Foppapedretti Polska

powrót
FOPA HOPA
Delfina & Bartek
Strona www, identyfikacja wizualna Foppapedretti Polska akcesoria dziecięce
Klient: Trading Partners Kategoria: Strona www, Identyfikacja wizualna, Projekt graficzny Dodano: 27.06.2013

Założenia projektu

Wyjątkowy serwis dla wyjątkowej firmy.
To pozornie proste założenie zrealizowaliśmy wykonując skromną, ale niebanalną grafikę oraz tworząc zaawansowany system opisywania produktów w celu łatwego i elastycznego zarządzania całym serwisem.


Foppapedrettia znana włoska marka zawitała na Polskim rynku dzięki firmie Trading Partners. Jedynemu polskiemu dystrybutorowi zależało na najlepszej promocji marki nieznanej jeszcze dla polskiego Klienta.

Ambasadorkami Foppapedretti zostały takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, czy Dorota Czaja. Nowy serwis miał lśnić równie mocno jak wybrane przez firmę Ambasadorki. 


Wykonaliśmy stronę responsywną z wieloma ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, kładąc nacisk na wygodę nawigacji.

 

Zakres działań

cms host js ajax php sql lay DTP
  • opracowanie nowoczesnej i dynamicznej szaty graficznej
  • dostosowanie projektu do wielu rozdzielczości
  • moduł kolekcji zbudowany blokowo zawierający m.in. podmoduły galerii, danych technicznych, rozwijanych opisów, filmów video, akcesoriów
  • moduł prasowy
  • moduł newsów
  • obróbka zdjęć
  • hosting

Referencje

Anna Matuszkiewicz

Rzadko kiedy spotyka się w Polsce firmy, które świadczą obsługę kompleksową. A jeśli już nawiąże się współpracę z takim usługodawcą to zawsze jakiś element szwankuje (tak jak w pralce z suszarką – nie działa albo jedno albo drugie).

Technetium nie tylko skutecznie zajmuje się projektem od początku do końca. Daje też poczucie bezpieczeństwa, że dotrzyma kroku nawet najbardziej wymyślnym, karkołomnym pomysłom Klienta. 

W przemiłej atmosferze, w spokoju, bez zbędnego pospiechu a mimo to terminowo każda uwaga czy pytanie traktowane są poważnie. W Technetium pracują wspaniali, kreatywni ludzie, którzy rozumieją co się do nich mówi i czego oczekuje. 

Dążenie do perfekcji i pełnej satysfakcji Klienta jest unikalne. Nasze piękne produkty zyskały dzięki wyobraźni Technetium wspaniałą, elegancką i piękną oprawę.

 

Dziękujemy!!! I Polecamy!

Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

Foppapedretti Polska
Zapraszamy do kontaktu
Konrad Sobański

Konrad Sobański

Koordynator projektów

577 800 587

wyślij zapytanie