Za pomarańczowo ?

Serwisy społecznościowe

Jak wynika z badań Gemius przeprowadzonych w styczniu bieżącego roku, ponad 90% użytkowników sieci, korzysta z portalu społecznościowych co najmniej raz miesiącu. To stanowi najlepszy dowód, że serwisy te cieszą się niesłabnącą popularnością wśród internautów. Skupiają bowiem ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy mogą w sposób swobodny wymieniać się wzajemnymi doświadczeniami oraz własnymi pomysłami na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie.
 
 

Najważniejszym aspektem przy budowie portalu społecznościowego jest jest zapewnienie wygody oraz swobody przepływu informacji pomiędzy użytkownikami, dlatego też filarem jest tu odpowiednie skonstruowanie serwisu. Nieodzownymi elementami komfortowo stworzonego portalu jest zapewnienie intuicyjnej, przyjaznej nawigacji oraz właściwej architektury treści.

Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu wiemy, jak sprawić, aby portal przyciągnął użytkowników, sprostał ich wymaganiom i zaskoczył ciekawymi funkcjonalnościami, a tym samym odniósł sukces.Nawet najbardziej oryginalna koncepcja nie wystarczy, aby portal społecznościowy zrzeszył tysiące internautów, równie istotny jest sposób jego realizacji.
Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc na każdym etapie projektu. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz proponujemy nieszablonowe rozwiązania. Nasze serwisy społecznościowe tworzone są od podstaw, w oparciu o wymagania Klienta i oczekiwania potencjalnych użytkowników.
Każdy portal to dla nas nowe wyzwanie dlatego stawiamy na kreatywność, jakość i staranność wykonania.