Za pomarańczowo ?

Identyfikacja wizualna

Rozpoznawalność firmy lub marki wśród użytkowników stanowi o jej sukcesie na rynku. Dlatego tak ważne jest wykreowanie odpowiedniego wizerunku, którego podstawę stanowi Identyfikacja wizualna firmy. To właśnie dzięki niej firma postrzegana jest w pożądany sposób i komunikuje odpowiedni przekaz odbiorcom. W związku z tym wizerunek firmy w internecie powinien być gruntownie przemyślany, zaplanowany i konsekwentnie wdrażany.
 

Identyfikacja wizualna to nie tylko logotyp, choć ten niewątpliwie stanowi jej podstawę. Ważne, aby był on czytelny, prosty i w maksymalny sposób oddawać specyfikę marki lub działalności firmy. Powinieni być również łatwy do zapamiętania, tak, aby użytkownika w przyszłości z łatwością odróżnił daną firmę od konkurencyjnych.

Przy kreowaniu identyfikacji wizualnej firmy niezmiernie istotnymi kwestiami są : dobór odpowiedniej kolorystyki, czcionki, koncepcja znaku graficznego, jak również wymyślenie sugestywnej nazwy czy sloganu. Naszym Klientom służymy pomocą w wszystkich tych etapach, świadczymy dodatkowo usługi copywriterskie oraz pomagamy w drukowaniu materiałów reklamowych dzięki współpracy z wieloma drukarniami.
 

Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc i inwencję przy budowaniu własnej identyfikacji lub rewitalizacji dotychczasowej, która wzbudzi zaufanie, zwiększy rozpoznawalność a w konsekwencji przyczyni się do wzrostu konkurencyjności na rynku. Zajmujemy się szerokim pojęciem projektów DTP, w których skład wchodzą między innymi:

 

  • logotypy wraz z księgą znaku
  • wizytówki
  • broszury, ulotki
  • plakaty
  • banery wielkoformatowe
  • inne materiały promocyjne