Referencje

powrót
Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt
Menedżer Kliniki - Marcin Struski

Jesteśmy zachwyceni naszą nową stroną! Nie dość, że wygląda pięknie, działa błyskawicznie to sama obsługa jest dla nas banalnie prosta. Kontakt z Agencją był zawsze łatwy i miły, a nasze zaangażowanie w tworzenie serwisu ograniczyło się do minimum i nie zabierało nam czasu. Mieliśmy, a raczej nadal mamy dużą przyjemność współpracując z Technetium. My również polecamy!

FM Polska Sp. z o.o.
IT Director CE - Łukasz Nesler

Firma Technetium zbudowała dla nas aplikację "webową" do szeroko rozumianego zarządzania materiałami marketingowymi. Aplikacja powstała na czas, zgodnie z dostarczonymi założeniami, działa sprawnie, wygląda nowocześnie. Dodatkowo firma Technetium zapewnia bieżące wsparcie zarówno dla użytkowników jak i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem aplikacji. Polecam korzystanie z usług firmy Technetium.

TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC Sp. z o.o. Sp. K.
Zbigniew Oleszek

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM rozpoczęła się w 2011 roku. Specyficzna branża w której działamy od bardzo wielu lat, stanowiła pewnego rodzaju wyzwanie dla projektantów stron www. Powstał wówczas pierwszy projekt naszej strony internetowej skutecznie zrealizowany i wdrożony przez specjalistów rzeszowskiej firmy. Otrzymaliśmy duże wsparcie i pomoc w zakresie obsługi serwisu i jego aktualizacji.

W roku 2017, w związku z rozwojem technologii informatycznej i konieczności dostosowania strony internetowej do nowych urządzeń, na nasze zamówienie zespół Technetium wykonał dla nas zupełnie nowy projekt. Analogicznie, tak jak za pierwszym razem, bez najmniejszych problemów i przy dużym wsparciu, szczególnie Pani Anny Wiktor, otrzymaliśmy produkt o wysokim standardzie, wykonany z dużą dbałością o szczegóły.

Serdecznie polecamy Agencję Interaktywną TECHNETIUM jako wzorowego partnera w przedsięwzięciach dotyczących technik komunikacji wizualnej.

Q-BEV Sp. z o.o.
Marketing Manager - Magdalena Martens

Realizacja strony internetowej Q-BEV rozpoczęła się w połowie marca 2018 roku. Okazała się projektem niesłychanie wymagającym i nieszablonowym. Zależało nam na zachowaniu idealnej spójności jej layoutu z pozostałymi materiałami promocyjnymi. Efekt osiągnęliśmy w całości. Zespół Technetium pod kierownictwem Pani Ani sprostał naszym wymaganiom i wdrożył serwis, który nie tylko jest spójny, ale i funkcjonalny. Obecnie prowadzimy kolejne rozbudowy, które za każdym razem dzięki współpracy i wzajemnym rozumieniu potrzeb przebiegają coraz sprawniej i szybciej - mogę powiedzieć, że czasem nawet bez "słów".

Polecam wszystkim tym dla których jakość ma znaczenie!

OSHEE POLSKA SP. Z O.O.
Brand Manager - Grzegorz Fijał

Firma Technetium świetnie wywiązała się z powierzonego zadania czego rezultatem jest nieszablonowa i kreatywna strona internetowa COMBU ENERGY. Kontakt na każdym etapie działań był szybki i profesjonalny a projekt został dowieziony terminowo. Szczerze polecam usługi Technetium z których z całą pewnością jako firma w przyszłości jeszcze skorzystamy!

STAL-SYSTEMS S.A.
Marcin Chmielowicz

Polecamy usługi firmy TECHNETIUM której zadaniem było stworzenie profesjonalnego serwisu, który pełniłby rolę nowoczesnego narzędzia komunikacji pomiędzy firmą a Klientami.


Z tego zadania firma wywiązała się znakomicie, cechując się profesjonalizmem, kreatywnością i zrozumieniem potrzeb klienta.

Ponadto terminowość, elastyczność i doskonała komunikacja z klientem.


Serwis spełnił wszystkie nasze oczekiwania, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdzie wielu zwolenników ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.


Stal-Systems S. A. rekomenduje firmę TECHNETIUM jako solidnego i profesjonalnego partnera przy wykonywaniu tego typu zadań.

Galicja Tomaszek Sp. z o. o.
Tomasz Suchy, Dyrektor Marketingu

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM trwa od kilku lat.

Specjaliści w niej pracujący okazali się dużym wsparciem podczas realizacji kilku projektów. Stworzono strony internetowe naszych marek, przy zastosowaniu najlepszych metod i rozwiązań. Każdy etap prac był z nami konsultowany, zważając na nasze sugestie i oczekiwania. 

Szczerze polecam firmę TECHNETIUM, jest ona partnerem biznesowym cechującym się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

iMeso.pl - IMESO AESTHETIC GROUP
Prezes - Paweł Gruda

Pragnieniem było zaimplementowanie swojej wizji. Starałem nie dopuszczać do siebie myśli, że to będzie niemożliwe gdyż potrzeb miałem bardzo dużo. I słusznie, ponieważ po miesiącach rozmów z wieloma firmami w Polsce dopiero Technetium potrafiło przekonać mnie do współpracy, z której byłem bardzo zadowolony.

I dziś z pełną pewnością mogę stwierdzić, że iMeso.pl mogła stworzyć tylko jedna firma na Świecie - Technetium.

Dzięki partnerstwu, którego doświadczyłem mogłem rozwijać skrzydła w biznesie. Mogłem zawsze liczyć na wsparcie, ogromną kreatywność, zaangażowanie. Czułem, że mój biznes jest bezpieczny dzięki ekspertom, którzy zawsze stali w gotowości na nowe wyzwania projektowe.

Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego zespołu, chciałoby się rzec. Współpracuję z Technetium już ponad 3 lata i nie znam ich słabych stron.

Jeśli chcesz coś zrobić zrób to z Technetium:)

Van Pur S.A.
Małgorzata Krzystkiewicz

Wspólnie z Technetium wdrażałam projekt strony internetowej. Realizacja przebiegała w założeniach umowy, w oparciu o ustalone daty realizacji i przy doskonałej obsłudze klienta.

Moja satysfakcja ze współpracy zaowocowała kolejnymi wspólnie realizowanymi działaniami.

Polecam Technetium tym, którzy szukają rzetelnego partnera do wdrażania kompleksowych rozwiązań promocji swojej marki w internecie.

Richd. Anders Polska Sp. z o.o.

Miła i pełna zaangażowania współpraca w zakresie tworzenia strony internetowej, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta nasza strona zyskała nowoczesny i profesjonalny wygląd. Wpływa to bezpośrednio na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów.

Platforma aukcyjna Auxioner.com
Agnieszka i Mariusz Penar

Pomimo złożonego zakresu projektu oraz napiętego harmonogramu Zespół Technetium sprostał tym wyzwaniom.

Dzięki posiadanym kompetencjom realizacja serwisu przebiegła pomyślnie. 

GREINPLAST PLUS Sp. z o.o. Sp.k.
Krzysztof Nakoneczny

Wybierając firmę do stworzenia sklepu internetowego odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy firmę TECHNETIUM. Ważne było dla nas aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby.

Firma TECHNETIUM stanęła na wysokości zadania.

Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa. Wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych.
Ich wsparcie, rady i sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfika naszej firmy i nasze uwagi.

Dlatego też polecamy firmę TECHNETIUM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera ds. tworzenia internetowych sklepów i e-marketingu.

PHU KOWPOL
Jan Kowal

Jestem bardzo zadowolony z wykonania strony internetowej przez firmę Technetium. Szczególnie polecam współpracę z panią Patrycją Baran za jej profesjonalizm, wysoką kulturę, zaangażowanie i szybką reakcję. Teraz Firma pozycjonuje moją stronę.

Polecam Jan KOWAL.

Gabinet stomatologiczny lek. stom. DIM Kołodziejczykowie
Mateusz Kołodziejczyk

Profesjonalna firma, dostosowana do potrzeb różnych działalności. Doskonała komunikacja z klientem i spełnienie ustalonych oczekiwań. Szybki czas wykonania usługi przy jednoczesnej gwarancji dobrej jakości.

Polecamy - DIM Kołodziejczykowie

ORW-ELS Sp. z o.o.
Dyrektor Techniczno-Handlowy - Andrzej Żak

Zaświadczamy, że agencja interaktywna TECHNETIUM Sp. z o.o. wykonała dla nas firmową stronę internetową. Wykonanie zlecenia polegało w szczególności na projektach graficznych strony startowej i podstron, wykonaniu serwisu w oparciu o autorski program CMS oraz wprowadzeniu dostarczonych treści na strony.

Usługa została wykonana na wysokim poziomie technicznym. Szybkość działania, terminowa realizacja i zaangażowanie pracowników TECHNETIUM dały w efekcie znakomite i pożądane rezultaty.

Agencja TECHNETIUM wyróżnia się pomysłowością, bogatym warsztatem grafików, starannością i dbałością o szczegóły. Dodatkowo otwartość, życzliwość i elastyczne Podejście do klienta sprawiły że współpraca była bardzo przyjemna. Polecamy TECHNETIUM jako profesjonalną i rzetelną firmę.

Stary Browar Rzeszowski
Manager SBR

Agencja wykonała stronę internetową naszego lokalu. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przyjemnie. Firma była otwarta na nasze wszelkie sugestie i trafnie proponowała swoje rozwiązania. Wszystko, co chcieliśmy mieć na stronie - dostaliśmy.

Pełny profesjonalizm! Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Dziękujemy Bardzo!

Sklep Pro-Familia
Joanna Wapińska - właściciel

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Technetium. Projekt polegał na wykonaniu sklepu internetowego.
Współpraca wymagała zaangażowania dwóch stron i przebiegła bez zastrzeżeń. Osoby pracujące nad projektem podeszły do zagadnienia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem czego efektem jest nowa odsłona naszego sklepu internetowego.

W związku z powyższym śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Technetium.

Hasborg
Prezes - Rafał Mucha

Firma Technetium wykonała dla nas stronę www. Cały projekt wykonali terminowo. Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie nasze sugestie były automatycznie uwzględniane.

Mogę też dodać, że mam już doświadczenie z inną firmą, która wcześniej wykonywała dla nas stronę www i oceniając te dwie firmy - Technetium robi wszystko profesjonalnie i słucha klienta, a jej konkurencja trzyma się swoich dziwnych zasad nie patrząc na zadowolenie klienta.

Polecam firmę Technetium i życzę jej dalszych zadowolonych klientów.
Rafał Mucha

Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Szela
Grażyna Szela

Gorąco polecam serwis i usługi firmy Technetium w Rzeszowie!!! Współpracuje z nimi od kilku lat, Jak dotąd Zawsze Są niezawodni.
Stworzyli strone internetową z nowoczesną grafiką, która dzięki ich serwisowi, pozycjonowaniu przysporzyła sporą grupę Pacjentów odwiedzających mój gabinet.

Błyskawicznie reagują na moje sugestie, fachowo doradzają, cierpliwie tłumaczą, trafnie sugerują zawsze z dużą kulturą i taktem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nich. Polecam !!!

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Firma Technetium stworzyła dla Podkarpackiego Funduszu Rozwoju stronę internetową. Zarówno projekt jak i wykonanie było w pełni profesjonalne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Technetium WZIĘŁO pod uwagę wszelkie przedstawione przez nas uwagi, dzięki czemu udało się stworzyć atrakcyjną stronę firmową.
Profesjonalny zespół na czele z panią koordynator Anią Wiktor POMÓGŁ nam wybrać najoptymalniejsze rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni z jakości OBSŁUGI oraz zrealizowanego projektu.
Nasza współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecamy!

Zapraszamy do kontaktu
Anna Wiktor

Anna Wiktor

Koordynator projektów

668 195 455

wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie