Portal

powrót
Hensfort
Strona www, Portal, Konfiguratory
Realizacja strony www oraz konfigurator okien - Hensfort jest europejskim producentem okien, drzwi oraz fasad.
Miasto zawodów
Portal, Konfiguratory
Budowa aplikacji internetowej. Celem gry działającej w przeglądarce www Miasto Zawodów jest pomoc młodym ludziom w znalezieniu poprzez zabawę odpowiedniego zawodu.
Intranet Maxton Design Intranet Maxton Design
Strona www, Portal
Dla producenta części tuningu optycznego Maxton Design stworzyliśmy dedykowany system Intranetowy który zarządza procesem produkcji.
Intranet Maxton Design
Auxioner nowoczesna platforma aukcyjna
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Auxioner to platforma sprzedaży dzieł sztuki, która umożliwia licytowanie przedmiotów przez internet, z dowolnego miejsca na świecie. Zaawansowany serwis aukcyjny oferuje trzy rodzaje licytacji oraz liczne pomocne narzędzia.
Platforma aukcyjna
Grupa Solo
Portal, Projekt graficzny
Grupa Solo to także nasz stały klient, który jest znanym i renomowanym producentem stolarki okienno-drzwiowej. Naszym zadaniem było stworzenie dla niej projektu strony www, zgodnego z nowym brandingiem marki.
serwis internetowy
Axamo
Portal, Projekt graficzny
Axamo jest międzynarodową agencją pracy i firmą rekrutacyjną, która funkcjonuje od 25 lat. Dla firmy Axamo stworzyliśmy więc zaawansowany serwis internetowy, wspierający jej działalność.
Sharp DNA
Portal, Projekt graficzny, Konfiguratory
Sharp Corporation – znana firma z ustabilizowaną pozycją na rynku międzynawowym. Powstałe rozwiązanie informatyczne jest unikatowym produktem i całkowicie spersonalizowane pod klienta.
PoppyMakkiSun Innowacyjne Systemy Ogrzewania
Strona www, Portal, Projekt graficzny
Kolejna realizacja Technetium to strona internetowa firmy PoppyMakkiSun Polska. Zajmuje się ona budową nowoczesnych systemów ogrzewania, w tym systemów bazujących na panelach grzewczych emitujących promieniowanie podczerwone. Identyfikację wizualną firmy zbudowaliśmy w oparciu o maki, do których odnosi się jej nazwa.
Dedykowany system awizacyjny - Eltap Meble
Strona www, Portal, Identyfikacja wizualna
Serwis awizacyjny powstał z myślą o firmach transportowych prowadzących ciągły załadunek towarów. Jest to platforma znacznie ułatwiająca pracę, ponieważ pozwala na dokonywanie awizacji konkretnych pojazdów w zależności od rozpoznanego przez program czasu wolnego.
CSGO Speedrun
Strona www, Sklep on-line, Portal
Najnowsza realizacja dotyczy tematu legendarnej już gry sieciowej Counter-strike. Integrując nasz system z API Steam uzyskaliśmy serwis, w którym użytkownicy mogą grać przedmiotami z ich kont Steam.
Lloyd Properties agencja pośrednictwa nieruchomości
Strona www, Portal, Projekt graficzny
Z wielką przyjemnością prezentujemy jedną z naszych najnowszych realizacji, która została stworzona dla jednej z największych warszawskich agencji pośrednictwa nieruchomości - Lloyd Properties. Jest to rozbudowany serwis scrollowany oparty w dużej mierze o pop’upy.
Portal ślubny Ślubeo.pl
Portal
Założenia projektu Slubeo.pl to portal informacyjno-ogłoszeniowy obejmujący zasięgiem całą Polskę, ściśle związany branżę ślubną. Jest to portal, na którym będzie mógł zaprezentować się każdy, kto świadczy usługi w omawianej branży. Bez konieczności tworzenia własnej strony internetowej, w zaledwie 5 minut, można dodać ogłoszenie, które dotrze do zainteresowanych par szykujących swoje wesele.
Dedykowane portale Grupy Slubeo
Portal, Projekt graficzny
Do Grupy Ślubeo dołączyły również cztery powiązane ze sobą portale ogłoszeniowe. Wszystkie są dedykowane pod najbardziej popularne branże ślubne.
Wedding Planner
Portal, Projekt graficzny, Konfiguratory
Założenia projektu W ramach portalu z Grupy Ślubeo zostało również wdrożone innowacyjne rozwiąznie jakim jest Wedding Planner. Jego głównym celem jest maksymalne ułatwienie rozplanowania i organizacji ślubu wraz z weselem.
iMESO medycyna estetyczna
Strona www, Sklep on-line, Portal
Ten projekt stanowił duże wyzwanie, ponieważ miał połączyć funkcje portalu, bazy wiedzy, serwisu dla specjalistów a także rozbudowanego sklepu dla wymagającej branży jaką jest Medycyna Estetyczna.
Czym Do Ślubu
Portal, Logo, Projekt graficzny
Portal CzymDoŚlubu.pl – największy portal ogłoszeniowy w branży wypożyczanych samochodów do ślubu w Polsce – zlecił nam całkowitą przebudowę i rozbudowę serwisu. Głównym założeniem projektu było opracowanie nowej, przejrzystej i nowoczesnej szaty graficznej, zbudowanie od podstaw systemu ogłoszeń wraz z rozbudową profilu użytkownika. Zmianie uległa także identyfikacja wizualna Portalu.
Your Pet Network serwis ogłoszeniowy
Portal, Identyfikacja wizualna, Logo
Głównym celem przyświecającym naszym działaniom było stworzenie zaawansowanego, wyjątkowego portalu społecznościowo-ogłoszeniowego o tematyce zwierzęcej dla naszego stałego Klienta z Australii.
Alpy Karpatom
Portal
Projekt konkursowy. Otrzymał 100% punktów.
speedway4u.pl
Portal
Portal Speedway4u.pl został stworzony z myślą o fanach żużla. Celem serwisu, oprócz funkcji żużlowego vademecum i śledzenia poczynań rzeszowskich żużlowców, jest pokazanie „czarnego sportu” od kuchni.
Projektuj I Kupuj
Portal
Projektuj i kupuj to miejsce, w którym poczytasz o aranżacji wnętrz, zasięgniesz opinii lub sam pomożesz innym, korzystając z forum dyskusyjnego, z pomocą programu PiK3D samodzielnie zaplanujesz oraz urządzisz dowolne, skonfigurowane przez Ciebie pomieszczenie i ostatecznie zakupisz wybrane przez Ciebie produkty lub użyte w Twojej aranżacji elementy.
Solina Info
Portal
Założeniem było stworzenie aktualnej i ogromnej bazy obiektów wypoczynkowych, rozrywkowych i innych na terenie Bieszczadów.
Informator Przetargowy
Portal, Logo
Serwis stanowi bardzo rozbudowaną bazę przetargów i zamówień pulicznych, która dzięki zaawansowanej, a zarazem prostej w obsłudze wyszukiwarce umożliwia szybkie wyszukiwanie ofert wg zadanych kryteriów.
E-Floors
Portal
Głównym modułem tego portalu jest konfigurator podłóg umożliwiający łatwe skonfigurowanie i oszacowanie kosztów swojej podłogi. Działanie konfiguratora jest proste dla użytkownika, gdyż użytkownik w 10 krokach, wybiera opcje takie jak np. gatunek drewna, sposób montażu a jednocześnie system sam określa która opcja pasuje do już wybranych.
PolskiStomatolog.pl
Portal
Dla naszego Klienta stworzyliśmy nowoczesną platformę, która gromadzi informacje o stomatologach i pozwala w szybki sposób pacjentom znaleźć specjalistę ze swojej okolicy.
rzeszow4u.pl
Portal
Budowa nowoczesnego portalu bazującego na wytycznych tzw. web 2.0. Technologia wykorzystana do budowy nowego serwisu ma umożliwiać personalizację struktury serwisu. Celem było zaprojektowanie oraz wykonanie najnowocześniejszego portalu informacyjnego o zakresie regionalnym.
Portal Młodych Przedsiębiorców
Portal
Projekt zakłada realizację pięciu 2-letnich edycji szkoleń językowych z naborem co roku oraz stworzenie trwałego ruchu naukowego, którego działalność wykroczy poza okres realizacji projektu.

Projektujemy dedykowane portale internetowe

Projektujemy nie tylko sklepy online, ale i zaawansowane portale, które pełnią wiele funkcji. Znajdują się na nich dedykowane narzędzia, sklepy online, systemy rezerwacji i wiele innych elementów. Pełnią rolę nie tylko źródła informacji, ale również umożliwiają wykonywanie obliczeń, konfigurowanie produktów, zawężanie wyników wyszukiwania, zamieszczanie ogłoszeń. Dzięki nim można szybko i łatwo umówić się na wizytę do lekarza, jak i znaleźć konkretny produkt czy usługę. Na portalach znajdują się również fora internetowe, grupy dyskusyjne, panele użytkowników, moduły powiadomień. Rozbudowane serwisy to nasza specjalność. Portale towrzymy na własnym autorskim systemie CMS, który daje nam możliwosć maksymalnej optymazacji pod kątem wyszukiwarki google oraz użyteczności i łatwości nawigacji. 

Koncentracja na odbiorcy i jego potrzebach - użyteczność 

Portale internetowe - dedykowane aplikacje internetowe wykonywane są z myślą o konkretnym użytkowniku. Pomagają w znalezieniu mieszkania, zaplanowaniu wyjazdu na urlop, a nawet zorganizowaniu ślubu. Skupiają się więc zazwyczaj wokół konkretnej tematyki. Bardzo ważne staje się tutaj zrozumienie potrzeb danej grupy docelowej i zastosowanie takich funkcjonalności, które pomogą użytkownikom w dokonaniu wyboru lub też dostarczą informacji, których poszukują. Wówczas portal będzie często odwiedzany i stanie się popularny w sieci. Firma, która go prowadzi zyska w ten sposób wizerunek eksperta i doradcy w branży. Portale internetowe muszą więc być profesjonalnie wykonane, trafiać do konkretnego odbiorcy i intuicyjnie spełniać jego oczekiwania.
Projektowanie optymalnej szaty graficznej portalu
Portal powinien posiadać odpowiednią szatę graficzną, by wyglądał profesjonalnie, a jednocześnie nie był zbyt skomplikowany w odbiorze. Musi jasno prezentować informacje i możliwości, jakie daje użytkownikom. Nasze portale internetowe są przejrzyste, a jednocześnie zatrzymują uwagę na najważniejszych funkcjach. Bardzo łatwo można z nich korzystać, odkrywać kolejne możliwości strony. Kształtują opinie, przekonują o słuszności dokonanego wybory. Nawet jeśli wprost nie nakłaniają do zakupu, wpływają na rozpoznawalność i silny wizerunek marki. Portale online tworzone w Technetium są również świetnym narzędziem promocyjnym. Dodatkowe informacje, publikowane materiały i odnośniki do produktów czy usług w sposób subtelny reklamują firmę w sieci i zwiększają jej rozpoznawalność.
Konwersja, zyski portalu internetowego
Portal może generować zyski, zwłaszcza jeśli znajduje się na nim sklep online. Portal musi korzystać z wielu form promocji/reklamy - od np. pozycjonowanie szerokie, kampanie google AdWords oraz marketing szeptany. Może przekonywać do słuszności wyboru konkretnych produktów i od razu do nich odsyłać. Poza tym możliwość zamieszczania na nim ogłoszeń innych firm również daje możliwość zarabiania. Co więcej na portalach zostawiane są często miejsca na reklamy np.: bannery, które mogą wykupić osoby zainteresowane promocją na stronie. Na portalu można także publikować artykuły sponsorowane i inne treści promocyjne. Oczywiście we wszystkich tych działaniach należy zachować umiar i powinny one być zgodne z tematyką strony, a także odpowiednio się z nią komponować. Portal nie może być słupem reklamowym, który utraci swój profesjonalny wygląd. Chętnie doradzamy naszych Klientom jak stworzyć portal internetowy, który będzie posiadał wszystkie powyższe cechy. 

Szukasz wykonawcy zaawansowanego portalu online? Świetnie trafiłeś. Zobacz jak wyglądają portale tworzone przez nasz zespół.

Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium