Za pomarańczowo ?

Grafika

Dbałość o najwyższy poziom grafiki w realizowanych projektach jest tym, co nas wyróżnia spośród innych firm
o podobnym profilu działalności i stanowi jednocześnie jeden z naszych głównych atutów.
Tworzymy serwisy, które są nie tylko niezawodne pod względem funkcjonalnym ale jednocześnie charakteryzują się wyjątkową szatą graficzną.


Projekty przez nas tworzone zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów i rozwiązań.
Każdy detal na stronie, od nawigacji po wygląd buttonów jest indywidualnie projektowany. Dlatego nasze realizacje są niepowtarzalne, oryginalne i charakteryzują się niezwykłą świeżością.

Dbamy także o to, aby nasze serwisy były intuicyjne dla Użytkownika, zgodne z zasadami useability.
 

Zatrudniamy tylko najbardziej utalentowanych, kreatywnych designerów, którzy jako specjaliści w swojej dziedzinie tworzą wszystkie projekty z pasją i w zgodzie z najnowszymi trendami światowymi. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom wykonania projektu.
Nad przebiegiem prac graficznych czuwa również wykwalifikowany koordynator, który odpowiada za jakość i funkcjonalność serwisu.

Rozumiemy, że przy tak dużej konkurencji na rynku, firmy muszą wyróżniać się w internecie.
Klienci oddając się w nasze ręce mogą mieć pewność, że powierzony nam projekt wykonanamy na 100% naszych możliwości a walory estetyczne realizacji sprawią, że Klient zyska pożądany wizerunek.