Agencja Interaktywna Technetium
powrót

Technetium to Agencja Interaktywna, która od ponad 13 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron www, sklepów on-line, portali oraz różnego rodzaju aplikacji internetowych. Nasz zespół liczy ponad 20 osób, które dzięki wiedzy i doświadczeniu sprostają nawet największym wymaganiom naszych Klientów.

Nasza wieloletnia praktyka połączona z zaangażowaniem i kreatywnością gwarantuje realizację serwisów internetowych na najwyższym poziomie. Nasze realizacje zostały czterokrotnie nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Webstar: Najlepszy Webdesign 2013, Najlepszy Webdesign 2015, Najlepszy serwis 2015 w kategorii "Turystyka i podróże" oraz drugie miejsce w kategorii "Zdrowie i uroda" 2015.

Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem dlatego poszukujemy indywidualnych, innowacyjnych rozwiązań po to, aby sprostać mu w 100%. W naszej pracy stawiamy na najlepszą jakość, zarówno oferowanych usług i produktów, jak i obsługi Klienta. Dla nas Klient jest najważniejszy.

Z tego powodu indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, realizując go w następujących etapach:

# 01
Analiza potrzeb Klienta

Kluczowy etap, który determinuje dalszy przebieg działań. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy dokładają wszelkich starań by uzyskać jak najwięcej danych i informacji od Klienta, pomocnych w nakreśleniu założeń i celów projektu. Analizie poddawana jest także bezpośrednia konkurencja Klienta oraz branża, w której działa.

Analiza potrzeb Klienta
Koncepcja
# 02
Koncepcja

Po zabraniu danych nasz zespół opracowuje na ich podstawie wstępną koncepcję i założenia, które prezentowane są Klientowi. Na tym etapie nasi koordynatorzy doradzają Klientowi, pomagają wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem w nakreślaniu koncepcji grafiki.

# 03
Projektowanie

Po akceptacji przez Klienta opracowanej koncepcji przystępujemy do prac graficznych. Nad ich przebiegiem czuwa koordynator, który informuje na bieżąco Klienta o ich postępach. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie wdrażane. Wszystko po to, aby był on w 100% zadowolony z aspektów wizualnych tworzonego projektu.

Projektowanie
Wdrażanie
# 04
Wdrażanie

Zaakceptowany projekt graficzny wdrażany jest do naszego autorskiego systemy CMS, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.

# 05
Testowanie

Na tym etapie nasi koordynatorzy sprawdzają poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniają go o dostarczone przez Klienta treści. Uzupełniony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu.

Testowanie
Finalizacja
# 06
Finalizacja

Następuje w momencie pełnej akceptacji ze strony Klienta. Wtedy też serwis instalowany jest na wskazanym przez niego serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczymy darmowe wsparcie techniczne i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.

Wierzymy w to, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem i do tego dążymy.

Pracujemy dla Klientów wymagających - ceniących dokładność, kreatywność oraz terminowość realizacji zadań.

OFERUJEMY:

Wyślij zapytanie