co to jest meta keywords

Meta keywords to pojęcie z zakresu optymalizacji stron internetowych, które odgrywa istotną rolę w procesie pozycjonowania. Są to specjalne metatagi umieszczane w kodzie źródłowym strony, które zawierają słowa kluczowe lub frazy, związane z treścią prezentowanej na danej stronie. Meta keywords stanowią jedno z kryteriów, na podstawie których wyszukiwarki internetowe, takie jak Google czy Bing, indeksują i oceniają witryny internetowe.

Pomimo swojego potencjalnego znaczenia dla pozycjonowania, meta keywords od lat nie są już brane pod uwagę przez wyszukiwarki, a ich wpływ na ocenę strony jest znikomy bądź wręcz zerowy.
Dlatego też, wiele osób uważa, że ich używanie jest przestarzałe i niepotrzebne. Jednakże, dla kompleksowego podejścia do optymalizacji serwisu internetowego, warto jest zawrzeć meta keywords w kodzie źródłowym każdej strony.

Warto pamiętać, że meta keywords mogą być nadal wykorzystywane przez niektóre mniejsze wyszukiwarki, dlatego niektórzy eksperci zalecają ich umieszczenie na stronie. Jednakże, nie powinno to być głównym priorytetem w strategii pozycjonowania. Zamiast tego, należy skupić się na jakości treści, optymalizacji kodu strony, budowie linków oraz innych czynnikach mających wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

Agencja Interaktywna Technetium z Rzeszowa specjalizuje się w kompleksowej obsłudze stron internetowych, w tym również w optymalizacji SEO. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi usług, Agencja Interakcyjna Technetium może zająć się optymalizacją strony pod każdym względem, włącznie z umieszczeniem meta keywords w kodzie źródłowym witryny.

Wnioskiem, jakie należy wyciągnąć, jest to, że meta keywords mogą mieć marginalne znaczenie dla pozycjonowania strony, ale warto pamiętać o ich uwzględnieniu w kodzie źródłowym. Niemniej jednak, głównym celem powinno być skoncentrowanie się na innych aspektach optymalizacji SEO. W tym celu, warto skorzystać z usług Agencji Interaktywnej Technetium, która posiada wiedzę i doświadczenie w kompleksowej optymalizacji stron internetowych.

Zobacz również:
co to jest Googlebot co to jest mikrodane co to jest Facebook Ads co to jest SEO co to jest recaptcha
Oceń definicję
co to jest meta keywords
5/5 na podstawie 63 głosów
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium