ENEREGETYK

powrót
Meblowy Raj
Pan Materac
Strona www ENEREGETYK
Klient: ENEREGETYK Kategoria: Strona www Dodano: 26.09.2012

Założenia projektu

Spółdzielnia mieszkaniowa ENEREGETYK powierzyła nam stworzenie strony internetowej, która miała za zadanie zaprezentować jej ofertę i zasoby. Spółdzielnia administruje blisko tysiącem lokali mieszkalnych w Rzeszowie, Boguchwale i Krośnie, więc bardzo ważne było zachowanie przejrzystości i intuicyjności. Naszym zadaniem było także stworzenie rozwiązań, z których będą przydatne dla mieszkańców Spółdzielni.  

Zakres działań

cms host js ajax php sql seo lay
 • zaprojektowanie ciekawej i nowoczesnej grafiki
 • rozbudowany zaawansowany moduł aktualności  - odrębne aktualności dostępne z poziomu strony głównej dla potencjalnych klientów i dla obecnych mieszkańców (dostępne z poziomu Strefy mieszkańców)
 • moduł inwestycji - podział inwestycji na Zrealizowane, Planowane i W trakcie realizacji.
  Każda inwestycja zawiera: Opis inwestycji, Lokalizację (mapa Google), Galerię zdjęć, Plan inwestycji oraz Listę mieszkań (z możliwością sortowania po każdym z atrybutów, m.in.: piętro, metraż, ilość pokoi, powierzchnia balkonów itp.). 
 • moduł Strefy mieszkańców  - odrębny dział na stronie, dedykowany mieszkańcom. Mogą oni tutaj znaleźć aktualności z podziałem na konkretne osiedla, budynki, a także mogą zapoznać się z regulaminami, pobrać potrzebne formularze czy zgłosić usterkę
 • interaktywna zmieniarka zdjęć na stronie głównej
 • moduł dodawania plików  
 • moduły newsletterów  - odrębny newsletter dla potencjalnych klientów i dla obecnych mieszkańców
 • wyszukiwarka
 • formularz kontaktowy, formularz zapytania o wybrane mieszkanie, formularz zgłoszenia usterki
 • pełna optymalizacja pod kątem pozycjonowania

 

Referencje

Klaudia Grendysa

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego 7 zaświadcza, iż firma „TECHNETIUM” Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Langiewicza 33 była wykonawcą naszej strony internetowej.

Zaświadczamy, że wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową tj. terminowo i profesjonalnie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Koordynatora Projektu Pana Szymona Koszuty, który zawsze służył pomocą i błyskawicznie reagował na wszelkie nasze sugestie, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała miło i bezproblemowo.

W związku z powyższym, POLECAMY firmę „TECHNETIUM” Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera oraz profesjonalnego i kreatywnego wykonawcę serwisu www.

Spodobał Ci się projekt?
napisz do nas

Zobacz inne strony www

ENEREGETYK
Zapraszamy do kontaktu
Mateusz Wiktor

Mateusz Wiktor

Koordynator projektów

660 722 441

wyślij zapytanie