Agencja Interaktywna Technetium
powrót

Agencja Interaktywna Technetium

Technetium to Agencja Interaktywna, która od ponad 18 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron www, sklepów on-line, portali oraz różnego rodzaju aplikacji internetowych. Nasz zespół liczy ponad 20 osób, które dzięki wiedzy i doświadczeniu sprostają nawet największym wymaganiom naszych Klientów.

Nasza wieloletnia praktyka połączona z zaangażowaniem i kreatywnością gwarantuje realizację serwisów internetowych na najwyższym poziomie. Nasze realizacje zostały czterokrotnie nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Webstar: Najlepszy Webdesign 2013, Najlepszy Webdesign 2015, Najlepszy serwis 2015 w kategorii "Turystyka i podróże" oraz drugie miejsce w kategorii "Zdrowie i uroda" 2015.

Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem dlatego poszukujemy indywidualnych, innowacyjnych rozwiązań po to, aby sprostać mu w 100%. W naszej pracy stawiamy na najlepszą jakość, zarówno oferowanych usług i produktów, jak i obsługi Klienta. Dla nas Klient jest najważniejszy.

Z tego powodu indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, realizując go w następujących etapach:

# 01
Analiza potrzeb Klienta

Kluczowy etap, który determinuje dalszy przebieg działań. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy dokładają wszelkich starań by uzyskać jak najwięcej danych i informacji od Klienta, pomocnych w nakreśleniu założeń i celów projektu. Analizie poddawana jest także bezpośrednia konkurencja Klienta oraz branża, w której działa.

Analiza potrzeb Klienta
Koncepcja
# 02
Koncepcja

Po zabraniu danych nasz zespół opracowuje na ich podstawie wstępną koncepcję i założenia, które prezentowane są Klientowi. Na tym etapie nasi koordynatorzy doradzają Klientowi, pomagają wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem w nakreślaniu koncepcji grafiki.

# 03
Projektowanie

Po akceptacji przez Klienta opracowanej koncepcji przystępujemy do prac graficznych. Nad ich przebiegiem czuwa koordynator, który informuje na bieżąco Klienta o ich postępach. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie wdrażane. Wszystko po to, aby był on w 100% zadowolony z aspektów wizualnych tworzonego projektu.

Projektowanie
Wdrażanie
# 04
Wdrażanie

Zaakceptowany projekt graficzny wdrażany jest do naszego autorskiego systemy CMS, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.

# 05
Testowanie

Na tym etapie nasi koordynatorzy sprawdzają poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniają go o dostarczone przez Klienta treści. Uzupełniony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu.

Testowanie
Finalizacja
# 06
Finalizacja

Następuje w momencie pełnej akceptacji ze strony Klienta. Wtedy też serwis instalowany jest na wskazanym przez niego serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczymy darmowe wsparcie techniczne i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.

Wierzymy w to, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem i do tego dążymy.

Pracujemy dla Klientów wymagających - ceniących dokładność, kreatywność oraz terminowość realizacji zadań.

OFERUJEMY:

 • strony www (standardowe oraz bardzo rozbudowane, strony responsywne)
 • sklepy internetowe (sklepy responsywne, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym na potrzeby sklepów)
 • portale internetowe (serwisy ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe)
 • landing page (strony produktowe)
 • aplikacje internetowe (systemy lojalnościowe, programy partnerskie, systemy sprzedaży on-line...)
 • systemy CMS, CRM, ERP własnego autorstwa
 • pozycjonowanie serwisów (SEO)
 • reklama internetowa w wyszukiwarkach (SEM)
 • identyfikacja wizualna (kompleksowa obsługa w zakresie tworzenia wizerunku firmy)
 • i wiele więcej....

Co to jest agencja interaktywna i na czym polega z nią współpraca?
Odkąd zyskaliśmy dostęp do globalnej sieci www, nasze życie zaczęło stopniowo się zmieniać i przenosić do Internetu. Współcześnie możemy wykonać mnóstwo codziennych czynności za pośrednictwem tego kanału - bez wychodzenia z domu czy też długiego oczekiwania w kolejkach. Internet służy nam między innymi do: robienia zakupów, opłacania rachunków, wykonywania pracy zdalnej, rozmawiania z bliskimi, przeglądania interesujących nas wiadomości, oglądania ulubionych seriali bądź najnowszych filmów i mnóstwa innych czynności. Doceniając rolę Internetu w życiu grupy docelowej ogromnej liczby biznesów, sporo firm przenosi swą działalność do sieci. Duża konkurencja i przesyt informacji sprawiają, że niezbędne jest podejmowanie rozmaitych kroków w celu wybicia się na tle innych firm i dotarcia do potencjalnego klienta.

W Agencji Interaktywnej Technetium podejmujemy liczne działania marketingowe mające na celu zbudowanie widoczności Twojego biznesu, kreowanie wizerunku marki w sieci oraz zyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Współpraca z nami to inwestycja w przyszłość firmy przedkładająca się na efekty sprzedażowe poprzez przyciągnięcie szerokiego grona nowych klientów i utrzymanie ich przy sobie na dłużej. Czym jest agencja interaktywna i jak przebiega z nią współpraca? Czym wyróżnia się na tle innych tworów świadczących różnorodne usługi z dziedziny marketingu?

Agencja interaktywna - co to jest?
Agencje interaktywne powstały stosunkowo niedawno, przez co osoby niezaznajomione z tematem i niemające z nimi do tej pory styczności mogą mieć problemy z podaniem ich definicji oraz zakresu działalności. Agencje interaktywne wywodzą się z agencji reklamowych i firm informatycznych. Wszystkim tym tworom przyświecają zbliżone cele i założenia, a różni je sposób ich osiągania oraz rodzaj oferowanych usług. Zgodnie z definicją tego rodzaju działalności, w Agencji Interaktywnej Technetium zajmujemy się kompleksowo marketingiem internetowym. Każda strategia jest opracowywana indywidualnie w oparciu o preferencje i oczekiwania Klienta, a sukcesywne jej wdrażanie jest stale monitorowane i poddawane analizie. Pozwala nam to na ocenę skuteczności dobranych działań i ewentualną modyfikację poszczególnych kroków planu marketingowego w razie uzyskania niesatysfakcjonujących efektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu i obsłudze stron www oraz sklepów internetowych, jak również stale podnosimy kwalifikacje naszych utalentowanych specjalistów w swoich branżach, możemy więc doradzić naszym Klientom odnośnie skuteczności poszczególnych rozwiązań.

Jakie usługi świadczy agencja interaktywna?
W dużym skrócie agencja interaktywna zajmuje się marketingiem internetowym. Jest to pojęcie rozumiane dość szeroko, za którym kryją się liczne działania wykonywane za pośrednictwem globalnej sieci www. Mają one na celu systematyczne kreowanie określonego wizerunku marki, zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, wypracowanie widoczności biznesu w sieci i uzyskanie satysfakcjonujących efektów sprzedażowych. Założenia te są realizowane poprzez długofalowe i regularnie podejmowane działania, które wymagają sporej ilości poświęconego czasu, odpowiednich kwalifikacji i stale aktualizowanej wiedzy o obecnie panujących na rynku trendach, najnowszych technologiach oraz zmieniających się warunkach stawianych serwisom przez roboty Google. W ramach profesjonalnego prowadzenia marketingu internetowego w Agencji Interaktywnej Technetium zajmujemy się:

 • tworzeniem od podstaw stron www i sklepów internetowych,
 • optymalizowaniem stron www i sklepów internetowych,
 • pozycjonowaniem serwisów,
 • wyciąganiem stron z filtra Google,
 • kampaniami marketingowymi,
 • audytem SEO,
 • prowadzeniem serwisów społecznościowych,
 • projektami graficznymi (tworzymy logo i całościową identyfikację wizualną biznesu),
 • hostingiem,
 • tworzeniem dedykowanych rozwiązań,
 • realizowaniem aplikacji internetowych,
 • reklamą internetową.


Kto może zostać Klientem agencji interaktywnej?
Oferta Agencji Interaktywnej Technetium dedykowana jest wszystkim przedsiębiorcom z różnych branż - małym, średnim oraz dużym. Chętnie współpracujemy z biznesami stawiającymi dopiero swoje pierwsze kroki na rynku, które potrzebują stworzenia strony www od podstaw, zbudowania całościowego wizerunku i zdobycia lojalnego grona klientów. Świadczymy również nasze usługi przedsiębiorstwom funkcjonującym od wielu lat na rynku i cieszącym się dużą renomą oraz zaufaniem wśród klientów. Pomagamy im uzyskać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe, znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania Google i wyróżnić się na tle bezpośrednich konkurentów. Nasze przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oraz stawianymi przed nami wyzwaniami. Zadowolenie Klienta i osiągnięcie założonych celów są dla nas kwestiami priorytetowymi, które przyświecają nam każdego dnia podczas realizacji kolejnych etapów projektów.

Dlaczego warto współpracować z agencją interaktywną?
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowaniu stron www oraz sklepów internetowych. Wielu naszych Klientów osiągnęło sukces w swoich branżach, współpracując z nami do dziś. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i uzupełniamy posiadaną wiedzę, zwłaszcza o zmiany zachodzące w wymogach stawianych przez Google. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy projektów mogą pomóc Ci opracować skuteczną strategię marketingową, zapoznając się wcześniej ze specyfiką Twojego biznesu, konkurencyjnym rynkiem i podejmowanymi już działaniami marketingowymi. Następnie etap realizacji projektu jest stale monitorowany i w razie potrzeby modyfikowany. Najważniejsze są efekty i osiąganie założonych celów, do czego każdego dnia sukcesywnie dążymy.

Warto współpracować z naszą agencją interaktywną również z uwagi na dostęp do szerokiego grona wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swoich branżach. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron www, ich optymalizacją, obsługą i pozycjonowaniem, które wymagają różnorodnych kompetencji, wiedzy oraz umiejętności. Nad Twoim sukcesem będą pracować: koordynator projektu, analityk SEO, pracownik SEO, programista, grafik i copywriter. Współpracując z naszą Agencją Interaktywną Technetium, nie będziesz musiał zatrudniać dużej ilości specjalistów posiadających odmienne kwalifikacje. Otrzymasz świadczone przez nich usługi przy współdziałaniu z jedną firmą.

Budowanie widoczności witryny i uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google stanowią czasochłonny proces wymagający długofalowych działań podejmowanych systematycznie. Jednorazowe znalezienie się "na szczycie" nie wystarczy, ponieważ niezbędne są również czynności wzmacniające tę pozycję. Roboty Google pozycjonują lepiej witryny te, które regularnie publikują wartościowe i unikatowe treści. Zachęcamy zatem do podjęcia z nami długofalowej współpracy, w ramach której gwarantujemy terminową realizację powierzonych nam zadań, pełne zaangażowanie, kreatywne podejście do tematu i indywidualną obsługę każdego Klienta.

Przewaga agencji interaktywnej ponad innymi tworami
Na rynku funkcjonują różnorodne typy firm zajmujące się marketingiem i posiadające zbliżone cele do agencji interaktywnych. Czym się one między sobą różnią i dlaczego warto skorzystać z usług właśnie agencji interaktywnej? Kwestię tę najlepiej zobrazuje porównanie ich specyfiki, założeń oraz zakresu usług:

 • agencja interaktywna a agencja reklamowa - jak już wspomnieliśmy, bazą dla powstania agencji interaktywnej była niejako agencja reklamowa. Zajmuje się ona prowadzeniem tzw. "marketingu tradycyjnego", czyli opracowuje strategię marketingową, kreuje wizerunek marki i ją promuje. W przeciwieństwie do agencji interaktywnej robi to za pośrednictwem radia, telewizji i prasy. Kanały te cieszą się współcześnie coraz mniejszą popularnością z powodu rozwoju Internetu.
 • agencja interaktywna a agencja SEO - agencje SEO, podobnie jak agencje interaktywne, zajmują się pozycjonowaniem stron www i sklepów internetowych. Swoje usługi świadczą jednak wyłącznie w tej dziedzinie, czyli nie tworzą od podstaw serwisów ani nie zajmują się budowaniem identyfikacji wizualnej biznesu.
 • agencja interaktywna a software house - software house tworzą portale internetowe i aplikacje mobilne oraz webowe. W centrum ich zainteresowania zajmują się szczególnie lub nieco mniej skomplikowane oprogramowania. Zakres działalności software house zasadniczo różni się zatem od usług agencji interaktywnych, które poniekąd wzajemnie się dopełniają.


Agencja interaktywna doceniła rolę Internetu we współczesnej rzeczywistości, prowadząc wszystkie swoje działania przy udziale tego właśnie kanału. Jeśli jesteś zainteresowany promocją swojego biznesu w sieci, budową jego widoczności i uzyskaniem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, w Agencji Interaktywnej Technetium jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Chętnie poznamy Twoją firmę i pomożemy jej odnieść sukces.

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium