Referencje

powrót

Kup-Voucher

Joanna Preisner

Polecam usługi firmy, zarówno z zakresu tworzenia witryny jak i pozycjonowania stron.

 

Posiadają bardzo rzetelnych fachowców z branży IT, którzy mają bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim wyobraźnię, pozwalającą na realizację dokładnie takiej strony jaką klient wymaga!

zobacz online

Szklane Tarasy

Paweł Preisner

Współpraca z Technetium trwa od kilku lat, ponieważ jest to firma godna zaufania.

Zespół profesjonalistów z szerokim zakresem wiedzy.Strona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. System zarządzania jest przemyślany i intuicyjny. Duża płynność przewijania stron i pojawiania się grafik. Mimo wielu wymagań projekt wykonany bez zarzutu.

 

Polecam!

Rad-Pol Sp. z o.o.

Dorota Walczak - Marketing Manager

Pierwszą stronę z Agencją Interaktywną Technetium wykonałam jakieś dziewięć lat temu.  W sumie razem pracowaliśmy przy pięciu projektach różnych stron i za każdym razem byłam bardzo zadowolona zarówno z końcowego efektu jak i z współpracy z kierowniczką projektu Panią Anią Wiktor.


W zeszłym roku wykonałam stronę w innej firmie (lepsza oferta cenowa) i pozyskałam nowe doświadczenie, które umocniło mnie w przekonaniu, że trudno znaleźć tak profesjonalnie działających ludzi gdzie indziej niż w Technetium. Dlatego nową (piękną – spełniająca nasze oczekiwania) stronę firmy RAD-POL wykonał zespół Technetium.


Gorąco polecam Agencję Technetium i jeszcze raz dziękuję Pani Ani za rzetelność, cierpliwe wysłuchiwanie i zapamiętywanie wszystkich pomysłów i uwag oraz za bardzo sympatycznie przebiegające kontakty telefoniczne.

zobacz online

Pharma Concept

Filip Perzyński

Współpraca z firmą TECHNETIUM to pełny profesjonalizm. Projekty realizowane zgodnie z oczekiwaniami, kreatywnie i zawsze na czas.


Gorąco polecam współpracę!

Lloyd Properties sp. z o.o.

Jakub Matuszkiewicz

Szczerze polecam współpracę z Agencją Interaktywną Technetium.

 

Zarówno jeżeli chodzi o obsługę klienta (ogromny PLUS dla zawsze dostępnej i profesjonalnej Anny Wiktor), prawdziwie kreatywną kreację:), jak i proponowane rozwiązania technologiczne - zawsze można liczyć na świetną ekipę z Rzeszowa!

zobacz online

Hasborg

Rafał Mucha

Firma Technetium wykonała dla nas stronę www. Cały projekt wykonali terminowo. Współpraca przebiegała sprawnie i wszystkie nasze sugestie były automatycznie uwzględniane.


Mogę też dodać, że mam już doświadczenie z inną firmą, która wcześniej wykonywała dla nas stronę www i oceniając te dwie firmy - Technetium robi wszystko profesjonalnie i słucha klienta, a jej konkurencja trzyma się swoich dziwnych zasad nie patrząc na zadowolenie klienta.


Polecam firmę Technetium i życzę jej dalszych zadowolonych klientów.
Rafał Mucha

zobacz online

Bio Energy Group

Marcin Podsiadło - Prezes Zarządu

W imieniu Zarządu Spółki chciałbym podziękować firmie Technetium za zrealizowanie projektu stworzenia strony www i logo firmy. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pani Ania, kierownik projektu, posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczących zleconej realizacji.


Dzięki dużemu profesjonalizmowi Technetium udało się uzyskać pożądany efekt, pomimo dużych i nie zawsze jasno sprecyzowanych przez Nas wymagań. Wykreowany wizerunek Bio Energy Group jest bardzo dobry i w całości spełnia wymagania Firmy.


Jako zadowolony Klient możemy polecić Technetium każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

zobacz online

Galicja Tomaszek Sp. z o. o.

Tomasz Suchy, Dyrektor Marketingu

Nasza współpraca z firmą TECHNETIUM trwa od kilku lat.

 

Specjaliści w niej pracujący okazali się dużym wsparciem podczas realizacji kilku projektów. Stworzono strony internetowe naszych marek, przy zastosowaniu najlepszych metod i rozwiązań. Każdy etap prac był z nami konsultowany, zważając na nasze sugestie i oczekiwania. 


Szczerze polecam firmę TECHNETIUM, jest ona partnerem biznesowym cechującym się specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

zobacz online

iMeso.pl - IMESO AESTHETIC GROUP

Paweł Gruda

Pragnieniem było zaimplementowanie swojej wizji. Starałem nie dopuszczać do siebie myśli, że to będzie niemożliwe gdyż potrzeb miałem bardzo dużo. I słusznie, ponieważ po miesiącach rozmów z wieloma firmami w Polsce dopiero Technetium potrafiło przekonać mnie do współpracy, z której byłem bardzo zadowolony.

 

I dziś z pełną pewnością mogę stwierdzić, że iMeso.pl mogła stworzyć tylko jedna firma na Świecie - Technetium.


Dzięki partnerstwu, którego doświadczyłem mogłem rozwijać skrzydła w biznesie. Mogłem zawsze liczyć na wsparcie, ogromną kreatywność, zaangażowanie. Czułem, że mój biznes jest bezpieczny dzięki ekspertom, którzy zawsze stali w gotowości na nowe wyzwania projektowe.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych dla tego zespołu, chciałoby się rzec. Współpracuję z Technetium już ponad 3 lata i nie znam ich słabych stron.


Jeśli chcesz coś zrobić zrób to z Technetium:)

zobacz online

Meble RESMAR

Zenon Marszał

Współpraca układa się od lat bardzo dobrze. Rzetelność, profesjonalizm to główne cechy, które mogę przytoczyć współpracująć z firmą Technetium.


Polecam ich usługi w zakresie tworzenia stron czy sklepów internetowych jak również pozycjonowanie.

Zenon Marszał.

Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy

Aneta Szpunar-Bobowska

Rekomendujemy firmę Technetium jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych.


Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla nas stronę internetową wraz z aplikacją CMS, w której należało pogodzić nasze oczekiwania z wymaganiami prawnymi oraz możliwościami systemu. Na każdym etapie współpracy firma wykazała się starannością i rzetelnością.

Polecamy firmę Technetium, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.

zobacz online

GREINPLAST PLUS Sp. z o.o. Sp.k.

Krzysztof Nakoneczny

Wybierając firmę do stworzenia sklepu internetowego odbyliśmy kilka spotkań i po wstępnej analizie wybraliśmy firmę TECHNETIUM. Ważne było dla nas aby ktoś dobrze zrozumiał nasze wymagania i potrzeby.

 

Firma TECHNETIUM stanęła na wysokości zadania.

Cały proces tworzenia przeszedł naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, po przez kolejne etap tworzenia strony jak i również późniejszego doradztwa. Wszystko odbyło się w zaplanowanym budżecie i ramach czasowych.

Ich wsparcie, rady i sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfika naszej firmy i nasze uwagi.

 

Dlatego też polecamy firmę TECHNETIUM jako rzetelnego i profesjonalnego partnera ds. tworzenia internetowych sklepów i e-marketingu.

zobacz online

FLIPPERY.PL

Sebastian Sołtys

Gorąco polecamy firmę Technetium jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w tworzeniu stron internetowych.


Indywidualne podejście do tematu, fachowe doradztwo oraz terminowość świadczą o wyjątkowo wysokich standardach i profesjonaliźmie. Nasza dotychczasowa współpraca układa się wyjątkowo dobrze i z całą pewnością będziemy ją kontynuować.

zobacz online

STAL-SYSTEMS S.A.

Marcin Chmielowicz

Polecamy usługi firmy TECHNETIUM której zadaniem było stworzenie profesjonalnego serwisu, który pełniłby rolę nowoczesnego narzędzia komunikacji pomiędzy firmą a Klientami.


Z tego zadania firma wywiązała się znakomicie, cechując się profesjonalizmem, kreatywnością i zrozumieniem potrzeb klienta.

Ponadto terminowość, elastyczność i doskonała komunikacja z klientem.


Serwis spełnił wszystkie nasze oczekiwania, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdzie wielu zwolenników ceniących komfort oraz nowoczesne rozwiązania.


Stal-Systems S. A. rekomenduje firmę TECHNETIUM jako solidnego i profesjonalnego partnera przy wykonywaniu tego typu zadań.

zobacz online

Van Pur S.A.

Małgorzata Krzystkiewicz

Wspólnie z Technetium wdrażałam projekt strony internetowej. Realizacja przebiegała w założeniach umowy, w oparciu o ustalone daty realizacji i przy doskonałej obsłudze klienta.

Moja satysfakcja ze współpracy zaowocowała kolejnymi wspólnie realizowanymi działaniami.


Polecam Technetium tym, którzy szukają rzetelnego partnera do wdrażania kompleksowych rozwiązań promocji swojej marki w internecie.

zobacz online

Hotel Coloseum w Jarosławiu

Dawid Michalik

Z czystym sumieniem polecam Technetium jako profesjonalną firmę świadczącą kompleksowe usługi w zakresie tworzenia stron internetowych.

Firma Technetium zaprojektowała i wykonała dla nas stronę naszego hotelu efekt pracy można zobaczyć pod adresem www.hotelcoloseum.pl

 

Obsługa firmy jest w pełni profesjonalna, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Sprawy zlecane firmie są realizowane szybko, sprawnie i rzetelnie, pracownicy służyli wiedzą i doświadczeniem, podpowiadając najlepsze możliwe rozwiązania.

Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa zleconych prac.

zobacz online

The Alfons

M. Watts

Jestem w pełni usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy z firmą TECHNETIUM.

 

Wysoki standard świadczonych usług oraz obsługi klienta sprawia, że mogę polecić TECHNETIUM jako sprawdzonego i solidnego partnera.

Panoramica 3D

Malgorzata Radziszewska

Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy z firmą Technetium.Kompetentni, kreatywny ludzie z nowatorskim spojrzeniem na problemy i potrzeby klienta.


Zdecydowanie polecam. Duża przyjemność współpracy.
Pozdrawiam!

zobacz online

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Teatr im. Wandy Siemaszkowej

Współpraca Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie z firmą Technetium przebiegała profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo.

 

Dzięki otwartości Wykonawcy na wszelkie sugestie strona internetowa projektu edukacyjno-artystycznego „Teatr e-misyjny” dostosowana jest do potrzeb różnych odbiorców – zarówno uczniów, jak i nauczycieli. W wyniku owocnej kooperacji powstała strona atrakcyjna graficznie, nowoczesna i funkcjonalna. 


Ponadto firma Technetium przeprowadziła profesjonalne i efektywne szkolenie pracownika Teatru w zakresie obsługi strony.
Na wszelkie pojawiające się na bieżąco pytania i wątpliwości uzyskujemy natychmiastowe odpowiedzi i wyjaśnienia.

zobacz online

SkyRes - Developres Sp. z o.o.

Radosław Walas - Członek Zarządu

Polecamy profesjonalną obsługę firmy Technetium tym, którzy oczekują kompleksowej obsługi oraz niesamowitego efektu końcowego.

Zaangażowanie pracowników firmy pozytywnie nas zaskoczyło, a cały proces realizacji został przeprowadzony w miłej atmosferze. Zespół Technetium sprawnie i terminowo wprowadzał w życie wszystkie nasze sugestie.

 

W efekcie otrzymaliśmy zaawansowaną, przejrzystą, funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową.

Wprowadzone rozwiązania znacznie ułatwiają naszym klientom korzystanie z serwisu, a szczegółowa wyszukiwarka pozwala znaleźć im dokładnie to, czego potrzebują, co przekłada się na większe zainteresowanie naszą ofertą.

zobacz online
Zapraszamy do kontaktu
Anna Wiktor

Anna Wiktor

Koordynator projektów

668 195 455

wyślij zapytanie