Serwis internetowy - Optymalny Biznes

powrót
Pizzeria Capital Pizza
Agencja nieruchomości Rent Like Home
Klient: Optymalny biznes Kategoria: Strona www Dodano: 21.04.2016

Założenia projektu

Poznaj narzędzie wspierające Twój biznes. Komfort i kompleksowość rozwiązań stanowi świetną bazę dla rozwoju współpracy między przedsiębiorstwami z całej Polski.

Czym tak naprawdę jest optymalny biznes?

Jest rozbudowanym portalem, który tworzy dzięki dużej bazie firm pozwala na tworzenie relacji na poziomie biznesowym mniejszym oraz większym firmom. Użytkownicy tj. firmy dzięki funkcjonalnościom takim jak:

- konto użytkownika dostosowane pod profil jego działalności

- wewnętrzny rozbudowany system komunikacyjny

- możliwość wystawiania swoich produktów

- możliwość przesyłania zapytań bezpośrednio do konkretnych firm lub do większości firm z danej branży

- zaawanasowany system filtrów wspomagających dotarcie do konkretnych firm

- branżowe forum

- wewnętrzna system umożliwiający negocjacje cenowe

mają możliwość podjęcia współpracy, znalezienia odpowiedniego kontrahenta lub nowego kanału zbytu własnych produktów. Wszystkie firmy poszukujących pewnych kontrahentów zapraszamy do odwiedzenia serwisu i zapoznania się z jego możliwościami.

Zakres działań

cms host js ajax php sql seo logo css3
  • profil użytkownika dostosowany do profilu działalności firmy
  • rozbudowany wewnętrzny system komunikacyjny
  • z jednej strony możliwość wstawiania produktów, a z drugiej możliwość wystosowania zapytania na dane produkty
  • zaawanasowany system filtrów
  • generator umów
  • system banerowy z możliwością wstawiania grafik przez użytkowników
  • wewnętrzny system umożliwiający negocjacje cenowe
  • branżowe forum
Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

Strona www Serwis internetowy - Optymalny Biznes portal dla przedsiębiorców
Serwis internetowy - Optymalny Biznes
Oceń realizację
Serwis internetowy - Optymalny Biznes
5/5 na podstawie 190 głosów

Najczęściej zadawane pytania w agencji interaktywnej

Jakie są koszty budowy strony www ?
Cena za stworzenie strony internetowej jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników, takich jak stopień zaawansowania projektu, zastosowane technologie, indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta oraz zakres funkcjonalności, które mają zostać wdrożone. Koszt budowy profesjonalnej, dedykowanej strony internetowej, która jest tworzona od podstaw z uwzględnieniem wszystkich specyficznych wymagań i preferencji klienta, rozpoczyna się od kwoty 6000 zł netto. Ta wstępna cena obejmuje podstawową konstrukcję strony, w tym projekt graficzny, responsywność (dostosowanie do urządzeń mobilnych), podstawowe funkcje interaktywne oraz optymalizację SEO na poziomie startowym. Zaawansowane funkcjonalności, takie jak systemy rezerwacji, sklepy internetowe, zaawansowane narzędzia SEO, integracje z zewnętrznymi systemami czy stworzenie unikalnych elementów interaktywnych, mogą znacząco zwiększyć końcowy koszt projektu. Warto również pamiętać, że każdy projekt jest inny, dlatego ostateczna wycena jest zawsze ustalana indywidualnie po dokładnym omówieniu oczekiwań i wymagań klienta.
Jaki jest przewidywany czas realizacji projektu?
Czas realizacji projektu profesjonalnej strony internetowej lub sklepu internetowego wynosi około 2 miesiące. Jest to efekt naszego indywidualnego podejścia do każdego projektu oraz unikania gotowych, darmowych rozwiązań. Przystępując do pracy nad nową stroną lub sklepem, dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania klienta, aby zaprojektować i zbudować rozwiązanie w pełni dopasowane do jego specyficznych wymagań. Taki proces wymaga czasu, ponieważ obejmuje nie tylko etap projektowania graficznego i technicznego, ale także rozwój niestandardowych funkcjonalności, testowanie i optymalizację. Każdy element strony lub sklepu jest projektowany i tworzony z myślą o zapewnieniu najlepszej możliwej użytkowości, estetyki i efektywności. W efekcie, choć czas realizacji może wydawać się dłuższy w porównaniu do wykorzystania gotowych szablonów, finalny produkt jest znacznie lepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb biznesowych klienta, co przekłada się na jego satysfakcję i potencjalny sukces na rynku.
Czy agencja zapewnia usługi pozycjonowania optymalizację pod kątem konwersji?
Agencja Interaktywna Technetium, działająca na rynku od 2005 roku, specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów online. Nasze strategie pozycjonowania opierają się na dwóch kluczowych filarach: budowaniu linków oraz optymalizacji SEO stron www i sklepów internetowych. Zajmujemy się kompleksową optymalizacją – od analizy słów kluczowych, poprzez poprawę techniczną witryn, aż po tworzenie wartościowych treści, które są przyjazne dla wyszukiwarek. Naszym celem jest nie tylko zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim wzrost liczby konwersji, czyli realnych działań użytkowników, takich jak zakupy, zapisy na newsletter czy wypełnianie formularzy kontaktowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu śledzeniu zmian w algorytmach wyszukiwarek, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom strategie pozycjonowania, które przynoszą mierzalne efekty, jednocześnie zachowując pełne bezpieczeństwo i zgodność z wytycznymi dla webmasterów.
Czy mogę zobaczyć portfolio waszych poprzednich prac?
Nasze bogate portfolio projektów jest dostępne pod zakładką "Realizacje" na naszej stronie internetowej https://www.technetium.pl/realizacje.html. Znajdziesz tam szeroki zakres prac, które wykonaliśmy dla naszych klientów, w tym strony internetowe, sklepy internetowe oraz konfiguratory produktów. Każdy z tych projektów został zaprojektowany i zrealizowany z myślą o spełnieniu konkretnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, co czyni nasze realizacje unikalnymi i dopasowanymi do indywidualnych wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami, aby zobaczyć przykłady naszych umiejętności i doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości, skutecznych rozwiązań cyfrowych, które pomagają naszym klientom w osiągnięciu ich celów biznesowych.
Jakie doświadczenie ma Agencja Interaktywna Techneitum w budowaniu stron www ?
Agencja Interaktywna Technetium działa od 2005 roku. Zdobyła trzy nagrody WebStar za doskonałość w grafice oraz projektowaniu stron internetowych. W Technetium pracują wybitni specjaliści, którzy dbają o każdy detal podczas tworzenia profesjonalnych stron internetowych.
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium
Zapraszamy do kontaktu
Mateusz Wiktor

Mateusz Wiktor

Koordynator projektów

660 722 441

wyślij zapytanie