Za pomarańczowo ?

Agencja Interaktywna Technetium

Technetium to Agencja Interaktywna, która od ponad 11 lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron www, sklepów on-line, portali oraz różnego rodzaju aplikacji internetowych. Nasz zespół liczy ponad 20 osób, które dzięki wiedzy i doświadczeniu sprostają nawet największym wymaganiom naszych Klientów.

Nasza wieloletnia praktyka połączona z zaangażowaniem i kreatywnością gwarantuje realizację serwisów internetowych na najwyższym poziomie.
Nasze realizacje zostały czterokrotnie nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem Webstar: Najlepszy Webdesign 2013, Najlepszy Webdesign 2015, Najlepszy serwis 2015 w kategorii "Turystyka i podróże" oraz drugie miejsce w kategorii "Zdrowie i uroda" 2015. 
Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem dlatego poszukujemy indywidualnych, innowacyjnych rozwiązań po to, aby sprostać mu w 100%.
W naszej pracy stawiamy na najlepszą jakość, zarówno oferowanych usług i produktów, jak i obsługi Klienta.
Dla nas Klient jest najważniejszy.
Z tego powodu indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, realizując go w następujących etapach:
 

1. Analiza potrzeb Klienta – to kluczowy etap, który determinuje dalszy przebieg działań. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy dokładają wszelkich starań by uzyskać jak najwięcej danych i informacji od Klienta, pomocnych w nakreśleniu założeń i celów projektu. Analizie poddawana jest także bezpośrednia konkurencja Klienta oraz branża, w której działa.

2. Koncepcja – po zabraniu danych nasz zespół opracowuje na ich podstawie wstępną koncepcję i założenia, które prezentowane są Klientowi. Na tym etapie nasi koordynatorzy doradzają Klientowi, pomagają wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem w nakreślaniu koncepcji grafiki.

3. Projektowanie – po akceptacji przez Klienta opracowanej koncepcji przystępujemy do prac graficznych. Nad ich przebiegiem czuwa koordynator, który informuje na bieżąco Klienta o ich postępach. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie wdrażane. Wszystko po to, aby był on w 100% zadowolony z aspektów wizualnych tworzonego projektu.

4. Wdrażanie - zaakceptowany projekt graficzny wdrażany jest do naszego autorskiego systemy CMS, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.

5. Testowanie – na tym etapie nasi koordynatorzy sprawdzają poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniają go o dostarczone przez Klienta treści. Uzupełniony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu.

6. Finalizacja – następuje w momencie pełnej akceptacji ze strony Klienta. Wtedy też serwis instalowany jest na wskazanym przez niego serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczymy darmowe wsparcie techniczne i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.


 

Wierzymy w to, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem i do tego dążymy.Pracujemy dla Klientów wymagających - ceniących dokładność, kreatywność oraz terminowość realizacji zadań. 

 OFERUJEMY:
 
  • strony www (standardowe oraz bardzo rozbudowane, strony responsywne)
  • sklepy internetowe (sklepy responsywne, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym na potrzeby sklepów)
  • portale internetowe (serwisy ogłoszeniowe, serwisy społecznościowe)
  • landing page (strony produktowe)
  • aplikacje internetowe (systemy lojalnościowe, programy partnerskie, systemy sprzedaży on-line...)
  • systemy CMS, CRM, ERP własnego autorstwa
  • pozycjonowanie serwisów (SEO)
  • reklama internetowa w wyszukiwarkach (SEM)
  • identyfikacja wizualna (kompleksowa obsługa w zakresie tworzenia wizerunku firmy)
  • i wiele więcej....