Referencje

powrót

Q-BEV Sp. z o.o.

Marketing Manager

Realizacja strony internetowej Q-BEV rozpoczęła się w połowie marca 2018 roku. Okazała się projektem niesłychanie wymagającym i nieszablonowym. Zależało nam na zachowaniu idealnej spójności jej layoutu z pozostałymi materiałami promocyjnymi. Efekt osiągnęliśmy w całości. Zespół Technetium pod kierownictwem Pani Ani sprostał naszym wymaganiom i wdrożył serwis, który nie tylko jest spójny, ale i funkcjonalny. Obecnie prowadzimy kolejne rozbudowy, które za każdym razem dzięki współpracy i wzajemnym rozumieniu potrzeb przebiegają coraz sprawniej i szybciej - mogę powiedzieć, że czasem nawet bez "słów". Polecam wszystkim tym dla których jakość ma znaczenie!

zobacz online

OSHEE POLSKA SP. Z O.O.

Firma Technetium świetnie wywiązała się z powierzonego zadania czego rezultatem jest nieszablonowa i kreatywna strona internetowa COMBU ENERGY. Kontakt na każdym etapie działań był szybki i profesjonalny a projekt został dowieziony terminowo. Szczerze polecam usługi Technetium z których z całą pewnością jako firma w przyszłości jeszcze skorzystamy!

zobacz online

Platforma aukcyjna Auxioner.com

Agnieszka i Mariusz Penar

Pomimo złożonego zakresu projektu oraz napiętego harmonogramu Zespół Technetium sprostał tym wyzwaniom. Dzięki posiadanym kompetencjom realizacja serwisu przebiegła pomyślnie. 

zobacz online

Gabinet stomatologiczny lek. stom. DIM Kołodziejczykowie

Mateusz Kołodziejczyk

Profesjonalna firma, dostosowana do potrzeb różnych działalności. Doskonała komunikacja z klientem i spełnienie ustalonych oczekiwań. Szybki czas wykonania usługi przy jednoczesnej gwarancji dobrej jakości. Polecamy - DIM Kołodziejczykowie

Iluzjonista

Paweł Kluz

Pełen profesjonalizm i elastyczność. Indywidualne podejście do projektu z uwzględnieniem wszystkich pomysłów i zachcianek.
Szybki kontakt i profesjonalna porada.

Szczerze polecam Agencję TECHNETIUM jako rzetelnego wykonawcę, "czytającego" branżę i potrzeby klienta i całkowicie angażującego się w projekt. 

zobacz online

Marysia Makeup

Gorąco polecam firmę TECHNETIUM, bardzo profesjonalna i KOMPETENTNA drużyna osób które znają się na rzeczy, a co najważniejsze są otwarci na sugestie, potrzeby klienta.
Uwielbiam swoją stronę, jest przejrzysta, łatwa w nawigacjii, a co najważniejsze odzwierciedla moją estetykę pracy, co jest dla mnie bardzo istotnym komponentem.
Polecam serdecznie - Marysia.

zobacz online

PHU KOWPOL W.Kowal,j.kowal sp.j.

Jan Kowal

Jestem bardzo zadowolony z wykonania strony internetowej przez firmę Technetium. Szczególnie polecam współpracę z panią Patrycją Baran za jej profesjonalizm, wysoką kulturę, zaangażowanie i szybką reakcję. Teraz Firma pozycjonuje moją stronę.

Polecam Jan KOWAL.

Stary Browar Rzeszowski

Manager SBR

Agencja wykonała stronę internetową naszego lokalu. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przyjemnie. Firma była otwarta na nasze wszelkie sugestie i trafnie proponowała swoje rozwiązania. Wszystko, co chcieliśmy mieć na stronie - dostaliśmy.

Pełny profesjonalizm! Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Dziękujemy Bardzo!

zobacz online

Sklep Pro-Familia

Joanna Wapińska - właściciel

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Technetium. Projekt polegał na wykonaniu sklepu internetowego.
Współpraca wymagała zaangażowania dwóch stron i przebiegła bez zastrzeżeń. Osoby pracujące nad projektem podeszły do zagadnienia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem czego efektem jest nowa odsłona naszego sklepu internetowego.

W związku z powyższym śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Technetium.

zobacz online

Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Szela

Grażyna Szela

Gorąco polecam serwis i usługi firmy Technetium w Rzeszowie!!! Współpracuje z nimi od kilku lat, Jak dotąd Zawsze Są niezawodni.
Stworzyli strone internetową z nowoczesną grafiką, która dzięki ich serwisowi, pozycjonowaniu przysporzyła sporą grupę Pacjentów odwiedzających mój gabinet.

Błyskawicznie reagują na moje sugestie, fachowo doradzają, cierpliwie tłumaczą, trafnie sugerują zawsze z dużą kulturą i taktem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nich. Polecam !!!

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Firma technetium stworzyła dla podkarpackiego funduszu rozwoju stronę internetową. zarówno projekt jak i wykonanie było w pełni profesjonalne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Technetium WZIĘŁO pod uwagę wszelkie przedstawione przez nas uwagi, dzięki czemu udało się stworzyć atrakcyjną stronę firmową.
Profesjonalny zespół na czele z panią koordynator Anią wiktor POMÓGŁ nam wybrać najoptymalniejsze rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni z jakości OBSŁUGI oraz zrealizowanego projektu.
Nasza współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecamy!

zobacz online

Kup-Voucher

Joanna Preisner

Polecam usługi firmy, zarówno z zakresu tworzenia witryny jak i pozycjonowania stron.

 

Posiadają bardzo rzetelnych fachowców z branży IT, którzy mają bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim wyobraźnię, pozwalającą na realizację dokładnie takiej strony jaką klient wymaga!

zobacz online

Szklane Tarasy

Paweł Preisner

Współpraca z Technetium trwa od kilku lat, ponieważ jest to firma godna zaufania.

Zespół profesjonalistów z szerokim zakresem wiedzy.Strona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. System zarządzania jest przemyślany i intuicyjny. Duża płynność przewijania stron i pojawiania się grafik. Mimo wielu wymagań projekt wykonany bez zarzutu.

 

Polecam!

Rad-Pol Sp. z o.o.

Dorota Walczak - Marketing Manager

Pierwszą stronę z Agencją Interaktywną Technetium wykonałam jakieś dziewięć lat temu.  W sumie razem pracowaliśmy przy pięciu projektach różnych stron i za każdym razem byłam bardzo zadowolona zarówno z końcowego efektu jak i z współpracy z kierowniczką projektu Panią Anią Wiktor.


W zeszłym roku wykonałam stronę w innej firmie (lepsza oferta cenowa) i pozyskałam nowe doświadczenie, które umocniło mnie w przekonaniu, że trudno znaleźć tak profesjonalnie działających ludzi gdzie indziej niż w Technetium. Dlatego nową (piękną – spełniająca nasze oczekiwania) stronę firmy RAD-POL wykonał zespół Technetium.


Gorąco polecam Agencję Technetium i jeszcze raz dziękuję Pani Ani za rzetelność, cierpliwe wysłuchiwanie i zapamiętywanie wszystkich pomysłów i uwag oraz za bardzo sympatycznie przebiegające kontakty telefoniczne.

zobacz online

Pharma Concept

Filip Perzyński

Współpraca z firmą TECHNETIUM to pełny profesjonalizm. Projekty realizowane zgodnie z oczekiwaniami, kreatywnie i zawsze na czas.


Gorąco polecam współpracę!

Lloyd Properties sp. z o.o.

Jakub Matuszkiewicz

Szczerze polecam współpracę z Agencją Interaktywną Technetium.

 

Zarówno jeżeli chodzi o obsługę klienta (ogromny PLUS dla zawsze dostępnej i profesjonalnej Anny Wiktor), prawdziwie kreatywną kreację:), jak i proponowane rozwiązania technologiczne - zawsze można liczyć na świetną ekipę z Rzeszowa!

zobacz online

Hasborg

Rafał Mucha

Firma Technetium wykonała dla nas stronę www. Cały projekt wykonali terminowo. Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie nasze sugestie były automatycznie uwzględniane.


Mogę też dodać, że mam już doświadczenie z inną firmą, która wcześniej wykonywała dla nas stronę www i oceniając te dwie firmy - Technetium robi wszystko profesjonalnie i słucha klienta, a jej konkurencja trzyma się swoich dziwnych zasad nie patrząc na zadowolenie klienta.


Polecam firmę Technetium i życzę jej dalszych zadowolonych klientów.
Rafał Mucha

zobacz online

Bio Energy Group

Marcin Podsiadło - Prezes Zarządu

W imieniu Zarządu Spółki chciałbym podziękować firmie Technetium za zrealizowanie projektu stworzenia strony www i logo firmy. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pani Ania, kierownik projektu, posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących zleconej realizacji.


Dzięki dużemu profesjonalizmowi Technetium udało się uzyskać pożądany efekt, pomimo dużych i nie zawsze jasno sprecyzowanych przez Nas wymagań. Wykreowany wizerunek Bio Energy Group jest bardzo dobry i w całości spełnia wymagania Firmy.


Jako zadowolony Klient możemy polecić Technetium każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

zobacz online

Galicja Tomaszek Sp. z o. o.

Tomasz Suchy, Dyrektor Marketingu

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM trwa od kilku lat.

 

Specjaliści w niej pracujący okazali się dużym wsparciem podczas realizacji kilku projektów. Stworzono strony internetowe naszych marek, przy zastosowaniu najlepszych metod i rozwiązań. Każdy etap prac był z nami konsultowany, zważając na nasze sugestie i oczekiwania. 


Szczerze polecam firmę TECHNETIUM, jest ona partnerem biznesowym cechującym się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

zobacz online

iMeso.pl - IMESO AESTHETIC GROUP

Paweł Gruda

Pragnieniem było zaimplementowanie swojej wizji. Starałem nie dopuszczać do siebie myśli, że to będzie niemożliwe gdyż potrzeb miałem bardzo dużo. I słusznie, ponieważ po miesiącach rozmów z wieloma firmami w Polsce dopiero Technetium potrafiło przekonać mnie do współpracy, z której byłem bardzo zadowolony.

 

I dziś z pełną pewnością mogę stwierdzić, że iMeso.pl mogła stworzyć tylko jedna firma na Świecie - Technetium.


Dzięki partnerstwu, którego doświadczyłem mogłem rozwijać skrzydła w biznesie. Mogłem zawsze liczyć na wsparcie, ogromną kreatywność, zaangażowanie. Czułem, że mój biznes jest bezpieczny dzięki ekspertom, którzy zawsze stali w gotowości na nowe wyzwania projektowe.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego zespołu, chciałoby się rzec. Współpracuję z Technetium już ponad 3 lata i nie znam ich słabych stron.


Jeśli chcesz coś zrobić zrób to z Technetium:)

zobacz online
Zapraszamy do kontaktu
Anna Wiktor

Anna Wiktor

Koordynator projektów

668 195 455

wyślij zapytanie