Logo

powrót
Folwark Center
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Budowa strony www dla restauracji, hotelu, oraz klubu fitness. Folwark Center to kompleks budynków handlowo-usługowych znajdujący się w centrum osiedla Słocina, które mieści się na obrzeżach Rzeszowa.
Folwark Center
Artelito
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Realizacja sklepu online dla klienta Eltap Meble. Sklep internetowy Artelito zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości tkanin, nóżek meblowych, akcesoriów tapicerskich, pasmanterii oraz elementów dodatkowych.
Browar Janczar
Strona www, Logo, DTP
Strona www dla Browaru Janczar. Z Siedliskiem Janczar współpracujemy od ponad dziesięciu lat i realizujemy dla naszego klienta różne zlecenia. Prezentowany projekt zakładał wykonanie strony www dla browaru
Stelmet
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Strona www dla zakładu ocynkowni Stelmet. Zakład produkcyjny Stelmet specjalizuje się w wykonywaniu słupów energetycznych oraz konstrukcji stalowych, jak również zajmuje się cynkowaniem ogniowym.
AVC
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
AVC jest ustabilizowaną na rynku firmą z branży nowoczesnych technik prezentacyjnych. Główny motyw strony nawiązuje do postępu technologicznego i innowacyjności, podkreśla wysoki poziom profesjonalizmu i kompetentności ekipy AVC.
Auxioner nowoczesna platforma aukcyjna
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Auxioner to platforma sprzedaży dzieł sztuki, która umożliwia licytowanie przedmiotów przez internet, z dowolnego miejsca na świecie. Zaawansowany serwis aukcyjny oferuje trzy rodzaje licytacji oraz liczne pomocne narzędzia.
Platforma aukcyjna
D. i I. Kołodziejczykowie
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Kolejna nasza realizacja to strona internetowa dla jednego z najstarszych gabinetów dentystycznych w Rzeszowie. Kołodziejczykowie to stomatolodzy z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Serwis Internetowy
Renodom
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Renodom to firma z 18-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach remontowych i wykończeniowych. Firma tworzy unikatowe projekty na bazie najlepszej jakości materiałów. Stworzona dla niej strona www miała za zadanie przybliżać użytkownikom charakter działalności Renodomu.
Richd Anders Producent kantówki okiennej i drzwiowej
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Nasz kolejny klient to firma z historią. Richd ANDERS Polska jest przedstawicielem produkcyjno-handlowej branży drzewnej. W celu realizacji serwisu została przeprowadzona sesja zdjęciowa na hali produkcyjnej oraz nagrany film obrazujący produkcję.
Marysia Makeup Strona www wizażystki i stylistki
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Tym razem Technetium zrealizowało stronę internetową dla zagranicznej klientki z branży kosmetycznej. Pięknie wyglądać, czuć się pewnie i zdecydowanie, poznać swoją lepszą stronę i pokochać siebie – to wszystko zapewnia przy pomocy przepięknego makijażu Pani Marysia swoim klientkom.
Fabryka mebli ELTAP
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Fabryka Mebli ELTAP to jeden z wiodących producentów mebli. Realizowany przez nas projekt miał przede wszystkim w sposób czytelny zaprezentować produkty marki. Cele postawione przez Klienta: przejrzystość, nowoczesność i merytoryka - zostały w pełni zrealizowane.
Szklane Tarasy strona rzeszowskiego dewelopera
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Szklane Tarasy to rzeszowski deweloper, który buduje nowoczesne osiedla w Rzeszowie w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie budynki mają niepowtarzalną architekturę i jak na Szklane Tarasy przystało olbrzymie tarasy z fantastycznymi widokami na Rzeszów.
Catering Jarosław
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpracując z naszym wieloletnim klientem – Hotel Coloseum, zrealizowaliśmy kolejny satysfakcjonujący projekt.Funkcjonalny serwis internetowy, dzięki któremu szybko zamówisz ulubione dania – na święta i nie tylko!
Restauracja Helianthus
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpraca z naszym Klientem rozpoczęła się od stworzenia identyfikacji wizualnej, której inspiracją był kwiat słonecznika. Kolejnym krokiem było stworzenie responsywnego serwisu z efektownie zaprezentowanym menu wyświetlanym za pomocą pop-up'ów.
Backup pacjentki Polski Bank Komórek Macierzystych
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Najnowsza realizacja Technetium to responsywny serwis dla kampanii „Backup pacjentki” skierowanej głównie do lekarzy ginekologów. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości na temat korzyści związanych z pobieraniem komórek macierzystych.
Bowling Club Jarosław
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Bowling Club Jarosław to jedno z najmodniejszych miejsc w Jarosławiu. Nowoczesna, czterotorowa kręgielnia w Hotelu Coloseum zachwyca swoich Klientów wyjątkowym klimatem, bogato wyposażonym barem oraz wyśmienitą pizzą. Tym razem zaprojektowaliśmy od podstaw serwis internetowy kregielniajaroslaw.pl, posiadający nasz autorski system T.CMS.
M. Wojciechowska i Wspólnicy
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Łącząc najnowsze trendy oraz najnowocześniejsze technologie, stworzyliśmy kolejny, nieszablonowy projekt. Tym razem dla naszego wieloletniego Klienta M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp. k., która od 1994 roku świadczy profesjonalne usługi prawnicze.
Podkarpacki Ośrodek Seksuologii i Psychoterapii
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Jednym z naszych ostatnich wykonanych serwisów jest strona Podkarpackiego Ośrodka Seksuologii i Psychoterapii. Prosta kreska i klasyczne kształty doskonale definiują wykonany przez naszych grafików projekt, który przez swój minimalizm nie narzuca się użytkownikowi.
Festum
Identyfikacja wizualna, Logo
Festum to nowopowstała restauracja w Warszawie, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej. Nasi graficy mieli za zadanie stworzyć dla niej logo, które jednoznacznie będzie się kojarzyć z kuchnią polską, a nawet nawiązywać do kuchni tradycyjnej, staropolskiej.
CSGO Speedrun
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
System Voucherowy
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym założeniem projektu było stworzenie dla jednego z naszych stałych Klientów systemu umożliwiającego dowolne tworzenie Voucherów do wykorzystania w hotelach i restauracjach na Podkarpaciu. Ciemna szata graficzna oraz efekty parallax nadały serwisowi ciekawy styl oraz elegancję.
Artgeko koszulki z nadrukami
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Artgeko to responsywny sklep internetowy oferujący koszulki z nadrukiem przeznaczone dla ludzi o konkretnych zainteresowaniach. Całość serwisu została zaprojektowana w taki sposób aby użytkownik miał możliwość w kilku prostych krokach odnaleźć interesujący go nadruk oraz typ koszulki.
Restauracja Helianthus identyfikacja
Identyfikacja wizualna, Logo, Projekt graficzny
Stworzenie atrakcyjnego logotypu dla Restauracji Helianthus z Warszawy.
Ars Veritas Verbi sklep wydawnictwa
Sklep on-line, Logo, Projekt graficzny
Kolejnym krokiem w rozwoju wydawnictwa Ars Veritas Verbi było wykonanie sklepu, który umożliwi im propagowanie własnej twórczości również za pomocą internetu. Niesztampowa grafika nawiązująca do strony firmowej oraz ręcznie szkicowane ornamenty świetnie sprawdzają się przy prezentacji nietypowej oferty.
Strona Dachsystem dystrybutor pokryć dachowych
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Dachsystem jest renomowaną firmą z branży dekarskiej, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych, ich serwisem oraz fachowym doradztwem w kwestiach technicznych.
Italia Style sklep z meblami włoskimi
Sklep on-line, Logo, Projekt graficzny
Założenia projektu Firma Idpoint zajmująca się sprzedażą ekskluzywnych włoskich mebli wykonaliśmy sklep, który dzięki swojej przejrzystej szacie graficznej ma trafić w gust koneserów nietypowego wyposażenia wnętrz.
Bio Energy Group producent pelletu drzewnego
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Firma Bio Energy Group, jeden z największych producentów pelletu drzewnego w Polsce, zleciła nam wykonanie kompleksowej usługi związanej z kreacją wizerunku. Począwszy od identyfikacji wizualnej poprzez stworzenie serwisu w wersji responsywnej, wykonanie sesji zdjęciowej, a skończywszy na przygotowaniu materiałów DTP i zaprojektowaniu opakowania na pellet.
Księga znaku Grand Victoria
Identyfikacja wizualna, Logo, Projekt graficzny
Szeroki zakres prac graficznych przy realizacji księgi znaku Grand Victoria.
GrandVictoria
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wizerunku dla prężnie rozwijającej się korporacji. Elegancki styl dla strony opartej na koncepcji OnePage. Dzięki wykorzystaniu stosunkowo nowego trendu można niewielką ilość informacji przekazać w bardzo atrakcyjny sposób.
Flippery
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Flippery.pl to oficjalny polski dystrybutor oryginalnych flipperów STERNA, które są sprowadzane aż ze Stanów Zjednoczonych. Klientowi zależało na profesjonalnym podejściu do sprawy, dlatego zlecił go własnie TECHNETIUM :).
Panoramica 3D Pracowania radiologiczna
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Założenia projektuDla tej nowo otwartej Kliniki miała powstać strona, która swoim wyglądem pasować będzie do sprzętów najnowszej generacji w jakie wyposażona jest Klinika. Wykonana identyfikacja wizualna nawiązuje do branży medycznej jednocześnie oddaje nowoczesny charakter tej placówki.
Teatr im. W. Siemaszkowej
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie przy udziale i pomocy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, stworzył ciekawy program pod nazwą Teatru E-misyjnego. Repertuar Teatru E-misyjnego, a zarazem stworzona przez nas strona internetowa skierowane są głównie do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli.
Catering Coloseum
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Stworzenie estetycznej strony przedstawiającej bogatą ofertę firmy oraz kreatora imprez, dzięki któremu potencjalni Klienci w łatwy sposób mogą stworzyć swój indywidualny plan przyjęcia. Zakres działań zaprojektowanie ciekawej szaty graficznej projekt logotypu kreator umożliwiający zaplanowanie przyjęcia przesyłany do administratora w celu oszacowania kosztów
Czym Do Ślubu
Portal, Logo, Projekt graficzny
Portal CzymDoŚlubu.pl – największy portal ogłoszeniowy w branży wypożyczanych samochodów do ślubu w Polsce – zlecił nam całkowitą przebudowę i rozbudowę serwisu. Głównym założeniem projektu było opracowanie nowej, przejrzystej i nowoczesnej szaty graficznej, zbudowanie od podstaw systemu ogłoszeń wraz z rozbudową profilu użytkownika. Zmianie uległa także identyfikacja wizualna Portalu.
FOPA HOPA wózki dziecięce
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
FOPAHOPA.pl to sklep z wyjątkowymi rzeczami przeznaczonymi dla dzieci. Nazwa sklepu zainspirowała nas do stworzenia kreacji logo przedstawiającego dwa ludziki - skaczące piłeczki: Fopkę i Hopka.
Delfina & Bartek zwycięzcy Mam Talent
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Wyjątkowy projekt dla wyjątkowych Klientów.
Your Pet Network serwis ogłoszeniowy
Portal, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym celem przyświecającym naszym działaniom było stworzenie zaawansowanego, wyjątkowego portalu społecznościowo-ogłoszeniowego o tematyce zwierzęcej dla naszego stałego Klienta z Australii.
OFF Store
Sklep on-line, Logo
Główym celem przyświecającym naszym pracom miało być stworzenie wyjątkowego sklepu z oryginalnymi markami odzieżowymi, takimi jak Armani, Gueass itd. Naszemu Klientowi zależało na tym, żeby grafika sklepu w pełni oddawała ekskluzywny charakter produktów, była przy tym nowoczesna i dynamiczna.
LoveSove
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
LoveSove to wyjątkowy sklep z zabawkami dla dzieci, w którym rodzice mogą kupić produkty bez obawy o bezpieczeństwo swoich pociech. Grafika miała przenieść kupujących do bajkowego lasu, co staraliśmy się odzwierciedlić w projekcie. System filtrów, wygodne listowanie produktów, podręczne menu to podstawy, aby w komfortowy sposób Klienci poruszali się po sklepie.
RAVENS
Strona www, Logo
Założenia projektuJeden z naszych stałych Klientów - Globinit Development - został sponsorem tytularnym rzeszowskiego zespołu football amerykańskiego Ravens i zlecił nam opracowanie profesjonalnego serwisu internetowego dla tej drużyny.
ENEREGETYK identyfikacja
Identyfikacja wizualna, Logo
Kolejna indywidualna identyfikacja wizualna dla naszego klienta Energetyk.
JSP Business Support
Strona www, Logo
Nasz Klient oczekiwał, aby zaprojektowana strona była oryginalna i wyróżniała się na tle serwisów z branży. Cel udało nam się osiągnąć za co zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najbardziej inspirujących grafik z całego świata na międzynarodowym portalu From up North!

Logo to najważniejszy symbol identyfikacji wizualnej firmy. Widnieje na materiałach drukowanych, gadżetach firmowych i przede wszystkim w internecie – na stronie WWW, w materiałach promocyjnych, a nawet jako znak wodny na zdjęciach i grafikach. To z logo firma jest najbardziej kojarzona, dlatego musi ono odzwierciedlać działalność, oferowane produkty lub usługi, a także cele biznesowe. Logo może składać się z liter pochodzących z nazwy firmy, symboli, a nawet być samą nazwą lub grafiką z nią związaną. Unikalne logo wyróżnia firmę na tle konkurencji i buduje jej silny wizerunek. Projektując logo w Technetium, kierujemy się nowoczesnymi trendami i najwyższą estetyką, zapewniając klientom sugestywny, nowoczesny znak graficzny, który oddaje specyfikę ich działalności.

Cechy dobrego logo Dobre logo powinno mieć kilka kluczowych cech. Przede wszystkim musi przyciągać wzrok – mówi się o "nagłym uderzeniu" logo, które zapada w pamięć i kojarzy się z daną firmą. Estetyka i przejrzystość są równie ważne – logo powinno być wizualnie atrakcyjne i łatwe do zrozumienia. Odbiorca nie powinien zastanawiać się, co przedstawia logo, ponieważ niezrozumiałe symbole mogą zostać zignorowane. Logo musi być czytelne zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej, niezależnie od wielkości i rodzaju materiału.

Logo powinno również budzić pozytywne skojarzenia. Jego kształty i kolorystyka mają ogromne znaczenie, a właściwe skomponowanie logotypu (nazwy firmy) i sygnetu (symbolu graficznego) jest kluczowe. Projektując logo, należy dostosować je do charakteru firmy – inne logo powstanie dla dewelopera, a inne dla kręgielni, uwzględniając odpowiedni poziom profesjonalizmu lub humoru.

Redesign logo Nie zawsze tworzymy logo od podstaw – czasem firma potrzebuje jedynie redesignu, aby odświeżyć swój wizerunek. Na bazie starego logo możemy stworzyć nowe, które nadal będzie jednoznacznie kojarzone z firmą, ale będzie bardziej nowoczesne i przejrzyste. Czasem wystarczy zmiana koloru, dodanie linii czy zmiana fontu, aby logo nabrało nowego życia. Regularne odświeżanie identyfikacji wizualnej, w tym logo, jest ważne, ponieważ pokazuje, że firma jest rozwojowa, kreatywna i otwarta na nowe trendy. To buduje zaufanie klientów i zwiększa popularność oferty.

Wiemy, jak stworzyć dobre logo. Zobacz nasze realizacje, wśród których znajdziesz wiele interesujących projektów. Chętnie zaprojektujemy logo również dla Ciebie.

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium