kariera w tc

zdjęcie
Specjalista ds. pozycjonowania stron

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się optymalizacją, pozycjonowaniem stron internetowych. Szukamy ambitnych oraz kreatywnych osób.

W zakres obowiązków będzie wchodziło:

  • prace nad pozyskiwaniem linków do stron klientów zgodnie z zasadami etyki pozycjonowania w Technetium,
  • optymalizacja serwisów internetowych - przygotowanie zmian optymalizacyjnych dla programistów / klientów,
  • tworzenie i opiekowanie się zapleczami tematycznymi,
  • stały rozwój swych umiejętności pozycjonowania stron www,

W naszym zespole widzimy zarówno osoby, które ukończyły studia o profilu informatycznym i humanistycznym.
Ważne są umiejętności. Jakkolwiek nie ukrywamy, że przynajmniej podstawowa znajomość PHP oraz umiejętność stawiania prostych stron będą dodatkowym atutem.

Oczekujemy
  • wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów zaocznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne, elokwencja, wysoka kultura osobista,
  • wiedza na temat technik pozycjonowania i istotnych czynników odpowiedzialnych za wysoką, pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google,
  • znajomość HTML i CSS,
  • doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www
  • doświadczenie w zakresie optymalizacji
Dodatkowe atuty
  • cierpliwość, skrupulatność i „żelazna” konsekwencja,
  • zainteresowanie ciągłym rozwojem swych umiejętności pozycjonerskich
Oferujemy
  • udział w ciekawych projektach SEO,
  • możliwość wykazania się i kreatywnego realizowania działań,
  • pracę w komfortowych warunkach w Rzeszowie,

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u