Referencje

powrót

Gabinet stomatologiczny lek. stom. DIM Kołodziejczykowie

Mateusz Kołodziejczyk

Profesjonalna firma, dostosowana do potrzeb różnych działalności. Doskonała komunikacja z klientem i spełnienie ustalonych oczekiwań. Szybki czas wykonania usługi przy jednoczesnej gwarancji dobrej jakości. Polecamy - DIM Kołodziejczykowie

Iluzjonista

Paweł Kluz

Pełen profesjonalizm i elastyczność. Indywidualne podejście do projektu z uwzględnieniem wszystkich pomysłów i zachcianek.
Szybki kontakt i profesjonalna porada.

Szczerze polecam Agencję TECHNETIUM jako rzetelnego wykonawcę, "czytającego" branżę i potrzeby klienta i całkowicie angażującego się w projekt. 

zobacz online

Marysia Makeup

Gorąco polecam firmę TECHNETIUM, bardzo profesjonalna i KOMPETENTNA drużyna osób które znają się na rzeczy, a co najważniejsze są otwarci na sugestie, potrzeby klienta.
Uwielbiam swoją stronę, jest przejrzysta, łatwa w nawigacjii, a co najważniejsze odzwierciedla moją estetykę pracy, co jest dla mnie bardzo istotnym komponentem.
Polecam serdecznie - Marysia.

zobacz online

PHU KOWPOL W.Kowal,j.kowal sp.j.

Jan Kowal

Jestem bardzo zadowolony z wykonania strony internetowej przez firmę Technetium. Szczególnie polecam współpracę z panią Patrycją Baran za jej profesjonalizm, wysoką kulturę, zaangażowanie i szybką reakcję. Teraz Firma pozycjonuje moją stronę.

Polecam Jan KOWAL.

Stary Browar Rzeszowski

Manager SBR

Agencja wykonała stronę internetową naszego lokalu. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przyjemnie. Firma była otwarta na nasze wszelkie sugestie i trafnie proponowała swoje rozwiązania. Wszystko, co chcieliśmy mieć na stronie - dostaliśmy.

Pełny profesjonalizm! Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Dziękujemy Bardzo!

zobacz online

Sklep Pro-Familia

Joanna Wapińska - właściciel

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Technetium. Projekt polegał na wykonaniu sklepu internetowego.
Współpraca wymagała zaangażowania dwóch stron i przebiegła bez zastrzeżeń. Osoby pracujące nad projektem podeszły do zagadnienia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem czego efektem jest nowa odsłona naszego sklepu internetowego.

W związku z powyższym śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Technetium.

zobacz online

Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Szela

Grażyna Szela

Gorąco polecam serwis i usługi firmy Technetium w Rzeszowie!!! Współpracuje z nimi od kilku lat, Jak dotąd Zawsze Są niezawodni.
Stworzyli strone internetową z nowoczesną grafiką, która dzięki ich serwisowi, pozycjonowaniu przysporzyła sporą grupę Pacjentów odwiedzających mój gabinet.

Błyskawicznie reagują na moje sugestie, fachowo doradzają, cierpliwie tłumaczą, trafnie sugerują zawsze z dużą kulturą i taktem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nich. Polecam !!!

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Firma technetium stworzyła dla podkarpackiego funduszu rozwoju stronę internetową. zarówno projekt jak i wykonanie było w pełni profesjonalne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Technetium WZIĘŁO pod uwagę wszelkie przedstawione przez nas uwagi, dzięki czemu udało się stworzyć atrakcyjną stronę firmową.
Profesjonalny zespół na czele z panią koordynator Anią wiktor POMÓGŁ nam wybrać najoptymalniejsze rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni z jakości OBSŁUGI oraz zrealizowanego projektu.
Nasza współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecamy!

zobacz online

Kup-Voucher

Joanna Preisner

Polecam usługi firmy, zarówno z zakresu tworzenia witryny jak i pozycjonowania stron.

 

Posiadają bardzo rzetelnych fachowców z branży IT, którzy mają bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim wyobraźnię, pozwalającą na realizację dokładnie takiej strony jaką klient wymaga!

zobacz online

Szklane Tarasy

Paweł Preisner

Współpraca z Technetium trwa od kilku lat, ponieważ jest to firma godna zaufania.

Zespół profesjonalistów z szerokim zakresem wiedzy.Strona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. System zarządzania jest przemyślany i intuicyjny. Duża płynność przewijania stron i pojawiania się grafik. Mimo wielu wymagań projekt wykonany bez zarzutu.

 

Polecam!

Rad-Pol Sp. z o.o.

Dorota Walczak - Marketing Manager

Pierwszą stronę z Agencją Interaktywną Technetium wykonałam jakieś dziewięć lat temu.  W sumie razem pracowaliśmy przy pięciu projektach różnych stron i za każdym razem byłam bardzo zadowolona zarówno z końcowego efektu jak i z współpracy z kierowniczką projektu Panią Anią Wiktor.


W zeszłym roku wykonałam stronę w innej firmie (lepsza oferta cenowa) i pozyskałam nowe doświadczenie, które umocniło mnie w przekonaniu, że trudno znaleźć tak profesjonalnie działających ludzi gdzie indziej niż w Technetium. Dlatego nową (piękną – spełniająca nasze oczekiwania) stronę firmy RAD-POL wykonał zespół Technetium.


Gorąco polecam Agencję Technetium i jeszcze raz dziękuję Pani Ani za rzetelność, cierpliwe wysłuchiwanie i zapamiętywanie wszystkich pomysłów i uwag oraz za bardzo sympatycznie przebiegające kontakty telefoniczne.

zobacz online

Pharma Concept

Filip Perzyński

Współpraca z firmą TECHNETIUM to pełny profesjonalizm. Projekty realizowane zgodnie z oczekiwaniami, kreatywnie i zawsze na czas.


Gorąco polecam współpracę!

Lloyd Properties sp. z o.o.

Jakub Matuszkiewicz

Szczerze polecam współpracę z Agencją Interaktywną Technetium.

 

Zarówno jeżeli chodzi o obsługę klienta (ogromny PLUS dla zawsze dostępnej i profesjonalnej Anny Wiktor), prawdziwie kreatywną kreację:), jak i proponowane rozwiązania technologiczne - zawsze można liczyć na świetną ekipę z Rzeszowa!

zobacz online

Hasborg

Rafał Mucha

Firma Technetium wykonała dla nas stronę www. Cały projekt wykonali terminowo. Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie nasze sugestie były automatycznie uwzględniane.


Mogę też dodać, że mam już doświadczenie z inną firmą, która wcześniej wykonywała dla nas stronę www i oceniając te dwie firmy - Technetium robi wszystko profesjonalnie i słucha klienta, a jej konkurencja trzyma się swoich dziwnych zasad nie patrząc na zadowolenie klienta.


Polecam firmę Technetium i życzę jej dalszych zadowolonych klientów.
Rafał Mucha

zobacz online

Bio Energy Group

Marcin Podsiadło - Prezes Zarządu

W imieniu Zarządu Spółki chciałbym podziękować firmie Technetium za zrealizowanie projektu stworzenia strony www i logo firmy. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pani Ania, kierownik projektu, posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących zleconej realizacji.


Dzięki dużemu profesjonalizmowi Technetium udało się uzyskać pożądany efekt, pomimo dużych i nie zawsze jasno sprecyzowanych przez Nas wymagań. Wykreowany wizerunek Bio Energy Group jest bardzo dobry i w całości spełnia wymagania Firmy.


Jako zadowolony Klient możemy polecić Technetium każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

zobacz online

Galicja Tomaszek Sp. z o. o.

Tomasz Suchy, Dyrektor Marketingu

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM trwa od kilku lat.

 

Specjaliści w niej pracujący okazali się dużym wsparciem podczas realizacji kilku projektów. Stworzono strony internetowe naszych marek, przy zastosowaniu najlepszych metod i rozwiązań. Każdy etap prac był z nami konsultowany, zważając na nasze sugestie i oczekiwania. 


Szczerze polecam firmę TECHNETIUM, jest ona partnerem biznesowym cechującym się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

zobacz online

iMeso.pl - IMESO AESTHETIC GROUP

Paweł Gruda

Pragnieniem było zaimplementowanie swojej wizji. Starałem nie dopuszczać do siebie myśli, że to będzie niemożliwe gdyż potrzeb miałem bardzo dużo. I słusznie, ponieważ po miesiącach rozmów z wieloma firmami w Polsce dopiero Technetium potrafiło przekonać mnie do współpracy, z której byłem bardzo zadowolony.

 

I dziś z pełną pewnością mogę stwierdzić, że iMeso.pl mogła stworzyć tylko jedna firma na Świecie - Technetium.


Dzięki partnerstwu, którego doświadczyłem mogłem rozwijać skrzydła w biznesie. Mogłem zawsze liczyć na wsparcie, ogromną kreatywność, zaangażowanie. Czułem, że mój biznes jest bezpieczny dzięki ekspertom, którzy zawsze stali w gotowości na nowe wyzwania projektowe.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego zespołu, chciałoby się rzec. Współpracuję z Technetium już ponad 3 lata i nie znam ich słabych stron.


Jeśli chcesz coś zrobić zrób to z Technetium:)

zobacz online

Meble RESMAR

Zenon Marszał

Współpraca układa się od lat bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracująć z firmą Technetium.


Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron czy sklepów internetowych jak również pozycjonowanie.

Zenon Marszał.

Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy

Aneta Szpunar-Bobowska

Rekomendujemy firmę Technetium jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych.


Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla nas stronę internetową wraz z aplikacją CMS, w której należało pogodzić nasze oczekiwania z wymaganiami prawnymi oraz możliwościami systemu. Na każdym etapie współpracy firma wykazała się starannością i rzetelnością.

Polecamy firmę Technetium, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.

zobacz online

GREINPLAST PLUS Sp. z o.o. Sp.k.

Krzysztof Nakoneczny

Wybierając firmę do stworzenia sklepu internetowego odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy firmę TECHNETIUM. Ważne było dla nas aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby.

 

Firma TECHNETIUM stanęła na wysokości zadania.

Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa. Wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych.

Ich wsparcie, rady i sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfika naszej firmy i nasze uwagi.

 

Dlatego też polecamy firmę TECHNETIUM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera ds. tworzenia internetowych sklepów i e-marketingu.

zobacz online
Zapraszamy do kontaktu
Anna Wiktor

Anna Wiktor

Koordynator projektów

668 195 455

wyślij zapytanie