Miasto zawodów

powrót
Browar Janczar
Stelmet
Aplikacja internetowa - miasto zawodów
Klient: Wyższa Szkoła informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie Kategoria: Portal, Konfiguratory Dodano: 26.04.2023

Założenia projektu

Celem gry przeglądarkowej Miasto Zawodów jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu poprzez zabawę odpowiedniego zawodu. Gra polega na poruszaniu się wybraną postacią po mapie, na którą składają się różne budynki powiązane z konkretną profesją. Po kliknięciu w nie wyświetla się możliwy do przeczytania lub odsłuchania tekst na temat specyfiki danego zawodu, koniecznych predyspozycji do jego wykonywania oraz codziennych trudności podczas wywiązywania się z zawodowych obowiązków. Następnie użytkownik otrzymuje możliwość wypełnienia quizu, który pomoże określić, czy posiadane przez nas zdolności, zainteresowania i cechy osobowości sprawdzą się w danej profesji.

Gra Miasto Zawodów jest w pełni responsywna, czyli dostosowana do ekranów komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów czy też smartfonów. Dla gry Miasto Zawodów zajęliśmy się stworzeniem wyjątkowej i przyjemnej dla oka grafiki, na którą składają się postaci wykonujące rozmaite zawody oraz wirtualna mapa miasta.

Zakres działań

cms host js ajax php lay DTP css3
Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

Miasto zawodów
Zapraszamy do kontaktu
Konrad Sobański

Konrad Sobański

Koordynator projektów

577 800 587

wyślij zapytanie