Realizacje

powrót
Strona www, projekt graficzny Hotel Coloseum
Hotel Coloseum
klient: Hotel Coloseum , Strona www dla hotelu
Masz pytanie?
Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą.

Założenia projektu

Nasz wieloletni Klient Hotel Coloseum kolejny raz zaufał nam i powierzył w nasze ręce całkowity redesign obecnej strony internetowej. Naszym zadaniem było stworzenie efektownej i bogatej w treści multimedialne prezentacji skierowanej do potencjalnych Gości hotelu w sposób kompleksowy.

Nowa witryna zarówno pod względem graficznym jak i technologicznym miała podążać za najnowszymi trendami w świecie IT. Z tego względu zaproponowaliśmy film video na stronie głównej, który daje możliwość pokazania realnego obrazu hotelu. Dzięki zastosowaniu niecodziennego scrollowania po sekcjach,w atrakcyjny sposób zaprezentowaliśmy główną ofertę hotelu oraz najważniejsze działy tematyczne. Efekt mówi sam za siebie - wysoka jakość designu, nieszablonowy pomysł na realizację, rewelacyjne zdjęcia, profesjonalne animacje video, które widoczne są gołym okiem i dodatkowo zachęcają Internautę do pozyskania informacji o usługach jakie oferuje hotel. Dodatkowo strona jest w pełni responsywna, co oznacza że dostosowuje się do ekranów o różnej rozdzielczości.  

Zakres działań

cms js php sql lay DTP css3
  • opracowanie nowoczesnej i dynamicznej szaty graficznej
  • responsywna strona www
  • zaawansowany moduł oferty oraz pakietów specjalnych, zaprojektowany w formie kafli z wyszczegónieniem najważniejszych oferowanych usług 
  • efektowna galeria zdjeć z systemem filtrów
  • moduł opinii
  • optymalizacja pod kątem pozycjonowania
wybrane realizacje
Zapraszamy do kontaktu
Krzysztof Kawa

Krzysztof Kawa

Specjalista ds. social media

733 777 173

wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie