Referencje

powrót

FM Polska Sp. z o.o.

Firma Technetium zbudowała dla nas aplikację "webową" do szeroko rozumianego zarządzania materiałami marketingowymi. Aplikacja powstała na czas, zgodnie z dostarczonymi założeniami, działa sprawnie, wygląda nowocześnie. Dodatkowo firma Technetium zapewnia bieżące wsparcie zarówno dla użytkowników jak i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem aplikacji. Polecam korzystanie z usług firmy Technetium.

ORW-ELS Sp. z o.o.

Dyrektor Techniczno-Handlowy Andrzej Żak

Zaświadczamy, że agencja interaktywna TECHNETIUM Sp. z o.o. wykonała dla nas firmową stronę internetową. Wykonanie zlecenia polegało w szczególności na projektach graficznych strony startowej i podstron, wykonaniu serwisu w oparciu o autorski program CMS oraz wprowadzeniu dostarczonych treści na strony.

Usługa została wykonana na wysokim poziomie technicznym. Szybkość działania, terminowa realizacja i zaangażowanie pracowników TECHNETIUM dały w efekcie znakomite i pożądane rezultaty.

Agencja TECHNETIUM wyróżnia się pomysłowością, bogatym warsztatem grafików, starannością i dbałością o szczegóły. Dodatkowo otwartość, życzliwość i elastyczne Podejście do klienta sprawiły że współpraca była bardzo przyjemna. Polecamy TECHNETIUM jako profesjonalną i rzetelną firmę.

Richd. Anders Polska Sp. z o.o.

Miła i pełna zaangażowania współpraca w zakresie tworzenia strony internetowej, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta nasza strona zyskała nowoczesny i profesjonalny wygląd. Wpływa to bezpośrednio na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów.

zobacz online

TWORZYWA SZTUCZNE PZL MIELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM rozpoczęła się w 2011 roku. Specyficzna branża w której działamy od bardzo wielu lat, stanowiła pewnego rodzaju wyzwanie dla projektantów stron www. Powstał wówczas pierwszy projekt naszej strony internetowej skutecznie zrealizowany i wdrożony przez specjalistów rzeszowskiej firmy. Otrzymaliśmy duże wsparcie i pomoc w zakresie obsługi serwisu i jego aktualizacji. W roku 2017, w związku z rozwojem technologii informatycznej i konieczności dostosowania strony internetowej do nowych urządzeń, na nasze zamówienie zespół Technetium wykonał dla nas zupełnie nowy projekt. 

zobacz online

Q-BEV Sp. z o.o.

Marketing Manager

Realizacja strony internetowej Q-BEV rozpoczęła się w połowie marca 2018 roku. Okazała się projektem niesłychanie wymagającym i nieszablonowym. Zależało nam na zachowaniu idealnej spójności jej layoutu z pozostałymi materiałami promocyjnymi. Efekt osiągnęliśmy w całości. 

zobacz online

OSHEE POLSKA SP. Z O.O.

Firma Technetium świetnie wywiązała się z powierzonego zadania czego rezultatem jest nieszablonowa i kreatywna strona internetowa COMBU ENERGY. Kontakt na każdym etapie działań był szybki i profesjonalny a projekt został dowieziony terminowo. Szczerze polecam usługi Technetium z których z całą pewnością jako firma w przyszłości jeszcze skorzystamy!

zobacz online

Platforma aukcyjna Auxioner.com

Agnieszka i Mariusz Penar

Pomimo złożonego zakresu projektu oraz napiętego harmonogramu Zespół Technetium sprostał tym wyzwaniom. Dzięki posiadanym kompetencjom realizacja serwisu przebiegła pomyślnie. 

zobacz online

Gabinet stomatologiczny lek. stom. DIM Kołodziejczykowie

Mateusz Kołodziejczyk

Profesjonalna firma, dostosowana do potrzeb różnych działalności. Doskonała komunikacja z klientem i spełnienie ustalonych oczekiwań. Szybki czas wykonania usługi przy jednoczesnej gwarancji dobrej jakości. Polecamy - DIM Kołodziejczykowie

Iluzjonista

Paweł Kluz

Pełen profesjonalizm i elastyczność. Indywidualne podejście do projektu z uwzględnieniem wszystkich pomysłów i zachcianek.
Szybki kontakt i profesjonalna porada.

Szczerze polecam Agencję TECHNETIUM jako rzetelnego wykonawcę, "czytającego" branżę i potrzeby klienta i całkowicie angażującego się w projekt. 

zobacz online

Marysia Makeup

Gorąco polecam firmę TECHNETIUM, bardzo profesjonalna i KOMPETENTNA drużyna osób które znają się na rzeczy, a co najważniejsze są otwarci na sugestie, potrzeby klienta.
Uwielbiam swoją stronę, jest przejrzysta, łatwa w nawigacjii, a co najważniejsze odzwierciedla moją estetykę pracy, co jest dla mnie bardzo istotnym komponentem.
Polecam serdecznie - Marysia.

zobacz online

PHU KOWPOL W.Kowal,j.kowal sp.j.

Jan Kowal

Jestem bardzo zadowolony z wykonania strony internetowej przez firmę Technetium. Szczególnie polecam współpracę z panią Patrycją Baran za jej profesjonalizm, wysoką kulturę, zaangażowanie i szybką reakcję. Teraz Firma pozycjonuje moją stronę.

Polecam Jan KOWAL.

Stary Browar Rzeszowski

Manager SBR

Agencja wykonała stronę internetową naszego lokalu. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przyjemnie. Firma była otwarta na nasze wszelkie sugestie i trafnie proponowała swoje rozwiązania. Wszystko, co chcieliśmy mieć na stronie - dostaliśmy.

Pełny profesjonalizm! Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Dziękujemy Bardzo!

zobacz online

Sklep Pro-Familia

Joanna Wapińska - właściciel

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Technetium. Projekt polegał na wykonaniu sklepu internetowego.
Współpraca wymagała zaangażowania dwóch stron i przebiegła bez zastrzeżeń. Osoby pracujące nad projektem podeszły do zagadnienia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem czego efektem jest nowa odsłona naszego sklepu internetowego.

W związku z powyższym śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Technetium.

zobacz online

Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Szela

Grażyna Szela

Gorąco polecam serwis i usługi firmy Technetium w Rzeszowie!!! Współpracuje z nimi od kilku lat, Jak dotąd Zawsze Są niezawodni.
Stworzyli strone internetową z nowoczesną grafiką, która dzięki ich serwisowi, pozycjonowaniu przysporzyła sporą grupę Pacjentów odwiedzających mój gabinet.

Błyskawicznie reagują na moje sugestie, fachowo doradzają, cierpliwie tłumaczą, trafnie sugerują zawsze z dużą kulturą i taktem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie na nich. Polecam !!!

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Firma technetium stworzyła dla podkarpackiego funduszu rozwoju stronę internetową. zarówno projekt jak i wykonanie było w pełni profesjonalne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Technetium WZIĘŁO pod uwagę wszelkie przedstawione przez nas uwagi, dzięki czemu udało się stworzyć atrakcyjną stronę firmową.
Profesjonalny zespół na czele z panią koordynator Anią wiktor POMÓGŁ nam wybrać najoptymalniejsze rozwiązania. Jesteśmy zadowoleni z jakości OBSŁUGI oraz zrealizowanego projektu.
Nasza współpraca była czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecamy!

zobacz online

Kup-Voucher

Joanna Preisner

Polecam usługi firmy, zarówno z zakresu tworzenia witryny jak i pozycjonowania stron.

 

Posiadają bardzo rzetelnych fachowców z branży IT, którzy mają bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim wyobraźnię, pozwalającą na realizację dokładnie takiej strony jaką klient wymaga!

zobacz online

Szklane Tarasy

Paweł Preisner

Współpraca z Technetium trwa od kilku lat, ponieważ jest to firma godna zaufania.

Zespół profesjonalistów z szerokim zakresem wiedzy.Strona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. System zarządzania jest przemyślany i intuicyjny. Duża płynność przewijania stron i pojawiania się grafik. Mimo wielu wymagań projekt wykonany bez zarzutu.

 

Polecam!

Rad-Pol Sp. z o.o.

Dorota Walczak - Marketing Manager

Pierwszą stronę z Agencją Interaktywną Technetium wykonałam jakieś dziewięć lat temu.  W sumie razem pracowaliśmy przy pięciu projektach różnych stron i za każdym razem byłam bardzo zadowolona zarówno z końcowego efektu jak i z współpracy z kierowniczką projektu Panią Anią Wiktor.


W zeszłym roku wykonałam stronę w innej firmie (lepsza oferta cenowa) i pozyskałam nowe doświadczenie, które umocniło mnie w przekonaniu, że trudno znaleźć tak profesjonalnie działających ludzi gdzie indziej niż w Technetium. Dlatego nową (piękną – spełniająca nasze oczekiwania) stronę firmy RAD-POL wykonał zespół Technetium.


Gorąco polecam Agencję Technetium i jeszcze raz dziękuję Pani Ani za rzetelność, cierpliwe wysłuchiwanie i zapamiętywanie wszystkich pomysłów i uwag oraz za bardzo sympatycznie przebiegające kontakty telefoniczne.

zobacz online

Pharma Concept

Filip Perzyński

Współpraca z firmą TECHNETIUM to pełny profesjonalizm. Projekty realizowane zgodnie z oczekiwaniami, kreatywnie i zawsze na czas.


Gorąco polecam współpracę!

Lloyd Properties sp. z o.o.

Jakub Matuszkiewicz

Szczerze polecam współpracę z Agencją Interaktywną Technetium.

 

Zarówno jeżeli chodzi o obsługę klienta (ogromny PLUS dla zawsze dostępnej i profesjonalnej Anny Wiktor), prawdziwie kreatywną kreację:), jak i proponowane rozwiązania technologiczne - zawsze można liczyć na świetną ekipę z Rzeszowa!

zobacz online
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium
Zapraszamy do kontaktu
Konrad Sobański

Konrad Sobański

Koordynator projektów

577 800 587

wyślij zapytanie