspiera ich w tym profesjonalne narzędzie - sklep internetowy.
Speerto sklep sportowy
Sklep on-line, Projekt graficzny
Głównym celem jaki przyświecał nam podczas projektowaniu sklepu Speerto była wizja stworzenia przejrzystej, a zarazem funkcjonalnej platformy sprzedażowej dla każdego rodzaju asortymentu sportowego.
Masterpack producent opakowań kartonowych
Sklep on-line, Projekt graficzny
Kartony.sklep.info to wiodąca firma z podkarpacia specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury grubofalistej. Z założenia sklep miał być prostym i funkcjonalnym narzędziem do pozyskania jeszcze większej ilości Klientów.
iMESO medycyna estetyczna
Strona www, Sklep on-line, Portal
Ten projekt stanowił duże wyzwanie, ponieważ miał połączyć funkcje portalu, bazy wiedzy, serwisu dla specjalistów a także rozbudowanego sklepu dla wymagającej branży jaką jest Medycyna Estetyczna.
The Alfons sklep odzieżowy
Sklep on-line, Projekt graficzny
Głównym założeniem projektu było stworzenie sklepu z oryginalnymi markami odzieżowymi, takimi jak Converse, New Balance itd. Dzięki zaprojektowaniu oraz wdrożeniu unikatowej szaty graficznej mogliśmy uzyskać wynik, który w pełni usatysfakcjonował Klienta.
Isneaker sklep odzieżowy
Sklep on-line, Projekt graficzny
Isneaker to sklep oferujący markowe obuwie głównie dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Głównymi zdaniami, jakie nam powierzono było opracowanie klimatycznej szaty graficznej, dostosowanie do niej wszystkich funkcjonalności sklepu oraz zintegrowanie tego w jedną atrakcyjną całość.
Baggi Design producent mebli dziecięcych
Sklep on-line, Projekt graficzny
Założenia projektu Od 2006 roku firma Globinit Sp. z o.o. oferuje meble dla dzieci i młodzieży marki Baggi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zdecydowali się uruchomić internetową platformę sprzedaży.
Resmedica sklep ze sprzętem medycznym
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna
Założeniem projektu było stworzenie intuicyjnego, funkcjonalnego sklepu ze sprzętem medycznym, rehabilitacyjnym i fitness. Dążyliśmy do tego, aby w maksymalnie przejrzysty sposób pokazać bogatą ofertę sklepu. Naszym zadaniem było również zaprojektowanie logo oraz innych materiałów promocyjnych.
FOPA HOPA wózki dziecięce
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
FOPAHOPA.pl to sklep z wyjątkowymi rzeczami przeznaczonymi dla dzieci. Nazwa sklepu zainspirowała nas do stworzenia kreacji logo przedstawiającego dwa ludziki - skaczące piłeczki: Fopkę i Hopka.
Włoskie Sofy
Sklep on-line
Założenia projektu Dla naszego Stałego Klienta przygotowaliśmy kolejny sklep internetowy, który trafił do Wirtualnej Galerii Handlowej - Wloskiezakupy.pl. Nowy sklep oferuje duży wybór oryginalnych włoskie sof.
OFF Store
Sklep on-line, Logo
Główym celem przyświecającym naszym pracom miało być stworzenie wyjątkowego sklepu z oryginalnymi markami odzieżowymi, takimi jak Armani, Gueass itd. Naszemu Klientowi zależało na tym, żeby grafika sklepu w pełni oddawała ekskluzywny charakter produktów, była przy tym nowoczesna i dynamiczna.
LoveSove
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
LoveSove to wyjątkowy sklep z zabawkami dla dzieci, w którym rodzice mogą kupić produkty bez obawy o bezpieczeństwo swoich pociech. Grafika miała przenieść kupujących do bajkowego lasu, co staraliśmy się odzwierciedlić w projekcie. System filtrów, wygodne listowanie produktów, podręczne menu to podstawy, aby w komfortowy sposób Klienci poruszali się po sklepie.
Italia Bike
Sklep on-line
Naszym głównym celem przy realizacji sklepu z oryginalnymi, włoskimi rowerami i akcesoriami było zaprezentowanie wyjątkowej jakości produktów oraz umożliwienie dokonywanie zakupów w łatwy i intuicyjny sposób.
Meble RESMAR
Sklep on-line
Firma meblowa RESMAR zajmuje się produkcją stylowych oraz nowoczesnych mebli wysokiej jakości. Dla niej stworzyliśmy sklep internetowy, aby ze swoją bogatą oferta mogła dotrzeć do jak największego grona Klientów.
Pan Materac
Sklep on-line
Dla naszego Klienta - dystrybutora materacy, wykonaliśmy kolejny projekt graficzny dla jednego z jego sklepów.
Słodkich Snów
Sklep on-line
Zaprojektowanie grafiki dla sklepu internetowego oferującego szeroki wybór materacy.
Klinika Snu
Sklep on-line
Klient określił konkretne założenia: nowa, intuicyjna, oryginalna grafika dla sklepu on-line oferującego szeroki wybór materacy. Naszym zadaniem było w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę, wyeksponować atuty serwisu oraz wyróżnić go pośród dużej konkurencji.
Exceleo
Sklep on-line, Logo
Założenia projektuExceleo.pl - budowa sklepu w włoskim stylu oferującego oryginalne oraz niepowtarzalne włoskie meble. Najważniejszymi cechami sklepu on-line to czytelność oraz łatwość kupowania połączone z niebanalnym włoskim stylem.
Parkanex
Sklep on-line
Założeniem projektu było stworzenie czytelnego serwisu internetowego spełniającego funkcję sklepu oraz wirtualnej wizytówki firmy. Elegancja oraz umiar były głównymi wyznacznikami prac graficznych idących w kierunku intuicyjności obsługi.

Sklepy internetowe - tworzenie optymalnych roziązań

Robienie zakupów przez internet jest łatwe i przyjemne. Siedząc w fotelu, z kubkiem kawy w ręce można przeglądać ofertę wielu sklepów online oraz kupić przedmioty, które nam najbardziej odpowiadają. Liczba osób kupujących przez internet stale się powiększa, stąd wiele firm decyduje się na sprzedaż online. Zakupy w sieci co roku znajdują nowych zwolenników i stają się coraz bardziej popularne. To dlatego posiadanie sklepu internetowego staje się kluczowe w walce o klienta. W naszych realizacjach znajduje się wiele sklepów online, które dopracowujemy zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Tworzymy sklepy, które wypełniają doskonale swoją najważniejszą rolę - sprzedają i generują zyski. Dodatkowo - każdy sklep jest optymalizowany pod kątem pozycjonowanie sklep internetowego w wyszukiwarce google. 

Łatwa obsługa sklepu on-line

Sklep internetowy powinien przede wszystkim być łatwy w obsłudze. Zakupy są przecież przyjemnością, obojętne czy kupujemy meble, książki, ubranka dla dziecka czy sprzęt AGD, przeglądanie produktów oraz sprawdzanie ich parametrów musi odbywać się sprawnie i nie wymagać szukania informacji na całej stronie. Wygodny w obsłudze sklep online przekonuje do zrobienia w nim zakupów. Cały proces sprzedażowy powinien być prosty i przebiegać bez żadnych komplikacji. Właśnie takie sklepy projektujemy w Technetium. Staramy się, by zakupy w nich były łatwe i przyjemne, klienci mogli obejrzeć wszystkie opcje produktu i wybrać właśnie tą, która najbardziej im odpowiada. Kształtuje to ich zadowolenie z zakupów. A jak wiadomo zadowolony klient to taki, który chętnie do naszego sklepu wróci na kolejne zakupy i poleci go znajomym.

Atrakcyjna oraz użyteczna grafika

Łatwa obsługa to jednak nie wszystko. Bardzo ważna jest atrakcyjna szata graficzna, która skłoni klienta do skorzystania akurat z oferty danego sklepu online. Kiedy jego wygląd jest estetyczny, produkty ukazane w przejrzysty, atrakcyjny sposób, istnieje większa szansa, że dokona on zakupu właśnie u nas. Przykładamy dużą wagę do grafiki projektowanych sklepów internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pośród wielu innych sklepów online, musi się maksymalnie wyróżniać. Ma tylko kilka sekund, by zaciekawić użytkownika i przekonać do wyboru najlepszej oferty. Ważne są również slogany i animacje, które przyciągną uwagę. Chwytliwe hasła także wpływają na jego wizualny odbiór.

Maksymalna funkonalnosć oraz prostota obsługi sklepu

Istotne jest, aby sklep online nie tylko umożliwiał zrobienie zakupów, ale też zawierał informacje o firmie, dane kontaktowe, które pozwolą na zadanie pytań, a także metody płatności i dostarczenia zamówionych produktów. Wielu klientów interesuje konkretny sposób dostawy czy chcą zapłacić za towar np.: przy odbiorze. Będą więc szukali właśnie takich informacji, zanim zdecydują się na zakupy. Mogą również zainteresować ich opinie o produktach, recenzje, komentarze. Nie zapominamy o tych ważnych elementach. Stosujemy również inne funkcjonalności, które przekonują klientów do wybrania konkretnej oferty i wypełniamy sklepy treścią. Tworzymy opisy produktów, prowadzimy blogi i poradniki.  Optymalizacja sklepu internetowego jest dla nas bardzo weżne - każdy sklep musi generować sprzedaż. 

Nasze realizacje mówią same za siebie. Projektujemy atrakcyjne wizualnie sklepy online, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Zainteresowany projektem? Zapraszamy do kontaktu!

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium