Bio Energy Group

powrót
Meble Ada
Metalzbyt
Strona www, identyfikacja wizualna Bio Energy Group producent pelletu drzewnego
Klient: Bio Energy Group Kategoria: Strona www, Identyfikacja wizualna, Logo Dodano: 16.01.2015

Założenia projektu

Firma Bio Energy Group, jeden z największych producentów pelletu drzewnego w Polsce, zleciła nam wykonanie kompleksowej usługi związanej z kreacją wizerunku. Począwszy od identyfikacji wizualnej poprzez stworzenie serwisu w wersji responsywnej, wykonanie sesji zdjęciowej, a skończywszy na przygotowaniu materiałów DTP i zaprojektowaniu opakowania na pellet.
W serwisie dodatkowo został wdrożony zaawanasowany i dostosowany do potrzeb Klienta system zarządzania wersjami językowymi. Dzięki niemu Klient może zarządzać każdą wersją językową oddzielnie i kontrolować dokładnie wszystkie treści, które będą widoczne dla użytkowników.

 

 

Zakres działań

cms host js ajax php sql logo lay DTP foto css3
  • zaprojektowanie logotypu
  • projekt graficzny serwisu
  • serwis oparty na zaawansowanym systemie językowym z wdrożeniem 5 wersji językowych (Klient ma możliwość zmiany wszystkich tekstów na stronie, łącznie z tekstami w zmieniarce, nazw przycisków, nagłówków, nazw modułów, linków i oczywiście treści podstron, elastycznie decydując które informacje pojawią sie w danej wersji językowej)
  • moduł produktu z formularzem zamówień
  • serwis responsywny
  • projekt opakowań na pellet
  • hosting

Referencje

Marcin Podsiadło - Prezes Zarządu

W imieniu Zarządu Spółki chciałbym podziękować firmie Technetium za zrealizowanie projektu stworzenia strony www i logo firmy. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pani Ania, kierownik projektu, posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących zleconej realizacji.


Dzięki dużemu profesjonalizmowi Technetium udało się uzyskać pożądany efekt, pomimo dużych i nie zawsze jasno sprecyzowanych przez Nas wymagań. Wykreowany wizerunek Bio Energy Group jest bardzo dobry i w całości spełnia wymagania Firmy.


Jako zadowolony Klient możemy polecić Technetium każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

Bio Energy Group
Zapraszamy do kontaktu
Konrad Sobański

Konrad Sobański

Koordynator projektów

577 800 587

wyślij zapytanie