Konfiguratory

powrót
Hensfort
Strona www, Portal, Konfiguratory
Realizacja strony www oraz konfigurator okien - Hensfort jest europejskim producentem okien, drzwi oraz fasad.
Pater Group
Konfiguratory
Konfigurator kostki brukowej: Dla producenta kostki brukowej Pater Group stworzyliśmy konfigurator online pozwalający na rzeczywiste zwizualizowanie sobie wybranych produktów.
Artelito
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Realizacja sklepu online dla klienta Eltap Meble. Sklep internetowy Artelito zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości tkanin, nóżek meblowych, akcesoriów tapicerskich, pasmanterii oraz elementów dodatkowych.
Miasto zawodów
Portal, Konfiguratory
Budowa aplikacji internetowej. Celem gry działającej w przeglądarce www Miasto Zawodów jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu poprzez zabawę odpowiedniego zawodu.
Sharp DNA
Portal, Projekt graficzny, Konfiguratory
Sharp Corporation – znana firma z ustabilizowaną pozycją na rynku międzynawowym. Powstałe rozwiązanie informatyczne jest unikatowym produktem i całkowicie spersonalizowane pod klienta.
PoppyMakkiSun Innowacyjne Systemy Ogrzewania
Strona www, Portal, Projekt graficzny
Kolejna realizacja Technetium to strona internetowa firmy PoppyMakkiSun Polska. Zajmuje się ona budową nowoczesnych systemów ogrzewania, w tym systemów bazujących na panelach grzewczych emitujących promieniowanie podczerwone. Identyfikację wizualną firmy zbudowaliśmy w oparciu o maki, do których odnosi się jej nazwa.
Dedykowany system awizacyjny - Eltap Meble
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Serwis awizacyjny powstał z myślą o firmach transportowych prowadzących ciągły załadunek towarów. Jest to platforma znacznie ułatwiająca pracę, ponieważ pozwala na dokonywanie awizacji konkretnych pojazdów w zależności od rozpoznanego przez program czasu wolnego.
CSGO Speedrun
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
System Voucherowy
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym założeniem projektu było stworzenie dla jednego z naszych stałych Klientów systemu umożliwiającego dowolne tworzenie Voucherów do wykorzystania w hotelach i restauracjach na Podkarpaciu. Ciemna szata graficzna oraz efekty parallax nadały serwisowi ciekawy styl oraz elegancję.
Lloyd Properties agencja pośrednictwa nieruchomości
Strona www, Portal, Projekt graficzny
Z wielką przyjemnością prezentujemy jedną z naszych najnowszych realizacji, która została stworzona dla jednej z największych warszawskich agencji pośrednictwa nieruchomości - Lloyd Properties. Jest to rozbudowany serwis scrollowany oparty w dużej mierze o pop’upy.
Wedding Planner
Portal, Projekt graficzny, Konfiguratory
Założenia projektu W ramach portalu z Grupy Ślubeo zostało również wdrożone innowacyjne rozwiąznie jakim jest Wedding Planner. Jego głównym celem jest maksymalne ułatwienie rozplanowania i organizacji ślubu wraz z weselem.
Kalkulator Greinplast
Projekt graficzny, Konfiguratory
Założenia projektu Firma Greinplast zleciła nam również wykonanie kalkulatora dzięki, któremu Klienci podając informacje takie jak: kolor, powierzchnia, czy rodzaj tynku w prosty sposób będą mogli wyselekcjonować konkretne produkty, które potrzebują do wykonania remontu oraz wyliczyć ewentualne koszty.
Konfigurator Yanko producent opakowań foliowych
Projekt graficzny, Konfiguratory
Założenia projektu Zakład produkcyjny Yanko wytwarzający różnego rodzaju opakowania z folii i papieru zlecił nam wykonanie konfiguratora, za pomocą którego Klienci sami będą mogli zaprojektować własne opakowanie.
Metalzbyt Kalkulator bram i ogrodzeń
Projekt graficzny, Konfiguratory
Kalkulator, który ma pomagać w składaniu zamówień. Wystarczy podać wymiary poszczególnych odcinków, wybrać rodzaj ogrodzenia dodać bramę lub drzwi i takie zamówienie trafia do producenta. Użytkownik określa preferencje finalnie otrzymując również dokładną listę materiałów potrzebnych do realizacji swojego zamówienia.
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium