Sklep Greinplast

powrót
Kalkulator Greinplast
Vigo
Sklep on-line, projekt graficzny Sklep Greinplast
Klient: Greinplast Kategoria: Sklep on-line, Projekt graficzny Dodano: 05.02.2015

Założenia projektu

Dla jednego z największych producentów asortymentu z branży chemii budowlanej jakim jest Greinplast stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Dzięki niemu specjaliści do spraw sprzedaży będą mogli pomóc swoim Klientom sprawnie nabyć niezbędne artykuły potrzebne przy mniejszych i większych remontach. Priorytetem dla firmy Greinplast jest wysoka jakość, którą należy nie tylko udowadniać, ale przede wszystkim tworzyć. Dlatego staraliśmy się zbudować sklep, który oddawałby ich profesjonalny wizerunek. Oferta zaprezentowana została w sposób atrakcyjny, a zarazem zrozumiały i czytelny. Na potrzeby sklepu powstał bardzo intuicyjny system z wieloma rozbudowanymi funkcjonalnościami. Jednym z nich jest moduł za pomocą którego Klienci mogą sprawdzić dostępność wszystkich produktów Greinplasta w punktach sprzedaży. Każdemu punktowi można przypisać konkretne kody pocztowe, dlatego odnalezienie nabliżej placówki nie stwarza użytkownikowi żadnego problemu. Sklep został dodatkowo zintegrowany z systemem magazynowym wf-mag.  

Zakres działań

cms host js ajax php sql lay css3
  • opracowanie nowoczesnej i dynamicznej szaty graficznej
  • dedykowany system zrządzania punktami sprzedaży
  • system interaktwych zmianiarek zdjęć
  • moduł porad eksperta
  • zaawansowany kalkulator kosztów
  • integracja z systemem magazynowym wf-mag

Referencje

Krzysztof Nakoneczny

Wybierając firmę do stworzenia sklepu internetowego odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy firmę TECHNETIUM. Ważne było dla nas aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby.

 

Firma TECHNETIUM stanęła na wysokości zadania.

Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa. Wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych.

Ich wsparcie, rady i sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfika naszej firmy i nasze uwagi.

 

Dlatego też polecamy firmę TECHNETIUM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera ds. tworzenia internetowych sklepów i e-marketingu.

Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne sklepy online

Sklep Greinplast
Zapraszamy do kontaktu
Konrad Sobański

Konrad Sobański

Koordynator projektów

577 800 587

wyślij zapytanie