Za pomarańczowo ?

Kup-Voucher

Dodane przez: Joanna Preisner

Zobacz projekt

Polecam usługi firmy, zarówno z zakresu tworzenia witryny jak i pozycjonowania stron.

Posiadają bardzo rzetelnych fachowców z branży IT, którzy mają bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim wyobraźnię, pozwalającą na realizację dokładnie takiej strony jaką klient wymaga!


Szklane Tarasy

Dodane przez: Paweł Preisner

Współpraca z Technetium trwa od kilku lat, ponieważ jest to firma godna zaufania. Zespół profesjonalistów z szerokim zakresem wiedzy.

Strona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. System zarządzania jest przemyślany i intuicyjny. Duża płynność przewijania stron i pojawiania się grafik. Mimo wielu wymagań projekt wykonany bez zarzutu. Polecam!

Rad-Pol Sp. z o.o.

Dodane przez: Dorota Walczak - Marketing Manager

Zobacz projekt

Pierwszą stronę z Agencją Interaktywną Technetium wykonałam jakieś dziewięć lat temu.
W sumie razem pracowaliśmy przy pięciu projektach różnych stron i za każdym razem byłam bardzo zadowolona zarówno z końcowego efektu jak i z współpracy z kierowniczką projektu Panią Anią Wiktor.
W zeszłym roku wykonałam stronę w innej firmie (lepsza oferta cenowa) i pozyskałam nowe doświadczenie, które umocniło mnie w przekonaniu, że trudno znaleźć tak profesjonalnie działających ludzi gdzie indziej niż w Technetium. Dlatego nową (piękną – spełniająca nasze oczekiwania) stronę firmy RAD-POL wykonał zespół Technetium.


Gorąco polecam Agencję Technetium i jeszcze raz dziękuję Pani Ani za rzetelność, cierpliwe wysłuchiwanie i zapamiętywanie wszystkich pomysłów i uwag oraz za bardzo sympatycznie przebiegające kontakty telefoniczne.

Pharma Concept

Dodane przez: Filip Perzyński

Współpraca z firmą TECHNETIUM to pełny profesjonalizm.
Projekty realizowane zgodnie z oczekiwaniami, kreatywnie i zawsze na czas.
Gorąco polecam współpracę!

Lloyd Properties sp. z o.o.

Dodane przez: Jakub Matuszkiewicz

Zobacz projekt

Szczerze polecam współpracę z Agencją Interaktywną Technetium. Zarówno jeżeli chodzi o obsługę klienta (ogromny PLUS dla zawsze dostępnej i profesjonalnej Anny Wiktor), prawdziwie kreatywną kreację:), jak i proponowane rozwiązania technologiczne - zawsze można liczyć na świetną ekipę z Rzeszowa!

Hasborg

Dodane przez: Rafał Mucha

Zobacz projekt

Firma Technetium wykonała dla nas stronę www. Cały projekt wykonali terminowo.
Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie nasze sugestie były automatycznie uwzględniane.
Mogę też dodać, że mam już doświadczenie z inną firmą, która wcześniej wykonywała dla nas stronę www i oceniając te dwie firmy - Technetium robi wszystko profesjonalnie i słucha klienta, a jej konkurencja trzyma się swoich dziwnych zasad nie patrząc na zadowolenie klienta.
Polecam firmę Technetium i życzę jej dalszych zadowolonych klientów.

Rafał Mucha

Bio Energy Group

Dodane przez: Marcin Podsiadło - Prezes Zarządu

Zobacz projekt

W imieniu Zarządu Spółki chciałbym podziękować firmie Technetium za zrealizowanie projektu stworzenia strony www i logo firmy. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pani Ania, kierownik projektu, posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących zleconej realizacji.


Dzięki dużemu profesjonalizmowi Technetium udało się uzyskać pożądany efekt, pomimo dużych i nie zawsze jasno sprecyzowanych przez Nas wymagań. Wykreowany wizerunek Bio Energy Group jest bardzo dobry i w całości spełnia wymagania Firmy.


Jako zadowolony Klient możemy polecić Technetium każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Galicja Tomaszek Sp. z o. o.

Dodane przez: Tomasz Suchy, Dyrektor Marketingu

Zobacz projekt

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM trwa od kilku lat. Specjaliści w niej pracujący okazali się dużym wsparciem podczas realizacji kilku projektów. Stworzono strony internetowe naszych marek, przy zastosowaniu najlepszych metod i rozwiązań. Każdy etap prac był z nami konsultowany, zważając na nasze sugestie i oczekiwania. 


Szczerze polecam firmę TECHNETIUM, jest ona partnerem biznesowym cechującym się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

iMeso.pl - IMESO AESTHETIC GROUP

Dodane przez: Paweł Gruda

Zobacz projekt

Pragnieniem było zaimplementowanie swojej wizji. Starałem nie dopuszczać do siebie myśli, że to będzie niemożliwe gdyż potrzeb miałem bardzo dużo. I słusznie, ponieważ po miesiącach rozmów z wieloma firmami w Polsce dopiero Technetium potrafiło przekonać mnie do współpracy, z której byłem bardzo zadowolony. I dziś z pełną pewnością mogę stwierdzić, że iMeso.pl mogła stworzyć tylko jedna firma na Świecie - Technetium.


Dzięki partnerstwu, którego doświadczyłem mogłem rozwijać skrzydła w biznesie. Mogłem zawsze liczyć na wsparcie, ogromną kreatywność, zaangażowanie. Czułem, że mój biznes jest bezpieczny dzięki ekspertom, którzy zawsze stali w gotowości na nowe wyzwania projektowe. Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego zespołu, chciałoby się rzec. Współpracuję z Technetium już ponad 3 lata i nie znam ich słabych stron.


Jeśli chcesz coś zrobić zrób to z Technetium:)

Meble RESMAR

Dodane przez: Zenon Marszał

Współpraca układa się od lat bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracująć z firmą Technetium.
Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron czy sklepów internetowych jak również pozycjonowanie. Zenon Marszał.

Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy

Dodane przez: Aneta Szpunar-Bobowska

Zobacz projekt

Rekomendujemy firmę Technetium jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych.
Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla nas stronę internetową wraz z aplikacją CMS, w której należało pogodzić nasze oczekiwania z wymaganiami prawnymi oraz możliwościami systemu. Na każdym etapie współpracy firma wykazała się starannością i rzetelnością.

Polecamy firmę Technetium, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.

GREINPLAST PLUS Sp. z o.o. Sp.k.

Dodane przez: Krzysztof Nakoneczny

Zobacz projekt

Wybierając firmę do stworzenia sklepu internetowego odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy firmę TECHNETIUM. Ważne było dla nas aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby. Firma TECHNETIUM stanęła na wysokości zadania.

Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa. Wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych.

Ich wsparcie, rady i sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfika naszej firmy i nasze uwagi. Dlatego też polecamy firmę TECHNETIUM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera ds. tworzenia internetowych sklepów i e-marketingu.

FLIPPERY.PL

Dodane przez: Sebastian Sołtys

Zobacz projekt

Gorąco polecamy firmę Technetium jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych.
Indywidualne podejście do tematu, fachowe doradztwo oraz terminowość świadczą o wyjątkowo wysokich standardach i profesjonaliźmie. Nasza dotychczasowa współpraca układa się wyjątkowo dobrze i z całą pewnością będziemy ją kontynuować.

STAL-SYSTEMS S.A.

Dodane przez: Marcin Chmielowicz

Zobacz projekt

Polecamy usługi firmy TECHNETIUM której zadaniem było stworzenie profesjonalnego serwisu, który pełniłby rolę nowoczesnego narzędzia komunikacji pomiędzy firmą a Klientami.
Z tego zadania firma wywiązała się znakomicie, cechując się profesjonalizmem, kreatywnością i zrozumieniem potrzeb klienta.

Ponadto terminowość, elastyczność i doskonała komunikacja z klientem.


Serwis spełnił wszystkie nasze oczekiwania, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdzie wielu zwolenników ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.


Stal-Systems S. A. rekomenduje firmę TECHNETIUM jako solidnego i profesjonalnego partnera przy wykonywaniu tego typu zadań.

Van Pur S.A.

Dodane przez: Małgorzata Krzystkiewicz

Zobacz projekt

Wspólnie z Technetium wdrażałam projekt strony internetowej.
Realizacja przebiegała w założeniach umowy, w oparciu o ustalone daty realizacji i przy doskonałej obsłudze klienta.

Moja satysfakcja ze współpracy zaowocowała kolejnymi wspólnie realizowanymi działaniami.


Polecam Technetium tym, którzy szukają rzetelnego partnera do wdrażania kompleksowych rozwiązań promocji swojej marki w internecie.