Za pomarańczowo ?

Strony internetowe

Jeżeli chcesz mieć indywidualny projekt i partnera we współpracy nad realizacją nowej strony internetowej to trafiłeś pod dobry adres. Technetium korzysta tylko z autorskich rozwiązań, indywidualnie dedykowanych i tworzonych dla każdego Klienta.

Dla nas liczy się partnerska współpraca. Stawiamy na zrozumienie potrzeb Klienta, dlatego nasi doświadczeni koordynatorzy są zawsze do dyspozycji, aby poznać Państwa firmę i oczekiwania, po to by dobrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Opracowany przez nas system T.CMS do samodzielnego zarządzania stroną rozwijamy na bieżąco dostosowując do zmieniających się technologii, nowoczesnych rozwiązań i trendów w projektowaniu.

System samodzielnego zarządzania treścią to mało powiedziane, aby opisać nasz CMS.Naszym Klientom chcemy dać więcej.
Chcemy, żeby z przyjemnością i w prosty sposób mogli zarządzać całą stroną. Wygodne rozwiązania doceniają wszyscy. Ci, którym zależy na czasie, ponieważ rozwiązania dają elastyczność i niezależność od informatyków.
Tym, dla których liczą się wydatki - nie płaci się za administrowanie serwisem, ponieważ w rękach Klienta leżą wszystkie zmiany.

Chcemy aby nasze rozwiązania były dostępne dla wszystkich użytkowników, dlatego tworzymy strony internetowe oparte o standardy WCAG 2.0. Są to witryny spełniające wszystkie niezbędne standardy, których zastosowanie gwarantuje dostępność serwisu dla każdego użytkownika. Ze szczególnym uwzględnieniem osób, które zmagają się z różnymi niepełnosprawnościami i dysfunkcjami.


 

Technetium ze swoimi rozwiązaniami dostosowuje się do oczekiwań Klienta, a nigdy na odwrót. Serwis szyty na miarę to najlepsze określenie na nasze strony.
 

Wiemy jak ważny jest odbiór strony przez Państwa Klientów, jak ważne jest aby wyróżnić się spośród konkurencji, dlatego stawiamy na grafikę na najwyższym poziomie. Nasi Klienci otrzymują indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną, dopracowaną w każdym detalu. O innowacyjność projektu i jego kreację dba nasz zespół znakomitych grafików. Tworzymy klasyczne oraz responsywne strony www
 

Proces tworzenia strony www możemy podzielić na kilka etapów:
 

1. Analiza potrzeb Klienta – to kluczowy etap, który determinuje dalszy przebieg działań. Nasi wykwalifikowani koordynatorzy dokładają wszelkich starań by uzyskać jak najwięcej danych i informacji od Klienta, które pomogą w nakreśleniu założeń i celów projektu.
 

2. Koncepcja – po zabraniu danych nasz zespół opracowuje na ich podstawie wstępną koncepcję i założenia, które prezentowane są Klientowi. Na tym etapie nasi koordynatorzy doradzają Klientowi, pomagają wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i służą swoją wiedzą i doświadczeniem w nakreślaniu koncepcji grafiki.
 

3. Projektowanie – po akceptacji przez Klienta opracowanej koncepcji przystępujemy do prac graficznych. Nad ich przebiegiem czuwa koordynator, który informuje na bieżąco Klienta o ich postępach. Każdy zaprojektowany widok przesyłany jest do Klienta, a jego uwagi i sugestie wdrażane. Wszystko po to, aby był on w 100% zadowolony z aspektów wizualnych tworzonego projektu.
 

4. Wdrażanie - zaakceptowany projekt graficzny wprowadzany jest do naszego autorskiego systemu CMS, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.
 

5. Testowanie – na tym etapie nasi koordynatorzy sprawdzają poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami oraz uzupełniają go o dostarczone przez Klienta treści. Uzupełniony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu.
 

6. Finalizacja – następuje w momencie pełnej akceptacji ze strony Klienta. Wtedy też serwis instalowany jest na wskazanym przez niego serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczymy darmowe wsparcie techniczne i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.