nasze realizacje

powrót
Rehavitae Terapia Manualna i Ostoapatia
Strona www, projekt graficzny Rehavitae Terapia Manualna i Ostoapatia
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Firma Rehavitae  to innowacyjna placówka, której celem jest świadczenie wysokich jakości usług medycznych.Stworzyliśmy stronę, której głównym celem było zaprezentowanie kluczowych informacji dla Pacjentów.
Stary Browar Rzeszowski
Strona www, sklep on-line Stary Browar Rzeszowski
Zobacz
Strona www, Sklep on-line, Projekt graficzny
To kultowe miejsce zna każdy kto mieszka lub choć raz był w Rzeszowie - Stary Browar Rzeszowski. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową miejsca, jak i samych potraw, uporządkowaliśmy strukturę serwisu przedstawiając dużą ilość informacji w wygodny sposób, a przede wszystkim zaprojektowaliśmy dedykowaną grafikę, która ma odzwierciedlić klimat tego miejsca.
denimbase.pl jeansowe ubrania najlepszych marek
Sklep on-line, projekt graficzny denimbase.pl jeansowe ubrania najlepszych marek
Zobacz
Sklep on-line, Projekt graficzny
Dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprojektowany przez nas sklep internetowy był pełen użytecznych rozwiązań, takich jak rozbudowany system zarządzania produktami i kategoriami, moduł porównywania produktów, zaawansowany newsletter targetowany do kobiet i mężczyzn, powiązywanie produktów z modułem producentów i wiele innych.
Medycyna estetyczna
Strona www, projekt graficzny Medycyna estetyczna
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Z gabinetem Medycyny Estetycznej w Rzeszowie współpracujemy już wiele lat. Jeszcze większa oferta zabiegów skierowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także wpółpraca z nowymi markami wymagała odnowienia wyglądu strony internetowej.
PFR
Strona www, projekt graficzny PFR
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Instytucja jaką jest Podkarpacki Fundusz Rozwoju oferuje swoim klientom różne systemy finansowania. Nowa strona miała pop\kazywać bogaty portfel oferowanych usług, przedstawiać zrealizowane projekty i możliwości współpracy.
Iwostin Strona producenta dermokosmetyków
Strona www dla producenta dermokosmetykow Iwostin
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Nasze najnowsze dzieło wykonaliśmy dla Firmy Sanofi – właściciela marki Iwostin. Projektując nową szatę graficzną wzięliśmy pod uwagę wszystkie atuty marki i na ich bazie stworzyliśmy nowoczesny projekt serwisu.
Iluzjonista Paweł Kluz
Strona www, projekt graficzny Iluzjonista Paweł Kluz
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Pan Paweł Kluz jest doświadczonym i znanym iluzjonistą. To kolejny klient, który nam zaufał. Strona internetowa przez nas zaprojektowana pozwala na szybkie i przejrzyste przeglądanie informacji, opinii czy zdjęć.
ST24 Service
Strona www, projekt graficzny ST24 Service
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Tym razem naszym Klientem została szwedzka firma ST24 Service, która świadczy usługi sprzątające. Firma podejmuje się nie tylko prac typowych, ale też tych specjalnych, wykonywanych na życzenie klienta. Dla ST24 Service stworzyliśmy kompleksowy projekt strony internetowej typu one-page.
ENGRAM MMT Dystrybutor specjalistycznych narzędzi
Strona www, projekt graficzny ENGRAM MMT Dystrybutor specjalistycznych narzędzi
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Firma ENGRAM MMT zajmuje się dystrybucją narzędzi skrawających i narzędzi specjalnych, dedykowanych do przemysłu samolotowego czy samochodowego. Serwis ten jest olbrzymią bazą produktów, dlatego zastosowana została zaawansowana wyszukiwarka do narzędzi, która pomaga znaleźć te, o wskazanych parametrach.
Bacówka Radawa & Spa
Strona www, projekt graficzny Bacówka Radawa & Spa
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny, DTP
Hotel Bacówka Radawa & Spa to najbardziej luksusowa Bacówka w Europie, która zleciła nam wykonanie atrakcyjnej, nowatorskiej i funkcjonalnej strony www. Atrakcyjność wizualna to nasza specjalność, dlatego kolejny raz staneliśmy na wysokości zadania.
Wesela Hotel Coloseum
Strona www, projekt graficzny Wesela Hotel Coloseum
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Każdy kto śledzi nasze realizacje zapewne już dobrze zna firmę Coloseum. Hotel&Restauracja Coloseum to niezwykłe miejsce, które oferuje wyśmienite menu oraz komfortowe pokoje hotelowe. Zaprojektowaliśmy dla naszego Klienta stronę, która doskonale oddaje piękno sal weselnych, jest dynamiczna i bogata graficznie.
Fabryka mebli ELTAP
Strona www, logo Fabryka mebli ELTAP
Zobacz
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Fabryka Mebli ELTAP to jeden z wiodących producentów mebli. Realizowany przez nas projekt miał przede wszystkim w sposób czytelny zaprezentować produkty marki. Cele postawione przez Klienta: przejrzystość, nowoczesność i merytoryka - zostały w pełni zrealizowane.
SHARP Optimised University
Strona www, projekt graficzny SHARP Optimised University
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Nowe technologie i zastosowanie nowoczesnych urządzeń to dla nas ostatnio codzienność. Współpracując z takim klientem jak Sharp trzeba bowiem być na bieżąco. Serwis dotyczący zoptymalizowanej uczelni prezentuje wszelkie nowinki techniczne, jakie Firma Sharp oferuje swoim uczelnianym klientom.
Sklep Pro Familia
Sklep internetowy Pro Familia
Zobacz
Sklep on-line, Projekt graficzny
Sklep Pro Familia to serwis stworzony z myślą o najmłodszych i oczywiście ich mamach. W serwisie każda z mam znajdzie produkty, które pomogą zarówno w pierwszych dniach życia dziecka, jak również ułatwią opiekę w późniejszych etapach rozwoju.
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Strona www, projekt graficzny Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Strona Tworzywa Sztuczne PZL Mielec została odświeżona z myślą o nowoczesnym designie i pogoni za ciągle zmieniającymi się trendami. To kolejny przykład zadowolonego Klienta, który wraca do nas z następnymi realizacjami.
Graficzni.pl
Sklep on-line, identyfikacja wizualna Graficzni.pl
Zobacz
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Dla kolejnego naszego Klienta przygotowaliśmy projekt zaawansowanego sklepu internetowego Graficzni.pl. Według przekazanej koncepcji ma to być witryna, na której graficy będą zamieszczać swoje projekty, a użytkownicy strony dokonywać ich zakupu.
Festum
Identyfikacja wizualna, logo Festum
Zobacz
Identyfikacja wizualna, Logo
Festum to nowopowstała restauracja w Warszawie, w której serwowane są tradycyjne dania kuchni polskiej. Nasi graficy mieli za zadanie stworzyć dla niej logo, które jednoznacznie będzie się kojarzyć z kuchnią polską, a nawet nawiązywać do kuchni tradycyjnej, staropolskiej.
Szklane Tarasy strona rzeszowskiego dewelopera
Szklane Tarasy developer Rzeszów
Zobacz
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Szklane Tarasy to rzeszowski deweloper, który buduje nowoczesne osiedla w Rzeszowie w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Wszystkie budynki mają niepowtarzalną architekturę i jak na Szklane Tarasy przystało olbrzymie tarasy z fantastycznymi widokami na Rzeszów.
PM24
Strona www, projekt graficzny PM24
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Tworząc serwis dla firmy transportowej PM24 musieliśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter ich działalności. Wzrok przyciągają tutaj najważniejsze w branży elementy, czyli pędzące samochody w głównej części strony oraz kluczowe dla transportu informacje.
ICP Group
Strona www, projekt graficzny ICP Group
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Strona ICP Group to nasza kolejna realizacja, którą chętnie od dzisiaj prezentujemy. Tym razem wyzwaniem było przedstawienie oferty firmy, która zajmuje się marketingiem wydarzeń. To bardzo wymagająca branża, dlatego też prezentacja musiała być radosna, a zarazem nowoczesna w formie.
Hotel Coloseum DTP
Projekt graficzny, dtp Hotel Coloseum DTP
Zobacz
Projekt graficzny, DTP
Kolejna realizacja dla naszego stałego Klienta. Tym razem mieliśmy przyjemność projektować teczkę, wizytówkę oraz foldery reklamowe. Zachowane w odcieniach czerni wizytówka i teczka prezentują niezwykłą klasę i styl oraz oddają elegancki charakter obiektu.
PoppyMakkiSun Innowacyjne Systemy Ogrzewania
Strona www, portal PoppyMakkiSun Innowacyjne Systemy Ogrzewania
Zobacz
Strona www, Portal, Projekt graficzny
Kolejna realizacja Technetium to strona internetowa firmy PoppyMakkiSun Polska. Zajmuje się ona budową nowoczesnych systemów ogrzewania, w tym systemów bazujących na panelach grzewczych emitujących promieniowanie podczerwone. Identyfikację wizualną firmy zbudowaliśmy w oparciu o maki, do których odnosi się jej nazwa.
Szklane Trasy Wygraj Mieszkanie
Strona www, projekt graficzny Szklane Trasy Wygraj Mieszkanie
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Czy słyszeliście o niedawno ogłaszanym konkursie organizowanym przez dewelopera Szklane Tarasy? Akcja Rozdajemy Marzenia również doczekała się swojej prezentacji. Realizacja należała do tych bardzo przyjemnych i szybkich.
Dedykowany system awizacyjny - Eltap Meble
Serwis awizacyjny
Zobacz
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Serwis awizacyjny powstał z myślą o firmach transportowych prowadzących ciągły załadunek towarów. Jest to platforma znacznie ułatwiająca pracę, ponieważ pozwala na dokonywanie awizacji konkretnych pojazdów w zależności od rozpoznanego przez program czasu wolnego.
iMeso Aesthetic Landing Page
Strona www, projekt graficzny iMeso Aesthetic Landing Page
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Oprócz bardzo rozbudowanych serwisów tworzymy również od czasu do czasu mniejsze strony internetowe – Landing Page, w których prezentujemy konkretne produkty lub usługi. Jedną z takich jest niedawno stworzona strona dla naszego stałego klienta iMeso Aesthetic.
Catering Jarosław
Catering Jarosław
Zobacz
Sklep on-line, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpracując z naszym wieloletnim klientem – Hotel Coloseum, zrealizowaliśmy kolejny satysfakcjonujący projekt.Funkcjonalny serwis internetowy, dzięki któremu szybko zamówisz ulubione dania – na święta i nie tylko!
Linea - profesjonalne maszyny czyszczące
Linea - profesjonalne maszyny czyszczące
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Linea to firma oferująca szeroki wybór maszyn i urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej, chemii konsumenckiej, artykułów higienicznych oraz niezbędnych akcesoriów, dzięki którym czystość przestała być już problemem. Stworzyliśmy serwis, której głównym zadaniem było zaprezentowanie produktów, które cechują się mnogością wzorów oraz kolorów.
Inceptum - art of marketing
Inceptum - art of marketing
Zobacz
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny, DTP
Dla naszego Klienta, działającego od 10 lat w pharma marketingu, opracowaliśmy nowoczesną i dynamiczną szatę graficzną witryny, dostosowaną do potrzeb firmy. Zaprojektowana przez nas strona, idealnie wpisuje się w światowe trendy marketingu, oddając formalny i nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa.
Grupa Solo producent okien
Strona www, projekt graficzny Grupa Solo producent okien
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Firma Grupa Solo – wiodąca i stale nagradzana firma w południowo-wschodniej Polsce. Ciekawie przedstawiona karta produktu, moduł referencji, specjalny moduł poradnika oraz niebanalne rozwiązania w module kontaktu tworzą świetną internetową wizytówkę dla lidera podkarpacia w branży budowlanej.
Restauracja Helianthus
Strona www, identyfikacja wizualna Restauracja Helianthus
Zobacz
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Współpraca z naszym Klientem rozpoczęła się od stworzenia identyfikacji wizualnej, której inspiracją był kwiat słonecznika. Kolejnym krokiem było stworzenie responsywnego serwisu z efektownie zaprezentowanym menu wyświetlanym za pomocą pop-up'ów.
Backup pacjentki Polski Bank Komórek Macierzystych
Strona www, identyfikacja wizualna Backup pacjentki Polski Bank  Komórek Macierzystych
Zobacz
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Najnowsza realizacja Technetium to responsywny serwis dla kampanii „Backup pacjentki” skierowanej głównie do lekarzy ginekologów. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości na temat korzyści związanych z pobieraniem komórek macierzystych.
Bowling Club Jarosław
Bowling Club Jarosław
Zobacz
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Bowling Club Jarosław to jedno z najmodniejszych miejsc w Jarosławiu. Nowoczesna, czterotorowa kręgielnia w Hotelu Coloseum zachwyca swoich Klientów wyjątkowym klimatem, bogato wyposażonym barem oraz wyśmienitą pizzą. Tym razem zaprojektowaliśmy od podstaw serwis internetowy kregielniajaroslaw.pl, posiadający nasz autorski system T.CMS.
Katedralny Chór Chłopięco-Męski Resovienses
Katedralny Chór Chłopięco-Męski Resovienses
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Odświeżona strona Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Resovienses prezentuje najważniejsze wydarzenia z życia Chóru. Strona swoją nietuzinkową oprawą graficzną zaprasza młodych śpiewaków do wstąpienia w szeregi Chóru.
M. Wojciechowska i Wspólnicy
M. Wojciechowska i Wspólnicy
Zobacz
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Łącząc najnowsze trendy oraz najnowocześniejsze technologie, stworzyliśmy kolejny, nieszablonowy projekt. Tym razem dla naszego wieloletniego Klienta M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp. k., która od 1994 roku świadczy profesjonalne usługi prawnicze.
Restauracja Kantyna
Strona www, projekt graficzny Restauracja Kantyna
Zobacz
Strona www, Projekt graficzny
Na mapie Rzeszowa, w nowoczesnym biurowcu Skyres pojawiła się restauracja. Właścicielka Kantyny stawia na różnorodne i zdrowe dania ze świeżych składników. Restauracja wyróżnia się sposobem serwowania dań, mianowicie w formie bufetu, aby Goście restauracji w szybki sposób mogli wybrać to, na co mają ochotę.
Podkarpacki Ośrodek Seksuologii i Psychoterapii
Strona www, logo Podkarpacki Ośrodek Seksuologii i Psychoterapii
Zobacz
Strona www, Logo, Projekt graficzny
Jednym z naszych ostatnich wykonanych serwisów jest strona Podkarpackiego Ośrodka Seksuologii i Psychoterapii. Prosta kreska i klasyczne kształty doskonale definiują wykonany przez naszych grafików projekt, który przez swój minimalizm nie narzuca się użytkownikowi.
ALCON
Identyfikacja wizualna, projekt graficzny ALCON
Zobacz
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny, DTP
Firma Alcon to kolejny klient, który zaufał nam w realizacji materiałów identyfikacyjnych firmy. Projekt graficzny dostosowany do druku. Zaprojektowaliśmy nowoczesne i stylowe identyfikatory, ulotki oraz rollupy. Niezbędne informacje związane z firmą oraz konferencją są zawarte w materiałach.
Siedlisko Janczar Multimedialna prezentacja
Realizacja strony www dla Siedliska Janczar
Zobacz
Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny
Siedlisko Janczar to nasz stały Klient, z którym współpracujemy przez długi czas. Tym razem wykonaliśmy dla niego profesjonalną prezentację multimedialną, która posłużyła jako materiał promocyjny podczas Kongresu w USA.
CSGO Speedrun
CSGO Speedrun
Zobacz
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
System Voucherowy
System Voucherowy
Zobacz
Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym założeniem projektu było stworzenie dla jednego z naszych stałych Klientów systemu umożliwiającego dowolne tworzenie Voucherów do wykorzystania w hotelach i restauracjach na Podkarpaciu. Ciemna szata graficzna oraz efekty parallax nadały serwisowi ciekawy styl oraz elegancję.
APC - Air Power Control
Strona www APC - Air Power Control
Zobacz
Strona www
Air Power Control Sp. z o.o. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego specjalnością jest tworzenie wydajnych oraz łatwych w obsłudze systemów klimatyzacji i wentylacji. Tym razem współpraca z naszym Klientem zaowocowała powstaniem nowoczesnej witryny internetowej.
3DHenry - Modele 3D Sklep z modelami 3D
Strona www 3DHenry - Modele 3D Sklep z modelami 3D
Zobacz
Strona www
Serwis 3dhenry.com skierowany jest przede wszystkim do miłośników modeli 3d. Czyż nie ma szybszego sposobu na dotarcie do tego grona niż Internet? Serwis ma za zadanie dostarczać internautom modele 3d, a dodatkowo umożliwiać im publikowanie własnych projektów.